ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 15.08.2017

Galę otworzył Jinder Mahal. Powiedział, że dzisiaj jest Dzień Niepodległości Indii, dlatego zamierza świętować razem ze swoimi ludźmi. Na arenie pojawili się tancerze i tancerki oraz kobieta, która wykonała hymn Indii. Kontynuując mistrz powiedział, że to dzięki niemu ludzie kupują WWE Network. Zapowiedział, że dzisiaj da lekcję Cenie, a na SummerSlam udowodni, że jest niepodważalnym mistrzem. Kiedy zaczął przemawiać w swoim języku, na drodze do ringu pojawił się pretendent do pasa – Shinsuke Nakamura. Artysta stwierdził, że w niedzielę ten pas, który Jinder ma na ramieniu, trafi do niego.

Becky Lynch vs Natalya
Zwyciężczyni: Natalya
Po walce Natalya chce jeszcze poznęcać się nad Becky, ale Naomi jej w tym przeszkadza. Po chwili na arenie pojawia się Carmella, która stwierdza, że wynik walki o pas mistrzowski na SummerSlam nic nie znaczy, bo prawdziwą zwyciężczynią jest ona – Ms. Money in The Bank.

Szatnia kobiet. Lana obiecuje Taminie, że jeśli będzie jej słuchać, to wszyscy będą się jej bali. Dzięki temu zostanie mistrzynią.

Backstage. Usos rozmawiają z Bryanem na temat New Day. Daniel informuje ich, że na SummerSlam zmierzą się z Big E oraz Woodsem. Bracia chcą zawalczyć dzisiaj z Kingstonem i Xavierem. GM stwierdza, że może im to załatwić. Daniel cały czas przekonuje Usos, że jest cool, jednak nie do końca rozumie ideę „żółwika”.

Rusev vs Chad Gable
Walka szybko kończy się przez podwójne wyliczenie. Rusev atakuje Chada i zapina The Accolade na stole komentatorskim. Bułgar bierze mikrofon i kieruje się do ringu. Zdążył jednak powiedzieć tylko „Randy”, bo chwilę później leżał już na macie po otrzymaniu RKO.

AJ Styles zaprosił Shane’a do ringu. McMahon powiedział, że Styles nie musi go przepraszać. Stwierdził, że został specjalnym sędzią w starciu AJ vs KO po to, żeby kontrolować to starcie, nawet jeśli zostanie trafiony. Na arenie pojawił się Owens, który również próbował w jakiś sposób zaskarbić sobie życzliwość McMahona. Wywiązała się bójka pomiędzy Kevinem a AJ’em. Owens przez przypadek znokautował Shane’a superkickiem.

New Day pojawia się w ringu. Mówią o swoich przeciwnikach na Największej Imprezie Lata – Usos. Twierdzą, że bracia palą się do bójki tak bardzo, że nie mogąc wytrzymać do niedzieli poprosili Bryana o możliwość walki z Kofim i Xavierem na dzisiejszym SmackDown.
The New Day vs The Usos
Zwycięzcy: The Usos

Fashion Peaks. Fandango i Breeze dalej rozwiązują zagadkę. Pojawia się Ascension. Connor i Viktor oddają ciasto. Fandango znajduje w nim wiele ciekawych rzeczy m.in włosy i kartkę na której jest napisane „Two B”. Stwierdza, że cała dywizja tag team jest w niebezpieczeństwie.

John Cena vs Jinder Mahal
Cena wykonuje AA z drugiej liny. W tym momencie atakuje go Corbin.
Zwycięzca: John Cena przez DQ
Baron kieruje się na backstage. Odwraca się, patrzy na Mahala, na walizkę i…. BARON CORBIN CASH-IN’UJE KONTRAKT MiTB

Baron Corbin vs Jinder Mahal(c) o mistrzostwo WWE
Cena rozprasza Corbina! Jinder wykonuje roll-up! 1,2…..3! Mahal nadal mistrzem.
Zwycięzca i nadal panujący mistrz WWE: Jinder Mahal