ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 18.09.2018

Comiesięczny trzydniowy maraton z WWE kończymy galą SmackDown Live. W akcji zobaczymy mistrzów WWE i US – Styles podejmuje Almasa, a Nakamura zmierzy się z Rusevem. Gościem Miz TV będzie jakaś niesamowita, tajemnicza persona. Gotowi? No to zapraszam.

Niebiescy przyjechali autostradą do z piekła do Tulsy w stanie Oklahoma.

Rozpoczynamy od najlepszego talkshow w historii WWE – MizTV. Na początek A-Lister przygotował prawdziwą bombę. Mimo, że już wcześniej wiedzieliśmy o tym starciu, to po raz pierwszy zostało ono wymienione na tygodniówce.


Mizanin przechodzi do głównej części swojego programu i zaprasza do ringu swojego tajemniczego gościa czyli…Maryse! Małżeństwo w głównej mierze rozmawia o swoim wielkim zwycięstwie podczas Hell in a Cell oraz o doskonałym życiu jakie prowadzą. Żartują zarówno z Amerykańskiego Smoka jak i jego wybranki. Kiedy fani zaczynają coraz głośniej okazywać swoje niezadowolenie, Miz postanawia wezwać do ringu Daniela Bryana. Wchodzi DB i rzuca się na Miza. Niestety przez przypadek trafia Maryse, która upada i nie może się podnieść.

Backstage. Bryan mówi, że spodziewał się jakichś trików. Wie, że Miz jest tchórzem i nigdy nie wyzwał by go, gdyby nie miał jakiegoś planu, żeby zyskać przewaga.

New Day w strojach safari zmierzają do ringu, w którym znajduje się The Bar. Mistrzowie TT będą bronić swoich pasów w Melbourne przeciwko Sheamusowi i Cesaro.


Po kilku żartach i wyśmianiu australijskiego akcentu przychodzi czas na walkę.
Cesaro vs Kofi Kingston
Zwycięzca – Cesaro

Backstage. Rusev obarcza Aidena winą za niedzielną porażkę. Mówi mu wprost, że jeśli to było najlepsze, co może zaoferować, to po prostu nie jest wystarczająco dobry. English nie wytrzymuje i zaczyna opowiadać historię życia jakiemuś pracownikowi, który stoi obok. Między innymi mówi niezbyt życzliwie o Lanie. Okazuje się, że żona Ruseva stała za nim i wszystko słyszała. Informuje Aidena, że poskarży się mężowi.

Randy Orton jest w ciężarówce, w której znajduje się centrum produkcji show. Randall napawa się bólem, który zadał Jeffowi.


Na koniec Żmija stwierdza, że to wszystko jest niczym w porównaniu do cierpienia, które planuje zadać swojej następnej ofierze.

Backstage. Styles mówi, że być może to co wydarzyło się podczas Hell in a Cell to była karma. AJ zamierza udowodnić w Australii, kto zasługuje na to, żeby nazywać się mistrzem WWE.

Lana chce powiedzieć Rusevowi o swojej rozmowie z Englishem. Rusev prosi ją, że porozmawiają po jego walce z Nakamurą. Każe Aidenowi iść rozruszać publikę. „Shakespeare of song” rusza wykonać swoje zadanie.
Shinsuke Nakamura vs Rusev o mistrzostwo US
Aiden po raz kolejny rozprasza przyjaciela i doprowadza do jego porażki…
Zwycięzca i nadal panujący mistrz US – Shinsuke Nakmura
…ale wygląda na to, że tym razem robi to specjalnie!!


English nokautuje Ruseva. Po chwili życzy wszystkim szczęśliwego Dnia Ruseva i opuszcza kwadratowy pierścień.

Podczas TLC odbędzie się finał Mixed Match Challenge.

Almas atakuje Stylesa przed rozpoczęciem starcia.
AJ Styles vs Andrade „Cien” Almas
Zwycięzca – AJ Styles
Po walce Joe atakuje Stylesa. Krzyczy, że AJ już nigdy nie będzie bezpieczny. Mistrzowi udaje się opanować sytuację i zmusić Samoańczyka do odwrotu.

Asuka vs Billie Kay
Zwyciężczyni – Asuka

Paige zaprasza do ringu nową mistrzynię dywizji kobiet – Becky Lynch! Nowa czempionka mówi, że to jest teraz jej show. Wręcz zaprasza do ringu Charlotte Flair. Kiedy była mistrzyni pojawia się w kwadratowym pierścieniu, Paige zaczyna mieć obawy co do bezpieczeństwa całego przedsięwzięcia. Flair uspokaja ją, po czym przyznaje, że Becky wygrała, bo była po prostu lepsza. Charlotte chce rewanżu podczas SuperShowdown. Lynch zaczyna mówić o tym co działo się po zakończeniu ich walki na Hell in a Cell.


Kiedy Flair chce opuścić ring Lynch nazywa ją po raz kolejny „bitch”. Charlotte rzuca się na mistrzynię. Po krótkiej walce Lynch zapina DisArmHer.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556