ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 17.07.2018

Galę rozpoczął Jeff Hardy. Były mistrz US przypomniał, że stanie dzisiaj do starcia z Nakamurą, aby odzyskać utracony pas. Jego sposób wysławiania i dobór słów mógł sprawiać, że fani czuli, że Jeffowi blisko do gimmicku „broken”. Hardy życzył WWE Universe wspaniałych wrażeń po czym udał się na zaplecze.

Backstage. Nakamura zamierza utrzymać swój tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych.

Andrade „Cien” Almas vs AJ Styles
Zwycięzca – AJ Styles

Backstage. Aiden rozmawia z Laną o wydarzeniach przedwczorajszej nocy. Prosi ją, żeby porozmawiała w jego imieniu z Rusevem i spróbowała mu wytłumaczyć, że to co wydarzyło się podczas ER to był nieszczęśliwy wypadek. Lana obiecuje zastanowić się nad prośbą Englisha, choć zaznacza, że jej mąż był wściekły po klęsce odniesionej podczas PPV.

Becky Lynch vs Mandy Rose
Zwyciężczyni – Becky Lynch
Po walce Becky zapowiada, że zamierza odebrać Carmelli tytuł mistrzyni kobiet.
Backstage. Paige jest pod wrażeniem przemowy Lynch. Dołącza do niej Carmella, która chce zoarganizować imprezę z okazji swojego kolejnego zwycięstwa nad Asuką.
W przyszłym tygodniu zobaczymy starcie Becky z Carmellą. Jeśli Lynch wygra, będzie miała szansę odebrać Melli mistrzowski pas na SummerSlam.

Samoa Joe vs Tye Dillinger
Zwycięzca – Samoa Joe

Kolejny odcinek MizTV. Tym razem motywem przewodnim będzie porażka i symboliczny „pogrzeb” Team Hell No. Miz pojawia się wraz z pomocnikami, którzy eskortują symboliczne „szczątki” Team Hell No. Mizanin w, typowym dla siebie, ironicznym stylu opowiada historię zespołu Bryana i Kane’a. W pewnym momencie kończy z eufemizmami i zaczyna obrażać Daniela. Amerykański Smok pojawia sie na arenie i atakuje Miza. Kiedy A-Lister ucieka, DB wyładowuje swoją frustrację na jego pomocnikach.

Kofi Kingston vs Eric Young
Zwycięzca – Eric Young

Shinsuke Nakamura(c) vs Jeff Hardy o pas US
Kiedy Hardy jest bardzo blisko odzyskania swojego pasa pojawia sie Orton.
Zwycięzca przez DQ – Jeff Hardy
Po walce Randy dewastuje byłego mistrza US.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556