ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 20.08.2019

Daniel Bryan i Rowan mają zakończyć tę gonitwę za tajemniczym napastnikiem. Big Dog dowie się, kto czyha na jego życie.

Galę otwiera Randy Orton. Żmija stawia ciekawą tezę. Kingston jest głupi. Mistrz postanowił uciec przed walką z Randallem, dlatego pozwolił na count-out podczas SummerSlam. Kofi jest niespełna rozumu, bo myślał, że jego problemy ze Żmiją skończyły się po Największym Wydarzeniu Lata. Wczoraj Orton, z małą pomocą Revival, przypomniał wszystkim dlaczego jest jedną z najjaśniejszych gwiazd w WWE. Kofi mógł tylko patrzeć jak jego przyjaciel traci czucie w nodze. Randy nie robi tego dla przyjemności. Chce po prostu udowodnić, że… Zaczyna grać muzyka New Day, ale nikt nie pojawia się na drodze do ringu. Rozsierdzony Orton odwraca się i staje oko w oko z Kingstonem. Trouble in Paradise! Kofi wyciąga krzesło i zakłada je na kolano rywala. Wygląda na to, że chce zemścić się za krzywdę jakiej doznał Woods. Z pomocą Randallowi przychodzą nowi przyjaciele z Revival. Dash i Dawson nie są w stanie obezwładnić mistrza, ale dają Ortonowi czas na ucieczkę. Kingston z krzesłem w rękach wyżywa się na Revival.

Backstage. McMahon wezwał do siebie Owensa. Ma nadzieję, że Kevin opanował swoje emocje i nie zniszczy kolejnego telewizora. Jeśli Kanadyjczyk ma coś do powiedzenie, to jest ten moment. KO chce się skupić na swojej dzisiejszej walce, wiec z chęcią pozbędzie się wszystkiego, co go gnębi. Ta grzywna, którą nałożył na niego Shane, jest naprawdę zbyt wysoka. Ktoś, kto nazywa się McMahon nie jest w stanie tego zrozumieć. Owens prosi, żeby szef wziął to pod uwagę.

Andrade vs Apollo Crews– 1 runda King of The Ring
Zwycięzca – Andrade

Backstage. Rowan i Bryan wprowadzają podejrzanego do pustego pokoju. Daniel ma nadzieję, że napastnik nie będzie próbował żadnych sztuczek. Może się to dla niego źle skończyć.
https://twitter.com/WWE/status/1163972094901702656

Backstage. Elias idzie korytarzem i przygrywa sobie na gitarze. Spotyka człowieka w czapce z daszkiem i bluzie. Okazuje się, że to sędzia John Cone. Gitarzysta pyta arbitra gdzie schował się jego rywal. Okazuje się, że Maverick siedzi w pudle pod ścianą. Mistrz 24/7 wyciąga go stamtąd i daje do przeczytania jakiś dokument. Okazuje się, że McMahon zawiesił zasady 24/7 na czas trwania SmackDown. Elias ma się w pełni skupić na walce z Owensem.

Moment of Bliss będzie się pojawiać mimo tego, że Alexa i Nikki są mistrzyniami. Chcą w ten sposób pomóc tym zawodnikom i zawodniczkom, którzy są trochę niżej w hierarchii. Dzisiejszy epizod jest wyjątkiem od reguły. Charlotte chciała pojawić się w programie, więc Lexi nie miała serca odmówić. Bliss i Flair rozmawiają głównie o SummerSlam i wielkim zwycięstwie tej drugiej. Charlotte udowodniła, że to ona jest twarzą SmackDown. Nie liczy się pas mistrzowski. Bayley nie może godnie reprezentować dywizji kobiet na spotkaniach, w programach i na czerwonym dywanie. Wchodzi mistrzyni. Nie ma zamiaru słuchać tych przechwałek i żalów. Flair nie może znieść tego co oznacza ten pas. Bayley jest po prostu lepsza od rywalki i walka z Trish tego nie zmieniła. Charlotte rzuca jej wyzwanie. Panie spotkają się podczas Clash of Champions.

Backstage. Roman wchodzi do szatni Murphy’ego. Buddy’emu nadal wydaje się, że widział Rowana. Reigns ma nadzieję, że Australijczyk tym razem nie kłamie. Dla własnego dobra.

Bryan nazywa rywala tchórzliwym kłamcą.
Daniel Bryan vs Buddy Murphy
Buddy nokautuje Rowana. Następnie unika kopniaka Bryana i sam trafia go latającym kolanem. Następnie daje rywalowi lekcję z Prawa Murphy’ego.
Zwycięzca – Buddy Murphy

Backstage. Buddy udziela wywiadu. Atakuje go Rowan. Pojawia się również Bryan, który raz za razem nazywa Australijczyka tchórzliwym kłamcą. W końcu pojawiają się oficjale i rudobrody musi zostawić przeciwnika w spokoju.

Revival rzucają wyzwanie New Day. Ku ich zdziwieniu Big E i Woods nie odpowiadają na wezwanie. Zamiast nich na drodze do ringu pojawia się Heavy Machinery.
Heavy Machinery vs The Revival
Zwycięzcy – The Revival

Backstage. Gable był underdogiem odkąd tylko pamięta. Zawsze mu wmawiano, że nie jest wystarczająco silny, wysoki czy utalentowany. Za plecami Chada jego rywal, Shelton, przylepia do drzwi szatni kartkę.


„Musisz być przynajmniej tak wysoki, żeby wziąć udział w turnieju King of The Ring.” Gable nie docenia poczucia humoru Benjamina.

Czas na MizTV. Gościem programu jest Sami Zayn. Kanadyjczyk zaznacza, że nie interesuje go to show. Chce po prostu powiedzieć to, co leży mu na wątrobie. Zayn wpadła w pułapkę ambicji, egoizmu i pożądania. Osiągał największe sukcesy, kiedy walczył dla sprawy, przekonań. Drogą do odrodzenia Samiego jest altruizm. Zamierza pomagać zawodnikom, którzy tego potrzebują. Znalazł już pierwszego klienta. Wchodzi Nakamura. Okazuje się, że Shinsuke jest Japończykiem i nie zna angielskiego! Sami tłumaczy jeszcze, że od dziś to on będzie ustami mistrza IC. Miz nie wierzy własnym uszom. W tym momencie zostaje zaatakowany przez Japończyka. Nakamura nokautuje A-Listera.

Backstage. Rowan i Bryan wracają do swojego podejrzanego. Daniel zawołał Reignsa. Niedługo prawda wyjdzie na jaw.

Backstage. Kevin Owens już po raz drugi pojawia się biurze McMahona. Shane zauważa, że Kanadyjczyk jeszcze nie przeprosił za napaść na sędziego. Owens przyznaje mu rację i przeprasza. McMahon rozważa umorzenie grzywny. Jeśli Kevin kiedykolwiek zaatakuje arbitra, to zostanie momentalnie zwolniony. Owens chce uścisnąć dłoń szefa, ale ten nie jest jeszcze na to gotowy.

Kevin Owens vs Elias – 1 runda King of The Ring
W trakcie walki na arenie pojawia się Shane. Chce obejrzeć tę walkę z bliska.
Kiedy Kevin i Elias trafiają w okolicę stołu komentatorskiego, Shane odciąga Owensa od Gitarzysty. Kiedy rozwścieczony Kanadyjczyk chce dać upust emocjom, McMahon zdejmuje marynarkę.


Chwilę później Shane jest już głównym arbitrem walki. Kiedy Elias przypina Owensa, McMahon błyskawicznie trzykrotnie uderza w matę.
Zwycięzca – Elias

Backstage. Bryan w końcu może oczyścić swojego przyjaciela z zarzutów. Oto człowiek winny tego całego zamieszania.


Do zobaczenia za tydzień.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783