ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 25.06.2019

Wracamy na SmackDown Live. Jak potoczą się dalsze losy New Day po przegranej na Stomping Grounds?

Backstage. Shane jest wściekły po wczorajszych wydarzeniach. Nie może zniknąć jak Reigns i Taker, na obowiązki, z których musi się wywiązać. Prosi, żeby mu nie przeszkadzać. Łatwo go teraz rozzłościć, a to nie jest zdrowe.

New Day otwiera galę. Ostatnie dni były dla Kofiego wyczerpujące. Wziął udział w trzech starciach i wszystkie wygrał. Niestety ten maraton zakończył się bardzo przykrym incydentem. Samoa Joe zaatakował Kofiego, kiedy ten był zmęczony po dwóch walkach. Były mistrz US zapiął Coquina Clutch i w ten sposób położył Kingstona do snu. Czempion nie boi się Joe. Podnosi rzuconą przez niego rękawicę. Podczas Extreme Rules przekonamy się kto jest lepszy. Wchodzi Ziggler. Dolph nie zamierza stać z boku i dać się zostawić z tyłu. Uważa, że zasługuje na jeszcze jedną szansę. Jeśli Ziggler pokona Kofiego w 2 out of 3 falls matchu, to zostanie dodany do walki podczas Extreme Rules.

Backstage. Miz pojawia się pod drzwiami McMahona. Pilnuje ich Elias. Gitarzysta odradza A-Listerowi pukanie. Mówi, że Shane jest naprawdę wściekły i może się to dla niego źle skończyć. A-Lister chce wyjaśnić swój konflikt z McMahonem, zanim Undertaker wyśle go do krainy wiecznych łowów. Po krótkiej wymianie uprzejmości Miz odchodzi. Shane wychodzi z pomieszczenia. Elias informuje go, że Miz wyzwał go na pojedynek. McMahon z chęcią zmierzy się z Mizaninem, jeśli ten spełni jego warunki. Musi pokonać Eliasa w 2 out of 3 falls matchu.

The New Day (Big E & Xavier Woods) vs Rowan & Daniel Bryan
Zwycięzcy – The New Day
Kevin Owens i Sami Zayn atakują zwycięzców po walce. Dołącza do nich Rowan. Z pomocą New Day przychodzą chłopaki z Heavy Machinery. Z ich pomocą przejmują kontrolę i wyrzucają przeciwników z kwadratowego pierścienia.

Heavy Machinery & The New Day vs Rowan & Daniel Bryan & Kevin Owens & Sami Zayn
Zwycięzcy – Heavy Machinery & The New Day

Wczoraj Nikki Cross oświadczyła Bliss, że wzięła sprawy w swoje ręce i załatwiła jej jeszcze jedno starcie o tytuł mistrzyni kobiet. Alexa dostanie tę walkę, jeśli Cross pokona Bayley. Ta batalia odbędzie się dzisiaj.

The Miz vs Elias w 2 out of 3 falls matchu, jeśli Miz wygra, to dostanie możliwość walki z McMahonem
Elias przy asyście McMahona przypina Miza – 1:0
Miz wyrównuje po tym ja Elias zostaje zdyskwalifikowany – 1:1


Shane nie zamierza odpuścić Mizowi.


Po tym ataku wracamy do walki. Elias z łatwością przypina Miza. 2:1
Zwycięzca – Elias

Backstage. Nakamura spotyka Balora. Shinsuke jest bardzo zainteresowany pasem IC.

Nikki Cross vs Bayley jeśli Nikki wygra, to Alexa dostanie kolejną szansę na odebranie Bayley tytułu
Zwyciężczyni – Nikki Cross

Backstage. Carmella szuka Trutha, ale znajduje tylko Deville i Rose. Po chwili Truth wychodzi z jednego z pudeł. Pojawia się Drake Maverick. Nie ma z nim sędziego, a sam Drake jest bardzo smutny. Nie udało mu się pokonać Trutha, a jego żona nie chce mieć z nim nic wspólnego. Mistrz 24/7 zniszczył jego ślub, wydarzenie, które planował bardzo długo i wpompował w nie mnóstwo pieniędzy. Truth przytula Mavericka. Mówi, żeby zawołał sędziego. Odda mu tytuł mistrza bez walki. ŻART!


Truth ucieka, a korytarzem nadbiega już tłum spragniony mistrzowskiego tytułu.

Ember Moon vs Sonya Deville
Mandy rozprasza Ember.
Zwyciężczyni – Sonya Deville

Aleister jest tak wściekły, że wręcz chce mu się śmiać. Od tylu tygodni czeka na przeciwnika. Zaczyna podejrzewać, że w WWE po prostu nie ma nikogo, kto mógłby się z nim zmierzyć. Przecież to niemożliwe! W tak wielkim i naszpikowanym gwiazdami rosterze musi się znaleźć choć jedna podobna mu osoba. Gaśnie światło.
Ktoś puka do drzwi.

Kofi Kingston vs Dolph Ziggler w 2 out of 3 matchu, jeśli Ziggler wygra, to zostanie dodany do walki o pas na Extreme Rules
Kofi obejmuje prowadzenie – 1:0
Ziggler wykorzystuje wszystkie umiejętności i doprowadza do remisu – 1:1
Kingston pokazuje serce mistrza – 2:1
Zwycięzca – Kofi Kingston

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783