ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 17.09.2019

Przed nami koronacja Barona Corbina!

Galę rozpoczniemy od walki tag team.

New Day vs Randy Orton & Revival
Zwycięzcy – New Day
Po walce zaczyna się świętowanie. Przerywa je niezapowiedziany gość – Brock Lesnar. Kofi odsyła przyjaciół na zaplecze. Chce sam stawić czoła Bestii. Heyman przekazuje mu wolę swojego klienta. Brock chce spróbować odebrać mistrzowi tytuł 4 października na pierwszym Friday Night SmackDown. Kingston przyjmuje wyzwanie. Lesnar daje mu poczuć trochę swojej potęgi.

Backstage. Banks nie boi się żadnej zawodniczki. Jest gwiazdą tej dywizji.

Cole przeprowadza wywiad z Erickiem Rowanem. Rudobrody nie może uwierzyć w to, że Michael zna jego imię. Jeśli chodzi o „ataki”, o których wszyscy mówią, to wielkie nadużycie. To była tylko zabawa. Rowan chciał pokazać Romanowi, iż nie jest tak dominującą siłą jak mu się wydaje. Wszyscy popełniają ten sam błąd – Roman, Bryan, nawet Cole. Wydaje się im, że Erick jest tylko osiłkiem od czarnej roboty. Te czasy minęły bezpowrotnie.

Ali czeka na rywala w ringu. Zayn przedstawia mistrza IC. Kanadyjczyk naprawdę lubi styl Ali’ego. Uważa, że ten chłopak naprawdę ma potencjał. Okazuje się, że piękne słowa miały tylko odwrócić uwagę niedoszłego oponenta Nakamury. Czempion wykorzystuje monolog Samiego, żeby zaatakować rywala kiedy ten się tego nie spodziewa.

Owens zajmuje miejsce na hali. Na zapleczu McMahon otrzymuje jakąś kopertę. Rusza do ringu w towarzystwie ochroniarzy. Shane zaprasza Kevina do ringu. Okazuje się, że pismo, które otrzymał McMahon, to pozew sądowy na 25 milionów dolarów. Owens zwraca uwagę na bardzo ciekawą sytuację. Otóż kilka tygodni temu Kevin nie wytrzymał i zaatakował sędziego. Został wtedy słusznie ukarany grzywną. Tydzień temu Shane poprosił go o pomoc. Kanadyjczyk schował dumę do kieszeni i postanowił zrobić to, co było najlepsze dla jego rodziny. Niestety McMahon okazał się być tak żałosnym zawodnikiem, że nie był w stanie wygrać nawet z pomocą sędziego. Wtedy Shane rzucił się na Kevina. McMahon nie został ukarany w żaden sposób. Teraz Owens uderzy McMahona tam, gdzie boli najbardziej. Kiedy wygra ten proces odzyska pracę, stanie w ringu i powie – „Shane McMahon, zwalniam cię”. Po tych słowach Owens opuszcza McMahona i wraca na swoje miejsce.

Backstage. Charlotte szykuje się do walki. W odwiedziny wpada Ric!

Sasha Banks vs Charlotte Flair
Zwyciężczyni przez dyskwalifikację – Charlotte Flair
Bayley i Banks atakują Flair. Z pomocą Charlotte przychodzi Carmella. Mella była dobrą przyjaciółką Bayley. Mistrzyni jest zaskoczona jej zachowaniem. Księżniczka Staten Island bez skrupułów wyrzuca ją i Sashę z ringu.

Czas na koronację Corbina. Baron jest królem, którego potrzebujemy. Obiecuje rządzić sprawiedliwie i długo. Jednakże jeśli ktoś wypadnie z jego łask, to może doświadczyć jego strasznego gniewu. Monarcha zaprasza do ringu Chada. Co chwilę żartuje z jego wzrostu. Gable nie wytrzymuje i rzuca się na króla. Rewolucja kończy się sukcesem, tron, berło, płaszcz i korona zostają zniszczone, a król upokorzony.

B-Team vs Heavy Machinery
Zwycięzcy – Heavy Machinery

Bryan nie może zrozumieć postępowania Rowana. Traktował go jak przyjaciela. Nigdy nie próbował mu udowodnić, że jest od niego lepszy. Razem walczyli z ignorancją. Udało im się zdobyć tytuł mistrzów dywizji TT. To wszystko nie ma teraz żadnego znaczenia, ponieważ Erick go zdradził. Wchodzi Rudobrody. Daniel kłamie. Niby traktował go jako równego sobie, ale zawsze kazał mu stać z tyłu. Nigdy nie pozwolił Rowanowi wziąć mikrofonu do ręki. Bryan jest roztrzęsiony. Jeśli Rowan czuje się niedoceniony, to niech coś z tym zrobi. Nie jest w stanie zadać mu takiego bólu, który równałby się z tym, który czuł po jego zdradzie. Harper atakuje Bryana od tyłu. Z pomocą Danielowi przybiega Reigns. Na początku ma przewagę wynikającą z efektu zaskoczenia, ale Rowan i Harper szybko przejmują kontrolę. Ochroniarze próbują powstrzymać Brodaczy, ale nie są w stanie.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552