ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 14.05.2019

Druga odsłona wycieczki do kraju Jamesa Bonda!

Galę otwiera Roman Reigns. Nadszedł czas, żeby posprzątać i odzyskać władzę nad podwórkiem. Podczas swoich podróży Duży Pies znalazł sojusznika. Wchodzi The Miz. A-Lister dziękuje za zaproszenie. Cieszy się, że może znowu poczuć energię Londynu i być, choć przez chwilę, częścią Niebieskiej Tygodniówki. Wczoraj McMahonowi udało się uciec przed sprawiedliwością. Dziś będzie inaczej. Pojawia się Shane w towarzystwie Eliasa. O’Mac tłumaczy Mizaninowi, że zasada „Dzikiej Karty” jest dość złożona. Żeby móc z niej skorzystać, trzeba uzyskać zgodę przełożonego. Miz jest tu nielegalnie. Słowa nie są w stanie wygonić Romana i jego gościa z ringu. Trzeba będzie uciec się do przemocy. Shane zna kilka osób, które z chęcią pomogą w „czyszczeniu” kwadratowego pierścienia. Wchodzą mistrzowie TT – Rowan i Bryan. Reigns i Miz nie wytrzymują naporu oponentów. Z pomocą przychodzą im bracia Uso (znów – „Dzika Karta”). To wystarcza, żeby odeprzeć rywali.

Backstage. Shane wpada na wspaniały pomysł. Razem z Rowanem, Bryanem i Eliasem zmierzy się dziś z Reignsem i Usos. Jeśli Miz pokaże się w okolicach ringu, to ich walka na Money in The Bank zostanie odwołana.

Zdaniem Ortona po MiTB mistrz WWE będzie się bał trzech liter – RKO.
Andrade i Vega nie boją się spoilerów. W sumie mają jeden, którym chcą się podzielić. Meksykanin zdobędzie walizkę, a potem zostanie nową twarzą federacji.
Ali vs Randy Orton vs Andrade vs Finn Balor
Zwycięzca – Andrade (przypiął Balora)
Był mistrz NXT wspina się po szczeblach drabiny. Chce symbolicznie zdjąć walizkę. Wszyscy jego rywale leżą nieprzytomni dookoła ringu. Wbiega kolejna „Dzika Karta”.


Ricochet zrzuca Andrade z drabiny, po czym sam ściąga walizkę z haka. Król Przestworzy bierze ją pod pachę i opuszcza arenę.

Backstage. Kofi prosi Xaviera, żeby dzisiaj został na zapleczu. Nie jest jeszcze gotów do walki.

Klip wideo pokazuje nam rywalizację Charlotte z Becky. Od samego początku, do teraźniejszości.
Backstage. Lacey Evans w końcu ma chwilę dla siebie. Ludzie zapominają, że Lynch ma w niedzielę dwie walki. Tę z Flair i tę, którą przegra. Po MiTB Irlandka dorobi się nowego przydomka – „Becky Podbite Oko”. Evans też będzie znana światu pod innym pseudonimem. Mistrzyni Dywizji Kobiet na Raw.

Kolejny klip promujący Blacka. Aleister ostrzega tych, którzy chcą „wejść” do jego głowy. To niebezpieczne miejsce.

Roman Reigns & The Usos vs Rowan & Daniel Bryan & Shane McMahon & Elias w handicap matchu
Zwycięzcy – Rowan & Daniel Bryan & Shane McMahon & Elias (Shane przypiął jednego z braci Uso)
Po zakończonej walce Bryan i Rowan chcą jeszcze dołożyć dodatkową dawkę bólu braciom Uso. Wbiega Miz z krzesłem w ręku.


A-Lister nie mógł się pojawić w okolicach ringu podczas walki. Teraz wyżywa się na rywalach. McMahonowi po raz kolejny udaje się uciec.

Paige stoi w ringu ze swoimi nowymi klientkami. Asuka i Kairi mają teraz nową nazwę – Kabuki Warriors. Zdaniem byłej pani GM, te dwie zawodniczki są przyszłością dywizji kobiet. Nie zgadzają się z tym mistrzynie dywizji, które zasiadają przy stole komentatorskim oraz dzisiejsze oponentki Japonek – Mandy Rose i Sonya Deville.

Fire & Desire (Rose & Deville) vs Kabuki Warriors (Asuka & Sane)
Zwyciężczynie – Kabuki Warriors

Backstage. Charly próbuje przeprowadzić wywiad z Larsem, ale nie może wytrzymać jego obecności i porzuca ten pomysł.

Backstage. Owens nie może się doczekać rozpoczęcia KO Show. Chce poznać odpowiedź na najważniejsze pytanie – czy Kofi potrafi walczyć bez pomocy kolegów? Kevin domyśla się prawdy. Podczas Money in The Bank połamie Kingstonowi kości, wybije bark, a może… Zaczyna grać muzyka Kingstona. Mistrz uprzedza pretendenta i jako pierwszy pojawia się w ringu. Siada w fotelu i czeka. Owens nie wychodzi. Zamiast tego, Kanadyjczyk pojawia się na titantronie. Przepowiada Kofiemu wielki ból. Klip wideo, który przygotował, pokazuje jego brutalność. Kingston chce, żeby pretendent stanął z nim twarzą w twarz. Kevin spełnia prośbę.


Owens zagrywa nieoczekiwaną kartę. Dziką Kartę. Z pomocą pretendentowi przychodzi Sami Zayn. Do bójki dołącza również Xavier. Duet Kanadyjczyków długo utrzymuje kontrolę nad rywalami. W końcu, dzięki sercu do walki, czempion przełamuje defensywę rywala i kończy ten epizod celebrując w ringu.

God save the Queen! Widzimy się za rok Anglio.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552