ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 19.02.2019

Co będzie dalej z Becky Lynch? Jaki los czeka mistrzów na Drodze do WrestleManii? Przede wszystkim – co będzie z McMiz?!

Dzisiaj jesteśmy w mieście, w którym stoi pewien wyjątkowy dom pełen wschodzącego słońca…

Luizjana, Nowy Orlean proszę państwa!

Tak jak wczoraj, galę otwiera przedstawiciel Władzy. Tym razem jest to Shane McMahon. Partner Miza, jak na dobrego gospodarza przystało, wyjaśnia co będzie się działo przez następne dwie godziny. W walce wieczoru zobaczymy walkę tag team z udziałem wszystkich uczestników Komory Eliminacji. Do końca gali dowiemy się kto stanie w szranki z Bryanem podczas Fastlane. O’Mac był pod wrażeniem wczorajszych wyczynów gwiazd NXT, więc postanowił zaprosić je również na SmackDown, przedłużając ich wycieczkę do głównego rosteru. Zobaczymy całą czwórkę – Ciampę, Gargano, Ricocheta i Blacka. Wchodzi The Miz. Oznajmia, że nie mógł już wytrzymać sam ze swoimi emocjami. Nie może spać od kiedy zawiódł swojego partnera. Wykorzystał go, żeby pokazać swojemu ojcu, że jest coś wart. W emocjonalnym przemówieniu wspomina współpracę z McMahonem. Bardzo chce to naprawić. Kto, jeśli nie syn Vincenta, może dać mu szansę na rehabilitację. Wchodzą Usos. Bracia dobrze się bawią wyzywając i ośmieszając Mizanina. W końcu Shane ma dość. Nikt nie będzie żartował z jego partnera. McMiz rzucą wyzwanie Usos w Cleveland podczas Fastlane.

Aleister Black vs Andrade
Zwycięzca – Aleister Black

Backstage. Gargano i Ciampa są zadowoleni ze swojego wczorajszego występu. Zamierzają potwierdzić swoją dobrą formę dzisiejszego wieczoru. Pojawiają się Sheamus i Cesaro. Proszą DIY, żeby wracali na Raw i NXT i nie zatruwali powietrza na SmackDown.

Backstage. Styles, Hardy i Kingston zakopują topór wojenny… jedząc naleśniki.
https://twitter.com/WWE/status/1098033686476275712

The Bar (Sheamus & Cesaro) vs DIY (Ciampa & Gargano)
Zwycięzcy – Ciampa & Gargano

Asuka udziela wywiadu w ringu. Dziennikarka sugeruje, że fani dużo bardziej przejmują się sytuacją Rondy i dywizji kobiet na Raw. Japonka jest już gotowa stawić czoła kolejnym wyzwaniom. To ona pokonała Charlotte i Becky pod koniec zeszłego roku. Następnie obroniła tytuł mistrzyni zmuszając Lynch do odklepania. Wchodzi Mandy Rose. Zamierza rzucić wyzwanie mistrzyni. Jest gotowa na Asukę.

Asuka vs Mandy Rose
W trakcie walki zaczyna grać muzyka… Lacey Evans wyszła na kolejny spacer.


Kilka minut później wydaje się, że Japonka trafiła Rose w oko. Nic bardziej mylnego! Mandy wykorzystuje zdezorientowanie mistrzyni.
Zwyciężczyni – Mandy Rose

Backstage, wywiad z Charlotte. Pretendentka do tytułu mistrzyni dywizji kobiet na Raw żywi nadzieję, że Becky już się nauczyła nie wchodzić jej w drogę. W sobotę odnowiła jej kontuzję kolana. W niedzielę Lynch miała szczęście. Następnym razem Flair pomoże Irlandce zakończyć karierę. Charlotte zmierzy się z Rousey na WrestleManii czy to się komuś podoba, czy nie.

Ricochet vs Eric Young
Zwycięzca – Ricochet

Backstage. Xavier i Big E wspierają swojego przyjaciela. Ich zdaniem Kingston powinien zostać mistrzem. Stać go na to.

Bryan nadal jest mistrzem i może przemawiać w imieniu wszystkich tych, którym los naszej planety nie jest obojętny. Daniel nie powie z kim zmierzy się podczas Fastlane. Na pewno nie będzie to żaden z uczestników niedzielnej Komory Eliminacji.
Kofi Kingston & AJ Styles & Jeff Hardy vs Daniel Bryan & Randy Orton & Samoa Joe
Zwycięzcy – AJ Styles & Jeff Hardy & Kofi Kingston (Kofi przypina Bryana)
Wychodzi Shane. Fani krzyczą „KOFI KOFI KOFI”! McMahon głośno zastanawia się kto powinien rzucić wyzwanie Danielowi na ostatnim PPV przed WrestleManią. Fani skandują „KOFI KOFI KOFI”! Shane robi dramatyczną pauzę. Fani wrzeszczą „KOFI KOFI KOFI”.
Kofi Kingston vs Daniel Bryan o tytuł mistrza WWE na Fastlane!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552