ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 25.07.2017


Dzisiejsze SmackDown rozpoczął nowy mistrz US – Kevin Owens. KO powiedział, że teraz kiedy odzyskał swój pas, zamierza przywrócić Kevin Owens Open Challenge…w przyszłym tygodniu. W tym momencie na drodze do ringu pojawił się Styles, który zażądał rewanżu. Owens zdążył powiedzieć, że dzisiaj nie zamierza walczyć ze Stylesem. W tym momencie… well

Jericho uciszył Owensa po czym również zażądał walki o pas US. Styles próbował wytłumaczyć Chrisowi, że teraz to on jest pierwszy w kolejce. To trochę zirytowało Chrisa, który po chwili umieścił AJ-a na swojej liście. W tym czasie Owens udał się na backstage, ale nie zdążył opuścić areny, ponieważ pojawił się Shane. McMahon zapowiedział, że w dzisiejszym ME Owens będzie bronił pasa w triple threat matchu. A więc KO vs Styles vs Jericho o mistrzostwo US!

Baron Corbin vs Shinsuke Nakamura
Zwycięzca – Shinsuke Nakamura

Backstage – Natalya twierdzi, że Naomi zrobiła z pasa kobiet zabawkę dla dzieci. Chwilę później do mistrzyni podchodzi Ms.Money in The Bank – Carmella, która przypomina jej, że czeka na swoją szansę.

Becky Lynch & Charlotte vs Tamina & Lana
Zwyciężczynie – Becky Lynch & Charlotte

Mahal przypomniał, że na Battleground pokonał Ortona. Stwierdził, że Randy go nie docenił, tak jak WWE Universe. Jinder chciał poznać swojego przeciwnika na SummerSlam. Kiedy zaczął mówić do swoich ludzi w swoim języku na drodze do ringu pojawił się John Cena. Mahal stwierdził, że wie doskonale co John ma do powiedzenia – że nie zasługuje na ten tytuł. Cena powiedział, że nie o to mu chodziło. John pogratulował Maharadży. Potem przeszedł do sedna sprawy. Cena powiedział, że zamierza odebrać Mahalowi tytuł na SummerSlam tym samym zostając 17-krotnym mistrzem. Na arenie pojawił się Daniel Bryan. GM powiedział, że Cena nie może bookować walk. W przyszłym tygodniu JOHN CENA vs SHINSUKE NAKAMURA o miano pretendenta do głównego mistrzostwa Niebieskich.

Backstage – Owensowi nie podoba się, że musi bronić pasa. Wdaje się w ostrą wymianę zdań z Shanem, która kończy się starciem na groźne spojrzenia.

Sami Zayn & Tye Dillinger vs Mike Kanellis & Aiden English
Zwycięzcy – Sami Zayn & Tye Dillinger

The New Day pojawiło się ne arenie w niecodziennym stylu. Bracia Usos po kolei „wprowadzali” ich na scene. Najpierw unieszkodliwili Woodsa, następnie Kingstona, a na koniec Big E.

AJ Styles vs Kevin Owens(c) vs Chris Jericho o mistrzostwo US
Zwycięzca i nowy mistrz US – AJ Styles
Po walce Owens wziął mikrofon i wykrzyczał, że to było niesprawiedliwe, że musiał bronić pasa w triple threat matchu. Dodał, że chce rewanżu i za tydzień odzyska swój pas czy sie to fanom podoba, czy nie.