ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 21.08.2018

Ostatnia noc WWE na Brooklynie. Specjalny odcinek SmackDown Live przygotowany przez najlepszą General Manager – Paige!

Galę otwierają Miz i Maerse. Małżeństwo jest w podłym humorze. Mizanin łamiącym się głosem oznajmia, że przechodzi na emeryturę. Chwilę później dodaje, że będzie to „odpoczynek” od Daniela Bryana. Po krótkim podsumowaniu wydarzeń niedzielnej nocy, gwiazda Hollywood wraca do najważniejszej kwestii. A-Lister nie zamierza już nigdy stanąć w ringu przeciwko Amerykańskiemu Smokowi. Przerywa mu Bryan. Daniel nazywa Miza tchórzem. Zarzuca mu oszustwo. Maryse mówi mu, żeby ratował resztki godności i wrócił do domu. Nazywa go „Daniel Bella”. Brie Mode!!!


Brie atakuje Miza. Po chwili dołącza do niej Daniel, który wyrzuca Mizanina z ringu.
Podczas HiaC zobaczymy starcie pomiędzy Brie i Danielem, a Mizem i Maryse!

Backstage. Miz uważa, że Paige źle traktuje swoje największe gwiazdy. GM nie zamierza zmieniać swojej decyzji co do mixed tag team matchu podczas nadchodzącego PPV.

Jeff Hardy vs Randy Orton
Ortron po raz kolejny atakuje uszy Jeffa. Po chwili Hardy kopie Randalla w klejnoty.
Zwycięzca przez DQ – Randy Orton
Hardy kompletnie dewastuje Żmiję. Do zadawania bólu oponentowi wykorzystuje wszystko co wpadnie mu w ręce. W końcu Orton pada nieprzytomny na stół. Nienajlepsze miejsce na drzemkę, jeśli twoim przeciwnikiem jest Jeff Hardy.

Backstage. The Bar zmierzy się podczas przyszłotygodniowego epizodu SD z The Club.

Peyton Royce vs Naomi
Zwyciężczyni – Peyton Royce

Backstage. New Day motywują się przed dzisiejszą walką o pasy TT. Dowiadujemy się również, że Big E nie weźmie udziału w dzisiejszej walce, ponieważ doznał kontuzji.

Becky pojawia się w ringu, aby wytłumaczyć swoje zachowanie po swojej walce na SummerSlam. Lynch uważa, że zasłużyła na walkę 1v1 z Carmellą. Kiedy dodano do niej powracającą Charlotte, Becky była wściekła. Według Irlandki Flair nie zasługuje na ten pas. Lynch czuje się również zdradzona przez fanów, którzy nie pomogli jej kiedy Charlotte została dodana do walki, a podczas SummerSlam oklaskiwali nową mistrzynię. Becky od razu po walce wiedziała co musi zrobić. Podać Charlotte rękę, a potem urwać jej głowę. Wchodzi mistrzyni kobiet i mamy oldschoolowy brawl. Paige musi wysłać cały roster kobiet (w tym Asukę!), żeby rozdzielić walczące eks-przyjaciółki.

Andrade „Cien” Almas & Zelina Vega vs Rusev & Lana
Tym razem Aidenowi udaje się pomóc przyjaciołom.
Zwycięzcy – Rusev & Lana

AJ wchodzi na scenę, aby udzielić wywiadu Renee.


Po wyciśnięciu resztek świadomości z ciała mistrza, Joe bierze mikrofon i oznajmia Wendy i córce Stylesa, że tatuś nie wróci do domu, bo już poszedł spać.

Backstage. Truth nadal myśli, że żeby otrzymać walkę o pas musi pokonać Carmellę, mimo że Paige próbuje mu to wytłumaczyć. Najważniejsza informacją jest to, że w przyszłym tygodniu Mella będzie miała szansę odzyskać tytuł mistrzyni kobiet!

The Bludgeon Brothers vs The New Day w walce bez dyskwalifikacji o pasy TT
Zwycięzcy i nowi mistrzowie TT – The New Day

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556