ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 23.04.2019

Pomieszane, poplątane i pokręcone… Jak zmieni się Niebieska Tygodniówka?

Galę otwiera Shane. Ma ważną sprawę do załatwienia, ale nie ma dużo czasu. Odpuszcza Hamiltonowi i przechodzi od razu do sedna. W zeszłym tygodniu Reigns zaatakował Vincenta McMahona. Pogromca Miza nie rozumie jak można tak potraktować starszego człowieka. Powinien zwolnić Romana, ale ma lepszy pomysł. Zaprasza byłego członka Shield do ringu. Właściwie, to każe mu przyjść. W końcu Samoańczyk pracuje dla niego. Kiedy Reigns wkracza do kwadratowego pierścienia, atmosfera momentalnie gęstnieje. Wtedy Romana atakuje Elias. Duży Pies próbuje się bronić, ale nie jest w stanie poradzić sobie z dwoma rywalami.

Backstage. Kofi Kingston jest gotowy na swoją pierwszą solową walkę od czasu WrestleManii. W jego narożniku stanie Big O.

Finn Balor vs Andrade
Zwycięzca – Finn Balor

Backstage. Elias wyzywa Reignsa na pojedynek podczas Money in The Bank, po czym odjeżdża z McMahonem.

Kairi Sane vs Peyton Royce
Zwyciężczyni – Kairi Sane

Backstage. Wiemy jak wygląda Aleister Black, ale czy zdajemy sobie sprawę z tego, kim on właściwie jest? Postara się nam to przedstawić w przeciągu kilku następnych tygodni.

Jinder Mahal czeka na swojego przeciwnika. Będzie nim Chad Gable.


Były partner Roode’a nie dociera do ringu w jednym kawałku. Sullivan rzuca się również na Maharadżę i jego pomocników. Z pomocą przychodzi im R-Truth. Chwilę później, to on potrzebuje ratunku…

Backstage. Roman przyjmuje wyzwanie Gitarzysty.

Charlotte wspomina walkę wieczoru WrestleManii. Rousey vs Lynch vs Flair. Becky pokonała Rondę i odniosła zwycięstwo zdobywając dwa tytułu mistrzowskie. Jednak Irlandka nie zwyciężyła Flair. Jakim prawem nazywa się mistrzynią dywizji SD, jeśli nie pokonała czempiona? Wchodzi Lynch. Tłumaczy Charlotte, co oznacza zasada „zwycięzca bierze wszystko”. Charlotte uważa, że Becky ma obsesję na jej punkcie. Kiedy mistrzyni upora się z Evans, to Flair będzie na nią czekać. Irlandka nie chce z nią walczyć. Szuka nowych wyzwań i przeciwniczek. Ma dość arogancji córki Rica. Wchodzi Bayley. Wygląda na bardzo pewną siebie. Przypomina, że Lynch jeszcze jej nie pokonała. Charlotte próbuje matkować koleżance i każe jej wrócić na zaplecze. Bayley rzuca Flair wyzwanie. Ośmiokrotna mistrzyni kobiet bierze to za żart. Bayley jest BARDZO pewna siebie.

Bayley vs Charlotte o prawo do walki z Becky Lynch
Zwyciężczyni – Charlotte
Becky Lynch zdaje sobie sprawę z tego, że posiadanie dwóch pasów oznacza dużo obowiązków. Podczas Money in The Bank położy na szali Czerwony w starciu z Lacey oraz Niebieski w walce z Charlotte.

W tym odcinku domowego przedszkola Wyatta poznaliśmy jego przyjaciół. Dowiedzieliśmy się również, że kiedyś był bardzo niedobrym człowiekiem, ale przeszedł całkowitą przemianę. Chce odciąć się od przeszłości.

Kofi Kingston vs Shinsuke Nakamura
Rusev atakuje Kofiego.
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Kofi Kingston
Xavier Woods i Kevin Owens przychodzą z pomocą kumplowi. Po krótkiej walce udaje im się uporać z rywalami.


CO?! Big O atakuje Kofiego. Przez kilka minut demoluje mistrza. Kingstonowi próbuje pomóc Woods, ale płaci za to wysoką cenę.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778