ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 22.05.2018

Przed nami dawka wtorkowych emocji serwowanych nam przez członków Niebieskiego Brandu.

No to zaczynamy. W ringu jest już Miz, co oznacza, że zaczniemy od MizTV. A-Lister po krótkim monologu, w którym wspomniał między innymi o premierze serialu o jego życiu, oraz małej zabawie z publiką zaprosił do ringu jego dzisiejszych gości – The New Day. Mizanin rozpoczął wywiad od pytania, które prawdopodobnie zadawała sobie większość fanó – który z członków stajni weźmie udział w MiTB ladder matchu? Postawił również następującą tezę – członkowie New Day nie są w stanie osiągnąć pełni swoich możliwości, ponieważ są dla siebie wzajemnie ciężarem. Gwiazda Hollywood podała kilka argumentów przemawiających za każdym z członków. W każdym z nich dostrzegł inne zalety, które pozwoliłyby mu zostać posiadaczem walizki. Doszło do głosowania. Woods oddał swój głos na Bigiego, który zagłosował na Kofiego, którego z kolei faworytem był Xavier. To wyprowadziło prowadzącego z równowagi. Miz podkreślił, że jest w stanie pokonać każdego z członków New Day. Po krótkiej naradzie trzech miłośników naleśników doszło do wniosku, że w ich imieniu do walki stanie Big E. Lecz nie chodziło im o MiTB, tylko o dzisiejszy wieczór. Miz stwierdził, że nie zamierza dłużej ciągnąć tej farsy i opuścił ring. Kiedy dotarł na backstage czekała tam na niego Paige. Po chwili Miz wrócił na arenę, żeby podnieść rzuconą mu rękawicę.

Big E vs The Miz
The Bar pojawia się na arenie atakując Woodsa. Następnie skupiają swoje siły na Kofim. Po unieszkodliwieniu obu zawodników, Cesaro przeszkadza Bigiemu w walce dając Mizowi szansę na wykonanie Skull Crushing Finally.
Zwycięzca: The Miz

Backstage, wywiad z Bryanem. Amerykański smok mówi o tym, jak bardzo ważne jest jego dzisiejsze starcie z Hardym. Obiecuje zmusić Jeffa do odklepania.

Przed państwem Shakespeare of song – Aiden English. Dzisiaj jego pieśń nie jest jednak o Lwie z Bułgarii, dziś śpiewa o Lanie.
The Iconincs zdecydowanie nie mają szans w starciu z nieustającymi chantami „Rusev Day”. Po niebywale – cóż – „ciekawym” występie duetu Peyton i Kay przechodzimy do walki.
Billie Kay vs Lana
Aiden stojąc w narożniku Lany trzyma wielką tabliczkę z napisem „LANA DAY”.
Zwyciężczyni i kolejna uczestniczka walki o walizkę MiTB: Lana

Backstage. Zelina Vega opowiada historię Almasa, potępiając to jak został potraktowany w zeszłym tygodniu. Piękna partnerka meksykańskiego zawodnika daje władzom SmackDown do zrozumienia, że jeśli Andrade nie będzie traktowany tak jak trzeba, to zaczną się kłopoty.

Andrade „Cien” Almas vs Local wrestler
Zwycięzca: Andrade „Cien” Almas

Backstage, wywiad z Carmellą. Mistrzyni jest bardzo pewna siebie. Zapewnia, że pokona Asukę na MiTB i utrzyma swój tytuł.

Połowa dzisiejszego show za nami. W ringu pojawił się mistrz WWE – AJ Styles. Chwilę później dołączył do niego pretendent do tytułu – Shinsuke Nakamura. Jako, że w zeszłym tygodniu Japończyk pokonał mistrza, otrzymał on możliwość wybrania stypulacji ich walki na MiTB. Nakamura zaznacza, że pas mistrzowski będzie niedługo jego, że ten dom, który zbudował Styles (tj. SmackDown Live) będzie należał do niego. Wszyscy gotowi? Stypulacja jaką wybrał Shinsuke to…pillow fight match. Styles zarzuca Nakamurze, że nie jest tym człowiekiem, którego WWE Universe chciało oglądać na SmackDown, że się zmienił. Pretendent atakuje mistrza. Rozpoczyna się kilkominutowa bijatyka zakończona Kinshasą. Nakamura wchodzi na stół komentatorski i z tego miejsca informuje wszystkich, że zmienił zdanie.
Na MiTB zobaczymy Styles vs Nakamura o pas WWE w Last Man Standing matchu.

The Usos vs The Club
Zwycięzcy i nowi pretendenci do pasów Tag Team: The Club

Sonya Deville vs Naomi
Zwyciężczyni i kolejna uczestniczka walki o walizkę MiTB kobiet: Naomi

Backstage, wywiad z Jeffem. Hardy oznajmia, że zamierza pokonać Bryana i przy tym trochę polatać.

Jeff Hardy vs Daniel Bryan – zwycięzca będzie miał szansę zmierzyć się z Samoa Joe w walce o miejsce w MiTB matchu
Zwycięzca i następny przeciwnik Samoa Joe: Daniel Bryan