ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 18.12.2018

Czy zmiana władzy znajdzie swoje odbicie na Niebieskiej Tygodniówce?

Dokładnie tak jak myślicie – pozdrawiamy z Californii! Tym razem znajdujemy się w malowniczym mieście Fresno.

Rozpoczynamy od zebrania w szatni rosteru SmackDown. Shane przedstawia wszystkim zgromadzonym nową sytuację. Informuje o tym, kto dzierży teraz władzę. Na koniec McMahon dziękuje Paige za prowadzenie Niebieskiej Tygodniówki przez ostatnie kilka miesięcy. Zapewnia, że była Generalna Manager nigdzie się nie wybiera.

Nie wszystkie gwiazdy przyszły posłuchać przemówienia Shane’a. Do ringu wchodzi Becky. Była mistrzyni jest rozżalona. Zamierza zemścić się na Rondzie. Uważa ją za tchórza. Kiedy Irlandka miała problem z Rousey, to pojawiła się na jej show i zaatakowała ją twarzą w twarz. Tymczasem Rousey ograniczyła się do użycia drabiny. Wchodzi Charlotte. Flair proponuje Becky, żeby zajęła miejsce za nią – to znaczy, żeby stanęła tam gdzie jej miejsce. To Królowa będzie tą, która zniszczy Rondę. Charlotte wierzy, iż tylko przez interwencję Rousey nie jest teraz ośmiokrotną posiadaczką pasa mistrzowskiego. Wchodzi Asuka. Kiedy tylko wkracza do kwadratowego pierścienia, obie rywalki zaczynają obrzucać ją wyzwiskami. Ktoś musi zaprowadzić tu porządek.


Vince jest na SmackDown! Chairman jest zniesmaczony zachowaniem obu pań. Powinny zrozumieć, że to Asuka jest teraz mistrzynią i zająć się planowaniem zemsty na Rousey, a nie przerzucać się oskarżeniami. Jeśli zaś chodzi o Japonkę… Według McMahona nowa mistrzyni powinna dzisiaj przejść „chrzest ognia”. Jej przeciwniczką będzie Naomi!

Naomi vs Asuka (c) o tytuł mistrzyni dywizji kobiet na SD
Zwyciężczyni i nadal panująca mistrzyni – Asuka

Backstage. The Miz stoi przed drzwiami do gabinetu McMahonów. W końcu decyduje się zapukać. Otwiera mu Vince. A-Lister prosi go pobłogosławienie Najlepszego Tag Teamu na Świecie, który zamierza utworzyć z Shanem. Chairmanowi nie za bardzo podoba się takie rozwiązanie. Nie uznaje czegoś takiego jak „błogosławieństwo”. Zamiast tego da Mizaninowi szansę wykazania się. Znajdzie mu tag team partnera i załatwi walkę.

Backstage. Rusev wyśmiewa strój Shinsuke. Nie zamierza odpuścić Nakamurze.

Jeff stoi w ringu i czeka na Joe. Prosi, żeby Samoańczyk znalazł w sobie trochę odwagi i stanął z nim twarzą w twarz. Nie musi długo czekać. Joe już po chwili stoi z nim oko w oko. Nie zamierza jednak przepraszać. Przypomina, że w czasie świąt tacy ludzie jak Hardy wracają do swoich przyzwyczajeń. Dają się znowu ponieść swoim tragicznym w skutkach nawykom. Jeff nie zamierza tego słuchać. Ciekawi go za to jakie „demony” prześladują Samoańczyka. Czy może są jakoś powiązane z tym, że w ciągu dwóch lat kariery w WWE, Joe nie zdobył ani jednego pasa mistrzowskiego? To już za wiele dla Samoańczyka.

The Miz & Mandy Rose vs R-Truth & Carmella
Zwycięzcy – The Miz & Mandy Rose

Mustafa Ali został oficjalnie dodany do rosteru SmackDown i dzisiaj będzie partnerem Stylesa w starciu z Bryanem i Almasem.

Tymczasem Charlotte wysłała WWE Universe kartkę świąteczną:
https://twitter.com/MsCharlotteWWE/status/1075208079463989248]

The Usos wchodzą do ringu. Zanim mogą się rozkręcić przerywają im The Good Brothers. Gallows i Anderson nie są zadowoleni ze swojej pozycji na SmackDown. Szanują i doceniają potencjał braci Uso, The Bar i New Day, ale ile można oglądać te same zespoły w akcji! Usos zapraszają Karla i Luke’a do ringu, jeśli ci odważa się stanąć z nimi w szranki. Po chwili dołącza do nich sędzia.

The Good Brothers vs The Usos
Walka toczy się w najlepsze, kiedy rozbrzmiewa muzyka The Bar. Na arenie pojawiają się mistrzowie TT. Nie są oni jednak w stanie zaatakować Usos ani Good Brothers, ponieważ uprzedzają ich członkowie Sanity. Kiedy Young i przyjaciele kończą swoją robotę i mijają The Bar na drodze do szatni, Sheamus i Cesaro ruszają dołożyć swoją cegiełkę do cierpienia zawodników leżących w ringu.
Zwycięzcy – no contest

Backstage. Mistrz US nie boi się Ruseva. Uważa go za czempiona Total Divas.

Daniel Bryan stoi w ringu. Po tym jak zburzył to co próbował budować Styles, DB zamierza zaprojektować lepszy wizerunek SmackDown. Ludzie tego nie zrozumieją, ponieważ boją się zmian. Nie chcą nawet ratować planety, która dała im życie. Bryan, powołując się na statystyki, zarzuca mieszkańcom Fresna, że są jednym z największych problemów. Ich miasto jest najbardziej zanieczyszczonym siedliskiem ludzi w Californii!

AJ Styles & Mustafa Ali vs Daniel Bryan & Andrade „Cien” Almas
Zwycięzcy –AJ Styles & Mustafa Ali

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552