ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 19.06.2018

Obie walizki trafiły w ręce zawodników z rosteru Raw. Jak zareaguje na to Paige?

Show otworzyła Carmella. Mistrzyni kobiet opowiedziała wspaniałą, motywującą historię. Wszystko to było zbyt cukierkowe, zbyt piękne. Rzeczywiście po chwili okazało się, że Mella tylko udawała, historia była zmyślona, a ona nadal jest zapatrzona w siebie. Do ringu wchodzi Asuka. Po chwili do wszystkich oglądających dociera, że to nie jest Japonka, tylko Ellsworth przebrany w jej strój. James opowiada o tym, że panująca mistrzyni jest dużo lepsza od wszystkich kobiet w WWE. Jego monolog przerywa pojawienie się prawdziwej Asuki, która atakuje Jamesa. W odpowiedzi zostaje znokautowana przez Mellę, która po chwili wraca razem z Ellsworthem na backstage.

The Iconics wyśmiewają akcent i pewność siebie Becky Lynch. Stwierdzają, że była mistrzyni powinna uważać, ponieważ jej przyszłość jest „Iconic. Zabawę kończy pojawienie się Lynch.
Becky Lynch vs Billie Kay
Zwyciężczyni (via submission)- Becky Lynch

SAnitY na backstage ogłaszają, że przybyli.

Backstage. Dowiadujemy się, że Bryan będzie jedbym z dwóch rozpoczynających dzisiejszy gauntlet match. Od Amerykańskiego Smoka bije pewność siebie – zamierza wygrać Main Event, a potem zająć się Stylesem.

Backstage. Hardy mówi, że jego oczy były zamknięte przed porażką z Nakamurą. Po chwili widzimy pomalowną twarz Jeffa, który dodaje, że teraz widzi wszystko wyraźnie.

Bracia Uso rozmawiają na temat nowego tag team. Zapraszają SAnitY do świata, w którym rządzą Usos.
Usos vs SAnitY
Zwycięzcy – no contest – walks nie miała możliwości się rozpocząć

Backstage. Wywiad z Shinsuke. Japończyk mówi o swoim przedwczorajszym starciu ze Stylesem. Odpowiedzialnością za porażkę obarcza sędziego, który liczył według niego za szybko i nie mówił po japońsku. Nakamura komentuje również słowa mistrza US. Zapewnia, że po ich kolejnym spotkaniu, oczy Jeffa będą znowu zamknięte.

The Bludgeon Brothers vs Luke Gallows & Karl Anderson w starciu o pasy Tag Team
Zwycięzcy i nadal panujący mistrzowie – The Bludgeon Brothers

Samoa Joe vs The Miz vs Daniel Bryan vs Rusev vs Big E w gauntlet o matchu o miano pretendenta do pasa WWE
Daniel Bryan vs Big E
Daniel Bryan vs Samoa Joe
Pojawiają się Bludgeon Brothers. Dewastują Bryana, zostawiając go nieprzytomnego w ringu.
Daniel Bryan vs The Miz
Rusev vs The Miz
Zwycięzca gauntlet matchu i kolejny przeciwnik Stylesa – Rusev

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552