ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 16.07.2019

Druga część podsumowania Extreme Rules. Jaki plan ma Bryan, kto rzuci wyzwanie Nakamurze i Kingstonowi?

Klip nagrany wcześniej. Shane z batalionem ochroniarzy czeka na pojawienie się Owensa. Kiedy Kanadyjczyk przechodzi przez drzwi areny, oznajmia mu jakie podjął decyzje. Po pierwsze, zachowanie Kevina skłoniło McMahona do zwołania pierwszej w historii powszechnej rady SmackDown. Po drugie, Shane nie pochwala formy przekazu, którą wybrał Owens. Po trzecie, Kevin może się dzisiaj zrelaksować, ponieważ szef daje mu dzień wolnego. Może robić co chce, ale od teraz nie może przebywać na terenie obiektu. KO opuszcza arenę.

McMahon stoi w środku ringu. Przed titantronem zgromadziły się wszystkie gwiazdy SmackDown. Stoją tam również dwa mikrofony.
https://twitter.com/WWEUniverse/status/1151281974285225985
Shane zachęca zawodników do wyrażania swoich myśli. Prosi tylko o zachowanie kultury wypowiedzi. Cóż, zdania są podzielone. Część mówiących utożsamia się ze słowami Owensa. New Day, Reigns, Liv Morgan, i Apollo Crews zgadzają się z Kanadyjczykiem. McMahon jest ciekaw szczególnie opinii tych, o których wspomniał w swoim wystąpieniu Kevin. Po drugiej stronie stoją Charlotte Flair i Andrade z Zeliną. Shane po wysłuchaniu kilku cierpkich słów od mistrza WWE (i wyłączeniu jego mikrofonu), kończy obrady. Kiedy roster SD wraca na zaplecze, niespodziewanie pojawia się zawodnik Czerwonych. Cesaro chce po raz kolejny zmierzyć się z Blackiem. Shane nie widzi przeciwwskazań. McMahon chce, żeby ta sytuacja posłużyła jako przykład…STUNNER! Owens po raz kolejny dostał się arenę i znów obrał za cel McMahona!

Aleister Black vs Cesaro
Zwycięzca – Aleister Black

Backstage. Ziggler łączy się w bólu z McMahonem. On również poczuł ostatnio moc nowej akcji kończącej Owensa. Uważa, że ktoś powinien dać Kevinowi nauczkę. Chce to zrobić osobiście. Obiecuje sprowadzić Kanadyjczyka z powrotem na arenę. Shane przystaje na te warunki. Jeśli Dolph ściągnie Owensa, to zmierzy się z nim w walce wieczoru.

Charlotte Flair vs Liv Morgan
Zwyciężczyni – Charlotte Flair
Po walce Liv zabiera headset Gravesowi. Przyznaje, że Flair miała co do niej rację. Nie jest wystarczająco dobra. Kiedy wróci, będzie dużo lepsza.

Backstage. Dolph prosi sędziego o numer do Owensa. Po chwili rozmowy dostaje to, czego chce.

Mandy Rose & Sonya Deville vs Ember Moon & ???
Kogo wybrała Bogini Wojny na swoją partnerkę? BAYLEY!
Zwyciężczynie – Ember Moon & Bayley
Charly pyta mistrzyni z kim zmierzy się podczas SummerSlam. Bayley chce, żeby było to nowe wyzwanie, ktoś, z kim jeszcze nie skrzyżowała pięści. Jeśli przyjdzie jej przegrać, to chce, żeby ta zawodniczka była w stanie poświęcić wszystko, żeby być wspaniałą mistrzynią. Następną pretendentką do tytułu będzie…Ember Moon!

Backstage. Nakamura jest dumny ze swojego osiągnięcia. Wielkiego zwycięstwa gratuluje mu Ali, który wygłodniałym wzrokiem patrzy na pas IC.

New Day zajmuje ring. Czują się jak skrzaty na końcu tęczy. Mają mnóstwo złota! Kingston w końcu ma mikrofon, który działa. Jest szczęśliwy, że udało mu się pokonać Joe. Jego przyjaciele również stanęli na wysokości zadania i odebrali Bryanowi i Rowanowi tytuł mistrzów dywizji TT. Czas na oświadczenie Daniela. New Day już wie o co chodzi i tak, z chęcią dadzą Danielowi i jego wielkiemu koledze możliwość rewanżu. Byli mistrzowie TT pojawiają się na arenie. Bryan nie może znaleźć odpowiednich słów i wraca na zaplecze. Po chwili wraca, jest wyraźnie poruszony. Sytuacja powtarza się jeszcze kilka razy. W końcu Bryan zostawia mikrofon i wraca na zaplecze bez słowa.


Teraz na arenę wchodzi Joe. Jeśli Bryan i Rowan nie chcą walki o tytuł, to on chętnie wypełni tę lukę. Nie tak szybko, mówi Elias. Gitarzysta również chcę zmierzyć się z Kofim. To nie koniec. Randy Orton, po porażce we wczorajszym Battle Royal, chce spróbować swoich sił w starciu z Kingstonem. Drifter zachowuje chłodną głowę. Przecież nie ma takiej możliwości, żeby wszyscy trzej dostali dzisiaj szansę walki z czempionem. Chyba że… Elias proponuje tag team match. Orton próbuje się wycofać, ale New Day umiejętnie go podpuszczają.

Randy Orton & Samoa Joe & Elias vs The New Day
Zwycięzcy – Randy Orton & Samoa Joe & Elias (Orton przypina Kingstona!)

Tom przekazuje nam ważną informację. Ziggler porozumiał się z Owensem i przekonał go, żeby wrócił na arenę.

Backstage. Mella znajduje Trutha, który ukrył się w dość ciekawym miejscu. Proponuje mu lepszą kryjówkę. Mistrz przystaje na propozycję przyjaciółki. Razem z nią rusza na Comic Con.

Kabuki Warriors (Asuka & Kairi Sane) vs The IIconics (c) o tytuł mistrzyń kobiecej dywizji TT
Asuka i Kari dominują w tej walce. Billie wylatuje z ringu. Peyton pomaga jej wstać, a potem proponuje, żeby nie wracała do ringu.
Zwyciężczynie przez count-out – Kabuki Warriors, ale dalej panujące mistrzynie – The IIconics


Podopieczne Paige atakują mistrzynie. To nie przywróci im straconej szansy, ale przynajmniej trochę ukoi ból.

Apollo Crews vs Andrade
Andrade atakuje Apollo jeszcze przed rozpoczęciem walki, co daje mu przewagę nad rywalem. Koniec końców, to Crews dzięki roll-upowi odnosi zwycięstwo.
Zwycięzca – Apollo Crews

Dolph Ziggler vs Kevin Owens
W trakcie walki na arenie pojawia się Shane. Razem z nim wchodzi kilkunastu zawodników, którzy zajmują pozycje dookoła ringu. Kevin jest w pułapce. Starci trwa dalej i Ziggler próbuje wykonać Superkick. KO unika kopnięcia i przechodzi do swojej akcji kończącej i przypięcia. McMahon wyciąga go z kwadratowego pierścienia. Kevin jest na to przygotowany.


Tym samym Shane po raz drugi ląduje na deskach, a Owens ucieka na zaplecze.
Zwycięzca – no contest
Charly chce wydobyć od zamroczonego McMahona kilka słów. Shane rzuca krótkie – „Zapłacisz za to Kevin”.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783