ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 24.09.2019

Przed nami ostatni odcinek SmackDown emitowany we wtorkowy wieczór.

Galę otwiera Rowan. Rudobrody przypomina wydarzenia ostatnich tygodni. Stawia się w roli geniusza, który steruje ludźmi. Tydzień temu nie wahał się użyć przemocy, żeby zaprowadzić porządek. Z pomocą Harpera pokazali prawdziwą brutalność. Wchodzi Bryan. Wygląda na to, że Daniel jest nadal wściekły. Kiedy pojawia się w ringu wiadomo już, iż to musi się skończyć bójką.
Daniel Bryan vs Erick Rowan
Bryan zyskuje przewagę i chce powoli kończyć starcie. Przeszkadza mu pojawienie się Harpera. Daniel nie jest w stanie skutecznie walczyć na dwóch frontach.
Zwycięzca – Erick Rowan
Bracia Brodacze zamierzają zadać Danielowi ból. Z pomocą przychodzi mu Reigns. Po krótkiej bójce to Daniel i Roman świętują w kwadratowym pierścieniu. Bryan rzuca rywalom wyzwanie. Tag team match – Reigns & Bryan vs Rowan & Harper.
https://twitter.com/WWE/status/1176654537165176833
Już oficjalnie:

Backstage. Kofi jest pewny swego. To będzie wspaniałe starcie, które wprowadzi SmackDown w zupełnie nową erę. Lesnar nie będzie miał łatwej przeprawy. Kingston przywykł do starć z najlepszymi. Bił się z Ortonem, Joe, Zigglerem i Bryanem. Brock przekona się, że nie tak łatwo złamać kogoś tak charakternego jak Kofi.

Gable mówi o niewybrednych żartach Corbina. Przyznaje, że spodziewał się czegoś takiego po kimś pokroju Barona. Pojawia się Mike Kanellis, który również nabija się z wzrostu Chada. Chce w ten sposób pokazać swojej żonie, że rozmiar ma znaczenie.
Mike Kanellis vs Chad Gable
Zwycięzca – Chad Gable

Backstage. R-Truth gra ochroniarza nowej mistrzyni 24/7. Charlotte chce się upewnić, że Mella jest w pełnie skoncentrowana na ich dzisiejszym starciu. Księżniczka Staten Island jest profesjonalistką, Flair nie ma się o co martwić.

Charlotte Flair & Carmella vs Bayley & Sasha Banks
Zwyciężczynie – Sasha Banks & Bayley
Razem z końcowym gongiem wraca zasada 24/7. Truth bierze Mellę na plecy i ucieka. Flair zostaje w ringu sama przeciwko dwóm zmotywowanym rywalkom. Z pomocą Królowej przychodzi Lynch. Mistrzyni Czerwonych wyrzuca przeciwniczki z kwadratowego pierścienia.

Shinsuke Nakamura vs Ali
Zayn wyciąga swojego klienta z ringu w kluczowym momencie. Daje mu czas na pozbieranie się i powrót do gry.
Zwycięzca – Shinsuke Nakamura

The New Day vs B-Team
Zwycięzca – The New Day

Backstage. Mandy Rose rozdaje czasopisma, na których okładce jest jej zdjęcie. Wpada na Otisa. On również otrzymuje gazetę.

Kabuki Warriors vs Fire & Desire
Zwyciężczynie – Kabuki Warriors

Shane i jego armia prawników stoją w ringu. Naprzeciw nich widnieje samotna sylwetka. To Kevin Owens. McMahon proponuje mu nowy początek z czystą kartą. Kanadyjczyk mógłby wrócić do pracy od zaraz. Owens nie chce, żeby ta sprawa tak się zakończyła. W WWE jest miejsce tylko dla jednego z nich. Kevin chce rozwiązać to w starym stylu. Dwóch mężczyzn walczy w ringu i w ten sposób wyjaśnia niesnaski. Jeśli Owens wygra – McMahon odejdzie. Zwycięstwo Shane’a będzie oznaczać koniec KO w WWE. Jeszcze jedno – ta walka, to ma być ladder match. Shane przystaje na tę propozycję.

Becky udziela wywiadu. Przerywa go pojawienie się Banks. Sasha atakuje mistrzynię.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783