ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 13.08.2019

Ostatnia noc w Toronto. Już niedługo wracamy do Stanów!

Galę otwiera Kevin Owens. Pierwszy raz od dłuższego czasu jest szczęśliwy. Udało się. Pokonał McMahona, zachował pracę i zdobył kolejne doświadczenie. Wczoraj minęło dokładnie pięć lat od dnia, w którym podpisał kontrakt z WWE. Miał okazję stanąć naprzeciw zawodników, których podziwiał dorastając i dać w twarz Shane’owi. Teraz czas na kolejne wyzwania. Jako fan uwielbiał oglądać turniej King of The Ring. Teraz postara się dodać swoje nazwisko do listy zwycięzców. Przerywa mu pojawienie się McMahona. Jego były rywal nie zamknął jeszcze rozdziału pod tytułem „SummerSlam 2019”. Kevin oszukiwał podczas ich walki i będzie musiał z tym żyć. Wygrał tylko dzięki uderzeniu poniżej pasa, które, jak wiemy, jest nielegalne. Zaatakował Eliasa, który był jednym z arbitrów w tym starciu. To wydarzenie było tak traumatyczne, że Shane musiał dać Gitarzyście czas na regenerację, dlatego nie będzie go dziś na SmackDown. Żeby zapewnić mu spokój McMahon zawiesza zasady działania pasa 24/7. Jeżeli chodzi o Owensa…zachowa pracę, ale poniesie konsekwencje swojego działania. Zapłaci 100 000 dolarów grzywny. Kanadyjczyk jest wściekły. Jego rodzina nie może sobie pozwolić na taki wydatek. Rusza śladem McMahona na zaplecze.

Backstage, biuro Shane’a. Kevin jest bliski wybuchu. McMahon przypomina mu, że jest teraz przedstawicielem zarządu WWE, a nie zawodnikiem. Jeśli zostanie zaatakowany, to sprawcę czeka kara. KO ma dość. Prosi Shane’a, żeby doliczył mu do rachunku jeszcze 5000, po czym niszczy telewizor wiszący na ścianie.

Ember Moon vs Charlotte Flair
Zwyciężczyni – Charlotte Flair

Bryan i Rowan wychodzą przed titantron. Daniel potępia bandyckie ataki na Reignsa. Jednocześnie zaprzecza oskarżeniom Murphy’ego. Jego zdaniem Buddy działał instynktownie. Żeby się obronić musiał podać Romanowi jakieś nazwisko. Padło na Rowana. W ten sposób rzucił cień podejrzenia również na Bryana. Podał złe i obraził w ten sposób niewinnego człowieka. Fani zaczynają krzyczeć, że to Bryan stoi za „wypadkami”. To dodatkowo rozsierdza Rycerza Planety. Do końca gali Daniel i jego brodaty przyjaciel udowodnią, że nie mieli z tym nic wspólnego.

Backstage, biuro Shane’a. Kto będzie przeciwnikiem Owensa podczas dzisiejszej gali? W kadrze pojawia się Samoa Joe. Zamierza nauczyć Kevina pokory i pokazać mu kto jest prawdziwym „badassem” w WWE.

Black znów siedzi w swoim pokoju i czeka na kolejnego śmiałka. Już nie może się doczekać dźwięku pukania do drzwi.

Buddy Murphy vs Roman Reigns
Zwycięzca – Roman Reigns

Backstage. Revival uważają, że New Day zniszczyli dywizję tag team. Dzisiaj pokażą im jak powinno to wyglądać.

Backstage. Woods jest rozczarowany tym, że nie ma go w turnieju King of The Ring. Przyjaciele próbują go pocieszyć. Dołącza do nich dziennikarka, która próbuje się dowiedzieć co Big E i Xavier myślą o zarzutach Revival. Dash i Dawson twierdzą, że New Day są odpowiedzialni za zniszczenie dywizji tag team. Woods przyznaje, że udało mu się zniszczyć w życiu kilka rzeczy, ale dywizja TT nie jest jedną z nich. Kingston zniszczył ostatnio Ortona, ponieważ ten zagroził jego rodzinie. Dziś zajmie miejsce w narożniku swoich braci, żeby zadbać o ich bezpieczeństwo.

Żeby sprawdzić czy Owens odrobił lekcję, Shane zdecydował się dodać do jego walki z Joe kolejnego sędziego. Tylko jeden zawodnik ma w tym odpowiednio duże doświadczenie. Elias staje obok ringu.
Kevin Owens vs Samoa Joe
Pod koniec starcia Elias wyciąga sędziego z ringu i sam prowadzi walkę do jedynego słusznego finiszu.
Zwycięzca – Samoa Joe

Backstage, szatnia. Powtarzają się sceny z zeszłego tygodnia, z tym że zmieniają się aktorzy. Tym razem to Rowan rzuca były mistrzem Cruiserweight, a Bryan zadaje pytania. W końcu Murphy przyznaje, że kłamał.

Backstage. Roman Reigns szuka szatni Rowana i Bryana.

New Day jest już w ringu. Big E i Woods mają się zmierzyć z Revival, a Kofi wspomoże ich psychicznie. Na drodze do ringu nie pojawiają się Dash & Dawson. To Randy Orton. Były pretendent domyśla się dlaczego Kingston boi się walki z nim. Nie był gotowy na walkę z Randallem 11 lat temu i nic się nie zmieniło. Smutne jest to, że kiedyś któryś z synów zapyta się Kofiego dlaczego nie zmierzył się z Ortonem w uczciwej walce. Wtedy Kingston znajdzie się w nieprzyjemnej sytuacji. Chyba, że zgodzi się na propozycję Żmii i zamiast bawić się w cheerleadera wejdzie do ringu. Kofi przyjmuje wyzwanie. Będziemy mieli 6-man tag team match.
Randy Orton & Revival vs The New Day
Zwycięzcy – Randy Orton & Revival
Po końcowym gongu Revival czują jeszcze niedosyt. Wywiązuje się bójka. Z pomocą braciom przychodzi Kingston, jednak nie zauważa zbliżającego się niebezpieczeństwa…
https://twitter.com/WWE/status/1161456826832969729
Orton wykonuje jeszcze po jednym RKO na wszystkich członkach New Day.

Przenosimy się na zaplecze. Roman Reigns w końcu odnalazł Bryana i Rowana. Daniel chce, żeby Big Dog przeprosił jego przyjaciela. Dodaje, że razem z Rowanem prowadzili własne śledztwo i wytypowali sprawcę. W przyszłym tygodniu przyniosą go Romanowi.