ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 19.03.2019

Nikt nie ma złudzeń. Bohaterem tego epizodu będzie Kofi.

Kingston stanie do jednego z największych starć w karierze w Indianapolis w stanie Indiana.

Wiele przed nami. Zaczynamy od wystąpienia Miza. Mike chce to załatwić szybko. Klip wideo streszcza zeszłotygodniową wypowiedź McMahona. Przede wszystkim Mizanin przyjmuje wyzwanie Shane’a. Dziwi się, że to właśnie on został zdradzony. Nie jest do tego przyzwyczajony. Przyjaciele, znajomi radzili mu, żeby uważał na partnera, bo ten się zmienia. Przecież to Miz zazwyczaj wbijał koledze nóż w plecy! Chciał być ślepy, ale teraz przejrzał na oczy. Człowiek, który nazywa się McMahon, który zaatakował jego ojca, któremu wydaje się, że ludzie NALEŻĄ do niego jest potworem. Ani Miz, ani Kofi nie są niczyją własnością. Obaj zasłużyli na szacunek, nie przez noszone nazwisko, ale dzięki swojej ciężkiej pracy. Shane’owi NALEŻY SIĘ tylko ból i upokorzenie. Mike dostarczy mu to osobiście.
https://twitter.com/WWEUniverse/status/1108159395324559361

Sasha Banks & Bayley vs The IIconics
W trakcie walki Lacey wychodzi na spacer.
Zwyciężczynie – The IIconics

Backstage. Mysterio ma do przekazania wieści dotyczące WrestleManii. Dlatego pojawił się dzisiaj z synem, który wspiera go w każdej walce. W New Jersey luchador stanie w szranki z Joe. Stawką starcia będzie tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych.

Czas na odcinek Kevin Owens show! Zanim zaprosi gości, KO chce się odnieść do sytuacji Kingstona. Co roku Owens twierdził, że Pokaz Nieśmiertelnych będzie należał do niego. Tym razem nikt nie ma wątpliwości, iż to czas Kofiego. Kevin będzie się uważnie przyglądał dzisiejszej walce Kingstona. Teraz czas na gości. Becky Lynch i Charlotte Flair zajmują miejsca po przeciwległych stronach stołu. Owens cytuje kilka ich wypowiedzi, dodaje do tego parę wersów, które padły z ust Rondy. Na ich podstawie stawia tezę. Ludzie nie chcą już słuchać. Łakną walki. Flair z chęcią rozgrzeje się przed WrestleManią. Kevin opuszcza ring, a panie rzucają się na siebie.

Backstage. Styles przyznaje, że Orton jest świetny i większość kart jest w jego ręku. Rodzina, doświadczenie w WWE, ilość walk stoczonych na Największej Scenie ze Wszystkich… Dlatego zwycięstwo nad nim będzie smakowało tak dobrze. Poza tym AJ życzy szczęścia swojemu dobremu przyjacielowi – Kofiemu.

Daniel Bryan ma kilka słów do powiedzenia przed gauntletem. Mistrz przypomina, że Kingston walczył już w starciu opatrzonym tą samą stypulacją, co prawda o inną stawkę. Wtedy wskoczył w miejsce kontuzjowanego Mustafy. Potem wszedł do Komory Eliminacji po raz kolejny korzystając na absencji Aliego. W obu przypadkach walczył dzielnie. Przegrał. To niesprawiedliwe, że otrzymuje kolejną szansę. Czempionowi przerywa pojawienie się New Day.
Czas na gauntlet.

Gauntlet match – jeśli Kofi wygra, to zostanie pretendentem do tytułu mistrza WWE
Big E i Xavier Woods zostali wyrzuceni z powrotem na zaplecze. Nie mogą wspierać przyjaciela stojąc przy ringu. Zamiast tego stoją przy ekranie i kibicują.
Kofi Kingston vs Sheamus (przypięcie)
Kofi Kingston vs Cesaro (przypięcie)
Kofi Kingston vs Rowan (dyskwalifikacja)
Rowan kompletnie demoluje Kingstona między innymi używając krzesła, co doprowadza do dyskwalifikacji.


Kofi Kingston vs Samoa Joe (przypięcie)
Na zapleczu pozostali członkowie New Day założyli prawdziwą strefę kibica!


Po gongu Joe zapina Coquina Clutch i kładzie Kofiego spać.
Kofi Kingston vs Randy Orton (przypięcie)
Zwycięzca i pretendent do tytułu mistrza WWE – Kofi Kingston

W końcu! Kofi dokonał niemożliwego, niewyobrażalnego, nieprawdopodobnego! Sam, bez niczyjej pomocy pokonał pięciu wybitnych zawodników i wywalczył sobie prawo walki o mistrzostwo WWE!
Wchodzi Vince McMahon. Składa gratulacje Kofiemu. Kingston pojedzie na WrestleManię…jeśli pokona tego ostatniego przeciwnika. Big E i Xavier muszą opuścić ring. Przeciwnikiem Kingstona będzie Daniel Bryan.

Daniel Bryan vs Kofi Kingston jeśli Kofi wygra, to zostanie pretendentem do tytułu mistrza WWE
Zwycięzca – Daniel Bryan

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552