ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 14.08.2018

Niebieskie Pendolino z impetem wpada na ostatnią stację przed zajezdnią w Brooklynie.

Tym razem pociąg prowadzony przez Paige zatrzymał się na stacji w Greenville w Południowej Karolinie.

Tak jak podczas wczorajszego wieczoru, jako pierwsza w kwadratowym pierścieniu pojawia się pretendentka do pasa kobiet – Charlotte. Po chwili dołącza do niej druga kobieta, która rzuci wyzwanie mistrzyni na SummerSlam – Becky Lynch. Ostatnia pojawia się mistrzyni i to ona przemawia pierwsza. Carmella najpierw narzeka na to, że musi bronić pasa przeciwko dwóm oponentkom, a później przechodzi do próby zwrócenia przeciwko sobie Lynch i Flair. Córka jednego z najlepszych wrestlerów w historii stwierdza, że Mella jest Divą żyjącą w erze Kobiet. Pojawia się Paige. GM zamierza dać szansę wykazać się całej trójce przed niedzielną batalią. Charlotte i Lynch zmierzą się z pozostałościami po Aboslution, a mistrzyni pomoże chłopakom komentować to starcie.
Dlaczego Paige wybrała właśnie Rose i Deville? Ma to być dla nich okazja, żeby się wykazać.

https://twitter.com/RealPaigeWWE/status/1028322617760079872

Charlotte & Becky Lynch vs Mandy Rose & Sonya Deville
Zwyciężczynie – Becky Lynch & Charlotte

W specjalnym wideo Miz i Maryse informują, że już niedługo zaczną się pracę nad drugim sezonem „Miz & Mrs.”.

Triple Threat (lokalni zawodnicy) vs Bludgeon Brothers w 3v2 handicap matchu
Zanim sędzia mógł rozpocząć to starcie Harper i Rowan kompletnie zdewastowali swoich niedoszłych przeciwników.

Podczas dzisiejszego SmackDown przyjrzymy się historii Miza i Bryana. Pierwsze wideo dotyczy początku znajomości Mizanina i Daniela – NXT. Tą część kończy pierwsze zwycięstwo Bryana w WWE. Daniel pokonał wtedy Miza.

The New Day vs SAnitY
Zwycięzcy – The New Day

Druga część historii rywalizacji Miz vs Bryan. Tym razem skupiamy się na pracy Daniel jako GM’a SmackDown Live. Oczywiście nie zabrakło również miejsca na TO promo, które miało miejsce podczas nieistniejącego już Talking Smack.

Backstage. Paige rozmawia z Samoa Joe. GM prosi pretendenta, żeby zachowywał się profesjonalnie gdy Styles będzie za jakiś czas wygłaszał promo w ringu. Joe przypomina przełożonej, że dostał możliwość walki o pas WWE nie przez swoje profesjonalne podejście, ale dzięki nieprzewidywalności i wrodzonemu instynktowi zabójcy.

Aiden English vs Andrade „Cien” Almas
Zwycięzca – Andrade „Cien” Almas
Po walce Andrade i Zelina informują WWE Universe, iż Rusev i Lana nie mają żadnych szans w starciu z nimi podczas SummerSlam. Przerywa im wspomniana dwójka. Bułgar i jego żona mają ważne ogłoszenie. SummerSlam tj. 19 sierpnia, wypada w Rusev Day!

Backstage. Paige rozmawia ze Stylesem. Prosi go, żeby zachował się profesjonalnie. AJ zamierza dotrzymać obietnicy danej żonie. Mistrz WWE opuścił pomieszczenie, zanim była mistrzyni Divas zdążyła się zapytać o co dokładnie chodzi .

Trzecia, ostatnia część perypetii Miza i Bryana. Tym razem zajmujemy się ostatnimi miesiącami. Całość podsumowują wypowiedzi Mizanina i Daniela. A-Lister zamierza pokazać światu, że Amerykański Smok nie jest w stanie przetrwać bez jego pomocy. Z kolei były GM SmackDown Live chce raz na zawsze uciszyć swojego rywala.

Jeff Hardy vs Shelton Benjamin
Zwycięzca – Jeff Hardy
Po walce na drodze do ringu pojawia się Nakamura. Shelton rozprasza Jeffa, dając Shinsuke szansę na zaatakowanie pretendenta do pas US od tyłu. Japończyk przygotowuje się do wykonania Kinshasy. Hardy’emu udaje się uniknąć tego ataku. Potem Jeff wykonuje Swanton Bomb, poprzedzony Twist of Fate. Jednak Hardy nie może czuć się bezpieczny…

Styles jest już w ringu. Mistrz rozpoczyna od podsumowania wydarzeń ostatnich tygodni. Mówi, że Joe najpierw wbił mu nóż w plecy, atakując go przed podpisaniem kontraktu, a później dobił go pchnięciem w serce, kiedy tydzień później postanowił wplątać w to rodzinę Stylesa. AJ tłumaczy, iż obiecał żonie, że nie da się tak łatwo wyprowadzić z równowagi. W tym momencie przerywa mu Joe. Samoańczyk chce tylko przeczytać mistrzowi list, który otrzymał od specjalnego członka WWE Universe…