ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Friday Night SmackDown 22.11.2019

Ostatnia gala przed Survivor Series!

Spotkanie na bakcstage’u. Roman Reigns informuje wszystkich, że dziś drzwi będą szeroko otwarte. Jeśli gwiazdy Raw albo NXT będą chciały złożyć im wizytę, to będą na nich czekać! Corbin uważa, że to głupota. Głos zabiera Sasha. Kobiety nie będą czekać na rozwój wydarzeń. Wezmą sprawy w swoje ręce.


Banks i reszta drużyny jest już w ringu. Wiedzą, że ich rywalki z NXT boją się pokazać na SD po tym jak zostały upokorzone na własnym show. The Boss słyszała, iż ich Czerwoni już przyjechali. Zapraszamy!
Wchodzi zespół Raw. Flair chce się sprawdzić w walce z Banks w kapitan vs kapitan matchu.
Pojawia się drużyna NXT (Ripley, LaRae, Nox, Storm, Yim). Rhea nie zamierza odpuścić Sashy. Żółci nie zostali upokorzeni. Australijka chętnie dołączy do starcia kapitanów. Wywiązuje się bójka. Wszyscy biją się ze wszystkimi.

Charlotte Flair vs Sasha Banks vs Rhea Ripley
Zwyciężczyni – Rhea Ripley
Zespół NXT wycofuje się na rampę. Drużyny Raw i SmackDown zaczynają znów ze sobą walczyć. Niebiescy wygrywają pierwszą rundę. Flair nie może tego znieść i razem ze swoją drużynę przypuszcza drugie natarcie. Również tym razem ekipa Banks okazuje się być lepsza.

Backstage. Corbinowi nie podoba się plan Reignsa. W dzisiejszej walce wieczoru Ziggler, Roode i Król zmierzą się z Romanem, Alim i Shorty G. Baron ma wspaniały plan. Jeśli pojawią się przedstawiciele Raw albo NXT, to pozwolą im znokautować Reignsa i jego kolegów. Potem wrócą do ringu i znokautują ich jeszcze raz. Pojawia się Zayn. Corbin uważa go za strasznie denerwującego. Kanadyjczyk zaprasza go do ringu.

Backstage. Bayley wie czego się spodziewać po Lynch. Irlandka nie pojawi się dziś na SD, bo ma głowę na karku. Z kolei Baszler…ona kieruje się emocjami, a nie chłodną kalkulacją. Mistrzyni dywizji kobiet SmackDown będzie czekać na Shaynę. Wie, że atakuje ona tylko wtedy, kiedy jej ofiara jest odwrócona plecami. Bayley będzie miała oczy dookoła głowy.

Zayn jest w ringu z Nakamurą. Wygląda na to, że Corbin już się nie pojawi. Nie będziemy z tego powodu płakać. Sami wychwala Shinsuke. Gwarantuje, iż Japończyk wygra swoją walkę na Survivor Series. W nagrodę za tak wspaniałe panowanie Zayn ma prezent dla czempiona. NOWY PAS INTERKONTYNENTALNY!


Teraz Shinsuke może już z powodzeniem walczyć ze Stylesem i tym gościem z NXT. Zayn nie może sobie przypomnieć imienia tego jegomościa. Strong postanawia zrobić to osobiście. Undisputed Era pojawia się na SmackDown! Sami i Shinsuke opuszczają kwadratowy pierścień. Adam Cole zapowiada, że NXT wytrze ring gwiazdami pozostałych brandów. Wchodzi New Day. W zeszłym tygodniu nie zdążyli się nawet pożegnać z UE. Mają nadzieję, że teraz będą mieli okazję poznać się bliżej. Big E i Kingston poprosili o pomoc Heavy Machinery. Czas na małą walkę tag team!

Undisputed Era (Strong, Cole, O’Reilly, Fish) vs New Day & Heavy Machinery
Zwycięzcy – Undisputed Era
Strong udaje się na rampę prowadzącą do ringu. Tam nadal czekają na niego Nakamura i Zayn. Roderick wdaje się w sprzeczkę z rywalami. Nagle pojawia się Styles i atakuje obu panów. Wszystko przerywa Sami, który znajduje stalowe krzesło i przy jego pomocy obezwładnia przeciwników Nakamury.

AJ’owi pomogli się pozbierać koledzy z O.C. Teraz mistrz Stanów Zjednoczonych stoi już z mikrofonem w ręku. Nie boi się starcia ze Strongiem i Nakamurą. Na pewno przy okazji w niedzielę zemści się na tym tchórzu, który zaatakował go krzesłem…

Wchodzi Daniel Bryan. Podczas Survivor Series stanie w szranki z Fiendem, a na szali będzie leżał tytuł mistrza Universal. Daniel ma dość tych całych gierek. Chce stanąć twarzą w twarz z Wyattem i dowiedzieć się dlaczego ten go zaatakował. Bryan nie boi się walki z Brayem i jego demonicznym alter ego. Gasną światła. Kiedy elektryczność wraca…nic się nie zmienia. Wyatt bawi się z Danielem. Na drodze do ringu pojawia się Miz. A-Lister chciał tą zeszłotygodniową rozmową pomóc Danielowi. Od samego początku przygody Bryana w WWE Mizanin usiłuje wydobyć z niego cały potencjał. Szkoda, że on nie potrafi tego docenić. Miz policzkuje Daniela.

Daniel Bryan vs The Miz
Miz leży w narożniku. Wygląda na to, że Daniel będzie chciał wykonać swoją akcję kończącą. Nieśmiało zaczyna wykonywać swój stary ulubiony gest – „Yes! Yes! Yes!”. Gasną światła. Miejsce Mizanina zajmuje Fiend. Demon wstaje i rusza w kierunku Daniela.


Zwycięzca – no contest

Shayna Baszler wchodzi do ringu. Mistrzyni dywizji kobiet NXT nie zamierza tym razem atakować z ukrycia. Stoi w środku ringu, który należy do Bayley i rzuca jej wyzwanie. Rywalka odpowiada, ale nie staje z Baszler twarzą w twarz. Używa sztuczki Shayny i pojawia się za plecami oponentki. Panie walczą ze sobą przez chwilę. Bayley udaje się chwilowo obezwładnić rywalkę i wycofać się na zaplecze.
https://twitter.com/WWENXT/status/1198067456784232454

Roman Reigns & Ali & Shorty G vs King Corbin & Robert Roode & Dolph Ziggler
Zwycięzcy – King Corbin & Robert Roode & Dolph Ziggler
Pojawia się roster Raw pod przywództwem Rollinsa. Seth sam wchodzi do ringu, w którym leży Roman. Panowie chwilę pokrzykują, po czym przechodzą do rękoczynów. Po chwili do Romana dołączają pozostali zawodnicy SmackDown. Jakby tego mało na arenie pojawia się również cała armia reprezentantów Żółtego Brandu!


Wielka bijatyka przed wielką galą. Kto zwycięży w niedzielę, kto dowiedzie swojej dominacji na Survivor Series?

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552