ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 24.09.2019

Przed nami ostatni odcinek SmackDown emitowany we wtorkowy wieczór.

Galę otwiera Rowan. Rudobrody przypomina wydarzenia ostatnich tygodni. Stawia się w roli geniusza, który steruje ludźmi. Tydzień temu nie wahał się użyć przemocy, żeby zaprowadzić porządek. Z pomocą Harpera pokazali prawdziwą brutalność. Wchodzi Bryan. Wygląda na to, że Daniel jest nadal wściekły. Kiedy pojawia się w ringu wiadomo już, iż to musi się skończyć bójką.
Daniel Bryan vs Erick Rowan
Bryan zyskuje przewagę i chce powoli kończyć starcie. Przeszkadza mu pojawienie się Harpera. Daniel nie jest w stanie skutecznie walczyć na dwóch frontach.
Zwycięzca – Erick Rowan
Bracia Brodacze zamierzają zadać Danielowi ból. Z pomocą przychodzi mu Reigns. Po krótkiej bójce to Daniel i Roman świętują w kwadratowym pierścieniu. Bryan rzuca rywalom wyzwanie. Tag team match – Reigns & Bryan vs Rowan & Harper.
https://twitter.com/WWE/status/1176654537165176833
Już oficjalnie:

Backstage. Kofi jest pewny swego. To będzie wspaniałe starcie, które wprowadzi SmackDown w zupełnie nową erę. Lesnar nie będzie miał łatwej przeprawy. Kingston przywykł do starć z najlepszymi. Bił się z Ortonem, Joe, Zigglerem i Bryanem. Brock przekona się, że nie tak łatwo złamać kogoś tak charakternego jak Kofi.

Gable mówi o niewybrednych żartach Corbina. Przyznaje, że spodziewał się czegoś takiego po kimś pokroju Barona. Pojawia się Mike Kanellis, który również nabija się z wzrostu Chada. Chce w ten sposób pokazać swojej żonie, że rozmiar ma znaczenie.
Mike Kanellis vs Chad Gable
Zwycięzca – Chad Gable

Backstage. R-Truth gra ochroniarza nowej mistrzyni 24/7. Charlotte chce się upewnić, że Mella jest w pełnie skoncentrowana na ich dzisiejszym starciu. Księżniczka Staten Island jest profesjonalistką, Flair nie ma się o co martwić.

Charlotte Flair & Carmella vs Bayley & Sasha Banks
Zwyciężczynie – Sasha Banks & Bayley
Razem z końcowym gongiem wraca zasada 24/7. Truth bierze Mellę na plecy i ucieka. Flair zostaje w ringu sama przeciwko dwóm zmotywowanym rywalkom. Z pomocą Królowej przychodzi Lynch. Mistrzyni Czerwonych wyrzuca przeciwniczki z kwadratowego pierścienia.

Shinsuke Nakamura vs Ali
Zayn wyciąga swojego klienta z ringu w kluczowym momencie. Daje mu czas na pozbieranie się i powrót do gry.
Zwycięzca – Shinsuke Nakamura

The New Day vs B-Team
Zwycięzca – The New Day

Backstage. Mandy Rose rozdaje czasopisma, na których okładce jest jej zdjęcie. Wpada na Otisa. On również otrzymuje gazetę.

Kabuki Warriors vs Fire & Desire
Zwyciężczynie – Kabuki Warriors

Shane i jego armia prawników stoją w ringu. Naprzeciw nich widnieje samotna sylwetka. To Kevin Owens. McMahon proponuje mu nowy początek z czystą kartą. Kanadyjczyk mógłby wrócić do pracy od zaraz. Owens nie chce, żeby ta sprawa tak się zakończyła. W WWE jest miejsce tylko dla jednego z nich. Kevin chce rozwiązać to w starym stylu. Dwóch mężczyzn walczy w ringu i w ten sposób wyjaśnia niesnaski. Jeśli Owens wygra – McMahon odejdzie. Zwycięstwo Shane’a będzie oznaczać koniec KO w WWE. Jeszcze jedno – ta walka, to ma być ladder match. Shane przystaje na tę propozycję.

Becky udziela wywiadu. Przerywa go pojawienie się Banks. Sasha atakuje mistrzynię.