ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 24.07.2018

Obraz SummmerSlam u Czerwonych jest coraz bardziej klarowny. Jak to wygląda u Niebieskich?

SmackDown otwiera Randy Orton. Żmija informuje, że jedyną przyczyną jego zachowania względem Jeffa była…postawa WWE Universe. Randall po tych wszystkich latach doszedł do wniosku, że prawdziwym Zabójcą Legend jest każdy fan, bez względu na to czy zasiada na arenie, czy przed telewizorem. Orton nawiązuje do takich gwiazd jak Taker, Cena czy Punk, twierdząc, że jest od nich dużo lepszy, w różnych aspektach. Randy zamierza zdewastować wszystkich ulubieńców publiczności, zaczynając od Jeffa. Orton kończy swoją przemowę wymieniając wszystkie swoje przydomki. Dochodzi do wnoosku, że najlepiej opisują go trzy litery, które budzą trwogę w sercach wszystkich gwiazd WWE – R..K..O

Rusev vs Andrade „Cien” Almas
Dochodzi do starcia pomiędzy Zeliną Vegą, a Laną. Próby zakończenia tego starcia podejmuje sie Aiden English. W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności wpada on na żonę Rusev. To dekoncentruje Lwa Bułgarii i doprowadza do jego porażki.
Zwycięzca – Andrade „Cien” Almas

Backstage. Tye Dillinger motywuje R-Trutha przed jego starciem z Samoa Joe.

Backstage. Lana kłoci sie z Aidenem. Rusev nie wytrzymuje ich krzyków, stwierdza, że może żadne z nich nie zasługuje na bycie częścią Rusev Day i odchodzi.

R-Truth vs Samoa Joe
Zwycięzca – Samoa Joe

Backstage. Asuka jest gotowa na Evolution, ale Billie Kay nie jest gotowa na Asukę.

Billie Kay vs Asuka
Zwyciężczyni – Asuka

Już za chwilę dowiemy się kto zmierzy się z mistrzem WWE- AJ Stylesem na SummerSlam. Kontrakt na tę walkę zostanie podpisany w obecności GM SmackDown – Paige. AJ gratuluje całej dywizji kobiet wielkiego osiągnięcia, jakim niewątpliwie jest pierwsze PPV tylko dla płci pięknej – Evolution. Mistrz podpisuje kontrakt in blanco. Paige ma właśnie przedstawić pretendenta, kiedy na arenę wchodzi…James Ellsworth. Piesek Melli twierdzi, że tak naprawdę wrócił do WWE, żeby pokonać Stylesa (po raz czwarty) i odebrać mu tytuł mistrza WWE. GM każe Ellsworthowi opuścić arenę. James wyśmiewa i obraża Paige nawiązując m.in do jej bladej skóry. GM nie wytrzymuje i ZWALNIA ELLSWORTHA. Jamesa wynosi ochrona. Paige również opuszcza arenę, żeby załatwić sprawę do końca. James zostaje wyrzucony za drzwi.
W tym samym czasie w ringu SAMOA JOE atakuje od tyłu i kompletnie niszczy Stylesa zapinając Coquina Clutch. Kiedy mistrz leży nieprzytomny na macie, Joe podpisuje kontrakt.
Samoa Joe vs AJ Styles o mistrzostwo WWE na SummerSlam

Backstage. Paige rozmawia z Joe. Samoańczyk uważa, że to co zrobił było „phenomenal”. Joe odchodzi, a do Brytyjki dołącza Carmella. Mistrzyni uważa, że Paige potraktowała Jamesa nieuczciwie. Mella podkreśla, że pokonała po dwa razy Charlotte i Asukę, a dzisiaj do listy jej ofiar dołączy Becky Lynch.

Becky Lynch vs Carmella jeśli Becky wygra, to będzie miała szansa odebrać Melli pas na SummerSlam
Zwyciężczyni – Becky Lynch
Becky Lynch vs

Bludgeon Brothers pojawiają się na titantronie. Według nich, żaden z czterech zespołów biorących udział w zorganizowanym przez Paige turnieju nie ma realnej szansy, żeby odebrać im pasy TT.

The New Day vs SAnitY w półfinale turnieju, którego stawką jest szansa na zdobycie pasów TT na SummerSlam
Zwycięzcy – The New Day
Za tydzień w drugim półfinale naprzeciw sobie staną The Usos i The Bar.
The Bar wchodzą na arenę. Informują, że nie tęsknili za WWE Universe. Dodają, że już niedługo odzyskają należne im miejsce – miejsce na szczycie dywizji TT.

Backstage. Miz, Maryse i ich córka Monroe Shy czekają razem z Paige na opiekunkę, którą GM obiecała załatwić. Okazuję się, że nianią miał być Sin Cara. A-Lister decyduje, że jeśli tak sie sprawy mają, to chyba nadszedł czas, żeby zaprezentować WWE Universe najpiękniejsze dziecko świata.

Miz i Maryse reklamują ich nowy serial tak jak potrafią najlepiej. Oczywiście żona A-Listera wspomina również o nowym PPV- Evolution. Miz dodaje, że Monroe Sky osiągnęła w swoim krótkim życiu więcej niż Daniel Bryan od czasu swojego powrotu. Kiedy Mizanin chce pokazać premierowy kawałek nowego serialu, na titanronie wyświetla się wideo, które można nazwać kompilacją wpadek Miza. Okazuje się, że stał za tym Daniel Bryan. Amerykański Smok udaje sie do ringu, aby osobiście przeprosić Miza. Po drodze nokautuje dwóch ochroniarzy, którzy mieli strzec wejścia do kwadratowego pierścienia. A co się działo potem? To trzeba zobaczyć