ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 23.10.2018

No to czas na odcinek numer 1001!

Niebiescy przyjechali dzisiaj do stanu, w którym „wszystko jest legalne.” Witajcie w Newark w New Jersey!

Galę otwierają członkowie New Day. Byli mistrzowie przypominają, że stracili pasy tylko i wyłącznie przez pojawienie się Big Showa. Xavier żartuje zarówno z obecnych mistrzów jak również z ich nowego, wielkiego pomagiera. Wchodzi The Bar w towarzystwie Big Showa.

Sheamus, Cesaro i Show dochodzą do wniosku, że to ten ostatni powinien dzisiaj stanąć w szranki z Kofim.
Kofi Kingston vs Big Show
Cóż, ta walka nie jest najbardziej wyrównaną w historii SmackDown Live.


Zwycięzca – no contest
Swojego kompana próbują wspomóc koledzy z New Day. The Bar i Show dewastują swoich przeciwników.
Podczas Crown Jewel zobaczymy rewanż pomiędzy New Day a The Bar.

AJ Styles & Daniel Bryan vs The Usos
Zwycięzcy – The Usos

Rusev vs Aiden English
Zwycięzca – Rusev

MizTV! Mizanin jest już w ringu. Streszcza to co wydarzyło się podczas tysięcznego epizodu SmackDown. Jednym z głównych punktów tego show było zwycięstwo A-Listera, które zagwarantowało mu udział w turnieju o Puchar Świata. Miz zaprasza swojego gościa, który również bierze udział w tych zmaganiach. Przed państwem Rey Mysterio. Rey jest zawiedzony, że bierze udział w MizTV, a nie w TruthTV. Mizanin stara się go nie słyszeć. Prowadzący zastanawia się dlaczego luchador powrócił do WWE. Mysterio jest tutaj, żeby walczyć. Rey wyzywa Miza na pojedynek. Po chwili A-Lister atakuje Reya, ale ten jest na to przygotowany. Po krótkiej wymianie ciosów żaden z panów nie odnosi poważniejszych obrażeń.

Rey Mysterio vs The Miz
Zwycięzca – Rey Mysterio

Naomi & Asuka vs Mandy Rose & Sonya Deville
Zwyciężczynie – Ta walka się nie odbyła
W ringu na swoje przeciwniczki czekają Asuka i Naomi. Zamiast Mandy i Deville, wchodzi prawie cały Niebieski roster kobiet. Panie chcą nam chyba dać przedsmak tego co zobaczymy podczas Evolution.


Zwyciężczynią tego półoficjalnego Battle Royalu zostaje Asuka!

Shane McMahon jest dzisiaj na SD! Komisarz przybliża nam jeszcze raz zasady turnieju, który odbędzie się podczas Crown Jewel. Shane ma nadzieję, że puchar, a co za tym idzie chwałę i sławę, zdobędzie jedna z gwiazd Niebieskiego Brandu. Co prawda kiedy pyta publiki zgromadzonej dzisiaj na SD, kto ich zdaniem zwycięży w Arabii Saudyjskiej, fani wymieniają ringname pewnego wrestlera z Chicago. McMahon ze smutkiem informuje WWE Universe, że ten zawodnik nie bierze udziału w zmaganiach.
Czas na main event!
Randy Orton vs Jeff Hardy
Zwycięzca – Randy Orton