ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 15.01.2019

No cóż – rzadko się to zdarza, ale trzeba oddać cesarzowi to co cesarskie. Niebiescy będą się musieli wspiąć na wyżyny swoich umiejętności, żeby przebić wczorajsze Raw.

Mówią, że nie ma jak w domu. A nie ma tak słodkiego domu jak Birmingham w stanie Alabama!

Wczoraj piękną, długą limuzyną wjechał na parking Vincent Kennedy McMahon. Dzisiaj to Becky Lynch podjeżdża swoim samochodem. Zamierza pokazać, że jest gotowa na spotkanie Asuki. Spotyka New Day i Heavy Machinery. Otis i Tucker tworzą właśnie najdziwniejszego shake’a świata. W jego skład wchodzą m.in jajka, naleśniki i kawałki tuńczyka. The Man nie czuje strachu. Nigdy.

Już za dwa tygodnie Becky będzie mogła w końcu odzyskać pas, który stał się dzięki niej ważnym ogniwem SmackDown Live. Teraz Asuka odkrywa jak trudne jest balansowanie na szczycie góry, kiedy wszyscy próbują cię z niej zepchnąć. Lynch zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy ją wspierają. Jednak każdego wieczoru, za każdym razem kiedy trzyma w ręce mikrofon, kiedy ma dać komuś nauczkę w kwadratowym pierścieniu, daje radę. Co więcej – robi to najlepiej na świecie. Na zeszłoroczną WrestleManię Asuka wchodziła niepokonana, niezniszczalna. Przegrała, nie wytrzymała presji, upadła. A ludzie pytają czy to Irlandka jest gotowa na Asukę. Wchodzi Japonka. Mistrzyni mówi krótko, ale zwięźle i na temat. Po Royal Rumble Becky nie będzie już dłużej żyć w cieniu Charlotte, tylko w Asuki. Wchodzą IIconics. Kpią z zachowania Becky i gróźby Japonki. Lynch rzuca im wyzwanie.

Becky Lynch vs Peyton Royce
Walkę obserwuje nie tylko Asuka. Z zacisza zaplecza śledzi ją również Lacey Evans.
Zwyciężczyni – Becky Lynch
Po zakończeniu starcia Asuka wchodzi do ringu. Japonka zamierza udowodnić, że potrafi zrobić wszystko to, co Lynch. Dużo lepiej, oczywiście.

Asuka vs Billie Kay
Japonka najpierw próbuje wygrać przez swoją, zmodyfikowaną wersję Dis-Arm-Her. Walkę kończy zapięcie Asuka Lock.
Zwyciężczyni – Asuka
Lynch i Asuka stają twarzą w twarz. Atmosfera gęstnieje – można ją kroić nożem. Wchodzi AJ Styles. Chciałbym napisać, że wiem po co pretendent do tytułu mistrza WWE przerywa ten moment. Wygląda na to, iż Styles…wyszedł na spacer?
https://twitter.com/WWE/status/1085348055296032769
Po obejściu ringu AJ wychodzi przez publikę.

Kontynuujemy naszą podróż ze Stylesem. Teraz pretendent stoi przy stanowisku z żywnością. Zadaje kłam temu, co w zeszłym tygodniu mówił Bryan. Ludzie chcą jeść, nosić, mówić, tak jak uważają za stosowne. AJ rozdaje koszulki, proponuje popcorn i hot-dogi. Z tłumu wybiega zakapturzona postać – to Daniel Bryan! Mistrz atakuje rywala.
https://twitter.com/WWE/status/1085349677355024384

Backstage. Jimmy Uso dostaje prezent. Jest pewien, że to od Naomi. Myli się. Pakunek z zaproszeniem do pokoju i niewybrednymi aluzjami erotycznymi wysłała Mandy Rose.

Backstage. Joe zmierza do ringu, żeby zmierzyć się z Alim. Po drodze widzi EC3.

Kiedy Mustafa wchodzi do ringu zostaje zaatakowany przez Joe. Samoańczyk niszczy swojego niedoszłego przeciwnika.


Backstage. To nie był zwykły atak. W ten sposób Joe zadeklarował udział w Royal Rumble matchu. Niech strzeże się każdy, kto spróbuje wejść mu w drogę.

Backstage. Deville nie podoba się to co robi Mandy. Jej zdaniem będą miały przez to kłopoty. Rose jej nie słucha. Idzie na randkę.

Andrade vs Rey Mysterio
Zwycięzca – Andrade
To starcie trzeba obejrzeć!

Gdzieś na korytarzu hotelu w Birmingham. Jimmy staje pod wskazanym pokojem. Czy wejdzie do środka?
Wracamy do Uso. Jimmy otwiera drzwi i wchodzi do środka. Czeka na niego półnaga Mandy. Kiedy Rose się do niego zbliża z łazienki wypada fotograf, który robi parze kilkanaście zdjęć. Dopiero wtedy Mandy odkrywa karty. Nigdy nie zależało jej na którymkolwiek z braci Uso. Chce zranić Naomi, zniszczyć jej życie. Jimmy wychodzi, ale pozostawia Mandy w doborowym towarzystwie. Do pokoju wchodzi Naomi.

Czas na przyjęcie urodzinowe Shane’a! Miz na pewno się postarał. Rzeczywiście. Mimo, że Shane jest na początku nastawiony sceptycznie, to w końcu musi przyznać, iż Miz spisał się na medal. Zamówił dwa ulubione ciasta McMahona. Przygotował napis, dekoracje oraz piękne wideo, które przedstawia nie tylko ich historie, ale również najpiękniejsze momenty kariery syna Vince’a. No i jeszcze prezent. Kupić coś synowi multimilionera – to dopiero wyzwanie. Również tym razem A-Lister stanął na wysokości zadania.
https://twitter.com/WWE/status/1085367197134798849
Życie to nie bajka. To piękne przyjęcie przerywają The Bar. Shane nie zapomniał co zrobił Sheamus jego partnerowi w zeszłym tygodniu. Proponuje, żeby Irlandczyk zmierzył się z Mizem. Mimo tego, że Mizanin jest ubrany w garnitur zgadza się walczyć. To w końcu urodzinowe życzenie jego najlepszego przyjaciela.

The Miz vs Sheamus
Cesaro próbuje pomóc partnerowi, ale Shane mu to uniemożliwia. To odwraca uwagę Sheamusa i pozwala Mizowi odnieść zwycięstwo.
Zwycięzca – The Miz
Po walce przychodzi czas na tort!

SmackDown kończymy takim obrazkiem. Do zobaczenia za tydzień!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552