ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 13.11.2018

Ostatni przystanek przed jednym z Wielkiej Czwórki PPV. Wczoraj bomba poszła w górę. Na pierwszych metrach przewagę uzyskali Niebiescy. Ale do końca gonitwy jeszcze daleko.

Podobnie jak Raw, SmackDown zawitało do pięknego staniu Missouri. Różnią się tylko adresy. Ekipa Shane’a odwiedziła St.Louis.

Galę, jak przystało na mistrza, otwiera AJ Styles. Czempion przypomina, że już w tę niedzielę będzie miał szansę zrewanżować się Lesnarowi za porażkę, jakiej doznał podczas zeszłorocznego Survivor Series. AJ nie boi się Bestii. Przez ostatni rok mierzył się z najlepszymi zawodnikami, nie tylko na SD, ale również na świecie. Zaraz, zaraz…mamy niespodziewanego gościa!


Paul Heyman proszę państwa. Paul szanuje dokonania AJ’a – jak chociażby jego zwycięstwa nad Joe czy Bryanem. Adwokat jest przekonany, iż jego klient razem ze Stylesem zapewnią rozrywkę na najwyższym poziomie. Jednak kiedy bitewny pył opadnie zwycięzca będzie mógł być tylko jeden – Brock Lesnar. Mistrz WWE nie zgadza się z ostatnim stwierdzeniem. Przypomina, że ostatnio udało mu się zmusić do odklepania jednego z najlepszych wrestlerów na świecie – Daniela Bryana. Zdaniem Stylesa mistrz Universal stał się bardzo czuły na zranienie. Mistrzowi przerywa pojawienie się Amerykańskiego Smoka. Bryan prosi, żeby AJ nie wymieniał więcej jego imienia, bo jeśli to zrobi, to Daniel uderzy go prosto w twarz. Styles nie zamierza dać się zastraszyć i wbrew prośbie Bryana, po raz kolejny używa jego imienia. Rozpoczyna się bójka.


Walczących musi rozdzielać komisarz SmackDown Live.

Backstage. Shane z pomocą sędziów, Paige i innych współpracowników nadal próbuje uspokoić Bryana. Pojawia się Styles. Jego również próbują opanować sędziowie. W chaosie i hałasie, który powstał w gabinecie GM’a, słychać tylko głos McMahona. Styles będzie dzisiaj bronił pasa przeciwko Bryanowi!

Andrade „Cien” Almas vs Jeff Hardy
Zwycięzca – Jeff Hardy

Backstage. Daniel Bryan nie jest już członkiem zespołu SD! Co oznacza, że Miz jest jedynym kapitanem. Decyzją A-Listera miejsce Amerykańskiego Smoka zajmie Jeff. Mizanin chce również pozbyć się z drużyny Mysterio jako, że wybrał go Daniel. Paige stawia warunek. Rey opuści zespół, jeśli Miz pokona go w walce.

Backstage. Seth złamał serce Nakamury, kiedy powiedział, że nie skupia się na walce z nim. Teraz Shinsuke zniszczy twarz mistrza IC.

The Miz vs Rey Mysterio jeśli Rey przegra, to opuści Team SD
Zwycięzca – Rey Mysterio
Po walce Orton próbuje wykonać RKO na Mysterio. Reyowi udaje się uciec. Randy zadowala się wykonaniem RKO na Mizie.

Paige zaprasza do ringu całą dywizję kobiet. Wtedy wchodzi The Man.


GM daje mistrzyni możliwość wytypowania swojej zastępczyni. Zanim Lynch wybierze przeciwniczkę dla Rondy, chce poinformować Rousey, że to jeszcze nie koniec. Mistrzyni kobiet na Raw miała farta. Ale szczęście nie trwa wiecznie. Becky dokonuje wyboru. Jej miejsce zajmie Charlotte Flair. Panie rzucają się sobie w ramiona.

Backstage, wywiad z Charlotte. Flair spędziła pół kariery walcząc z Lynch. Wczoraj stanęła z nią ramię w ramię przeciwko gwiazdom Raw. W niedzielę będzie walczył dla Becky i udowodni, który brand jest lepszy.

The Bar & Big Show vs The New Day
Zwycięzcy – The Bar & Big Show

Backstage. Przy wszystkich wejściach podwojono ochronę. Paige nie chce, żeby gwiazdy Raw miały szansę wziąć rewanż za wczorajszą inwazję.

Backstage. Usos wybierają kolejne trzy zespoły, które wezmą ze sobą na Survivor Series. W skład drużyny SD wchodzą więc: The Usos (kapitanowie), The New Day, Primo & Epico, The Club i SAnitY.

AJ Styles (c) vs Daniel Bryan o tytuł mistrza WWE
Sędzia leży nieprzytomny. Bryan kopie Stylesa PONIŻEJ PASA po czym wykonuje swoją akcję kończącą.
Zwycięzca i nowy mistrz WWE – Danel Bryan
BRYAN ATAKUJE PÓŁPRZYTOMNEGO STYLESA PO WALCE!


To oznacza, że musimy zmienić jedną z twarzy na plakacie!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556