ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 23.07.2019

Dziś Niebiescy odwiedzą Miami na Florydzie.


Takie wideo zamieścił Owens przed przyjazdem do Miami. To chyba najlepsza reklama dzisiejszego show. No to zaczynamy.

Specjalnymi komentatorami podczas dzisiejszego SmackDown są Woods i Big E.
Nie tracimy czasu na głupoty. Galę otwiera wystąpienie McMahona. Shane podsumowuje ostatni tydzień. Owens nie próbował zostać jego przyjacielem, żeby ująć to dość eufemistycznie. Po tym wszystkim młody McMahon poprzysiągł zemstę. Kanadyjczyk jest cały czas o krok przed rywalem. To on wyzwał rywala na pojedynek (co można zobaczyć w wideo powyżej), kładąc na szali swoją karierę. Jeśli McMahon zdoła go pokonać, to opuści WWE. Shane nie daje mu wiary, ale i tak przyjmuje wyzwanie. W zeszłym tygodniu Kevin siedział w środku ringu podczas poniedziałkowej nocy i postanowił zakończyć karierę w WWE. Jego decyzja nie była ostateczna. Jakby na potwierdzenie słów Shane’a, na arenie pojawia się Owens. McMahon nie zamierza dziś walczyć z Kanadyjczykiem. Co więcej, jeśli Owens chce stanąć z nim w szranki na SummerSlam, to musi przestać go atakować. Skoro chce walczyć, to Shane załatwi mu rozrywkę. Jego rywalem będzie Roman Reigns.

Backstage. Shane spotyka Eliasa i Drew. Gitarzysta jest pod wrażeniem talentu i geniuszu McMahona. Ten czuje, że to jeszcze nie koniec wybitnych pomysłów. Walka Reignsa z Owensem zostanie wzbogacona o kilka szczegółów. Sędzią starcia będzie McIntyre, a czasu będzie pilnować Elias. Z kolei McMahon zostanie konferansjerem.

Shinsuke Nakamura vs Apollo Crews
Zwycięzca – Shinsuke Nakamura
Nakamura dokłada Apollo jeszcze trochę bólu po zakończeniu walki.

Backstage. Mandy rozmawiała z McMahonem. Wykorzystując informacje zasłyszane w zeszłym tygodniu załatwiła sobie i przyjaciółce walkę. Jeśli podczas przyszłotygodniowego SD zwyciężą, to dostaną szansę na odebranie tytułu IIconics.

Klip wideo. Ali chce odzyskać kontrolę nad swoim życiem, a potem w jak najkrótszym czasie zdobyć tytuł mistrza WWE.

Witamy w MizTV! Gościem Mizanina jest Shawn Michaels. Razem przypominają sobie najważniejsze momenty wczorajszej nocy. HBK wspomina o tym, że DX wzbogaciło się wczoraj o jednego nowego członka. Seth Rollins, bo o nim mowa, ma przed sobą bardzo trudne zadanie. Shawn jest pewny, iż Bestiobójca jest w stanie powtórzyć swój sukces z WrestleManii. Miłą atmosferę psuje pojawienie się Zigglera. Dolph nie jest szczęśliwy. Przebrzmiałe legendy szukające poklasku i lizusi, to nie jest jego ulubione towarzystwo. Niestety Michaels również dołączył do tego grona. Złamał dane słowo i wrócił do ringu. Nie potrafił wytrzymać w domu. Cóż, Shawn widzi to trochę inaczej. Nie uważa, że popełnił błąd. Nie ma się czego wstydzić. Z kolei Ziggler…przez całą karierę, czegokolwiek by nie zrobił i tak będzie zawsze „drugą wersją HBK’a”. Dolph nie wytrzymuje i atakuje Miza oraz Shawna.
https://twitter.com/WWE/status/1153830404404547586

Ember Moon vs Charlotte Flair
Zaczyna grać muzyka Bayley. Mistrzyni zmierza w kierunku ringu. To rozprasza Flair.
Zwyciężczyni – Ember Moon
Po walce Ember wrzuca mistrzynię do ringu, prosto w objęcia Charlotte. Po chwili pretendentka nokautuje zarówno Flair jak i Bayley.

Mamy zmianę przy stole komentatorskim. Członków New Day zastępuje Otunga i Cole.
Kofi Kingston ma wybrać swojego przeciwnika podczas SummerSlam. Mistrz wybrał już rywala. Chce zrobić pierwszy krok, bo ostatnio ma dość zakradania się i niespodziewanych ataków. Rzuca wyzwanie Ortonowi. Żmija dołącza do czempiona w ringu. Kofi nie owija w bawełnę. 10 lat temu pokonał Randalla. To miał być moment, który zmieni bieg jego kariery. Tak się nie stało. Orton wykorzystał swoje wypływy, żeby zablokować rozwój Kingstona. Pretendent…przytakuje! Kingston nie zasługuje na ten pas. Nawet teraz trzyma go dzięki Randy’emu. Gdyby nie to, że Orton kontuzjował Ali’ego, to Kofi nie dostałby nawet szansy, by walczyć z Bryanem na WrestleManii. Cóż, teraz odbierze co jego dzięki trzem literom – RKO.

Orton zasiada obok ringu. Będzie miał najlepsze miejsce na arenie.
Samoa Joe vs Kofi Kingston
Orton atakuje Kingstona.
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Kofi Kingston
Kofi kontruje RKO. Randy pozbywa się go, po czym wykonuje akcję kończącą na Joe. Ostatnie słowo należy do mistrza.

Finn Balor jest z nami po raz pierwszy po nokaucie, którego doświadczył z rąk Fienda. Irlandczyk nie boi się Wyatta. Mierzył się z nim już wcześniej. Wyczuwa jednak, że Bray jest silniejszy i jeszcze bardziej zakręcony niż wcześniej, a przez to niebezpieczny. Nie zamierza go zignorować. Wyzywa Wyatta na pojedynek.
Na ekranie pojawia się czołówka Firefly Fun House.


Fiend przyjmuje wyzwanie. Walka odbędzie się w Toronto podczas SummerSlam.

Backstage. Flair jest zdegustowana tym, że nie ma walki na Największej Imprezie Lata. Znajdzie rywalkę, która będzie dużo lepsza od Ember i pokona ją na SummerSlam.

Gwoli przypomnienia – McMahon = konferansjer; Elias = mierzący czas; McIntyre = sędzia.
Roman Reigns vs Kevin Owens
Owens atakuje McMahona. Rzuca się również na pozostałych dwóch rywali. Z pomocą przychodzi mu Reigns.
Zwycięzca – no contest
McMahon i koledzy próbują jeszcze nawiązać walkę, ale nie są w stanie. Owens zapowiada, że to dopiero przedsmak tego co wydarzy się na SummerSlam.