ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 12.03.2019

Kończymy weekend Fastlane z przytupem. Przed nami SmackDown Live!

Czerwoni wrócili do Pennsylvanii, ale Niebiescy nie podążyli ich śladem. Pozostali w Ohio, tylko przenieśli się do Dayton.

Galę otwiera Shane McMahon. Syn Vincenta postara się wytłumaczyć swoje zachowanie. Zanim do tego dojdzie czeka go krótka, wychowawcza rozmowa z konferansjerem. Domaga się, żeby zapowiadać go używając tytułu „Best in the world”. Kiedy, po kilku próbach, czuje się usatysfakcjonowany, przechodzi do sedna sprawy. Shane ma dość ludzi. Nie chodzi tylko o Miza. Młodego McMahona do szału doprowadzają wszyscy, którzy, nie doceniając jego pracy, zawsze go o coś proszą. Praca, awans, referencje, porada etc. Ukojenie znalazł w podduszeniu Miza. Kiedy, podczas Fastlane, położył go do snu, to czuł się spełniony. Chce to kontynuować, więc żąda, żeby A-Lister stanął z nim w szranki na WrestleManii. Nie pyta, nie rzuca wyzwania, nie zachęca. W końcu Mizanin jest jego pracownikiem.

Aleister Black & Ricochet & Hardy Boyz vs The Bar & Shinsuke Nakamura & Rusev
W pewnym momencie w ringu znajdują się wszyscy zawodnicy. Wtedy do kwadratowego pierścienia wpada New Day prowadzone przez Kofiego.


Miłośnicy naleśników rzucają się na każdego, kto stanie im na drodze. Raz za razem wyrzucają ludzi z ringu, aż zostają w nim w towarzystwie Nakamury i Ruseva. Z tą dwójką „bawią się” trochę dłużej.
Zwycięzcy – no contest?

Randy Orton nie zgadza się z tym, że Styles wybudował SmackDown Live. W 2002, kiedy Randall debiutował, AJ walczył gdzieś w szkolnych salach. Dwa lata później Orton został najmłodszym mistrzem WWE w historii, a rok później2005 zmagał się z Undertakerem. W tym czasie Styles tułał się po świecie. Sytuacje można mnożyć. To Orton pomagał wznosić ten budynek. AJ mógł co najwyżej położyć dachówkę. O wilku mowa. Styles i Randall wdają się w szermierkę słowną. AJ wytyka rywalowi brak samodzielności (Evolution, Legacy, Rated RKO) oraz używanie zmodyfikowanej akcji kończącej DDP’ego. Randy nie pozostaje dłużny przypominając o korzeniach „Too sweet”. Wygląda na to, że to nieporozumienie można rozwiązać tylko w jeden sposób. Na WrestleManii, w New Jersey.

Asuka vs Sonya Deville
Zwyciężczyni – Asuka
Mandy nie wybaczyła jeszcze przyjaciółce. Sonya wygląda na poirytowaną.

Becky Lynch pojawia się na SmackDown. Po raz pierwszy od kilku tygodni idzie o własnych siłach. Kuśtykając wchodzi do ringu. Powoli odzyskuje wszystko, co zostało jej odebrane. Zdrowie, walkę o pas na Największej Scenie ze Wszystkich, szansę na pokonanie Rondy. Wraca na swoje miejsce. Posłużyła się Rondą. Wykorzystała jej słabą psychikę, żeby nią pokierować. Trudno wykorzystywać kogoś, kto nie używa mózgu, ale Becky jakoś się udało. Jest dumna i szczęśliwa. Pojawia się Charlotte. Królowa nie może się doczekać WrestleManii. Nie sztuka być na topie przez sześć miesięcy. Flair dźwigała dywizję kobiet przez cztery lata! Irlandka uważa, że nigdy nie potrzebowaliśmy szlachetnie urodzonej mistrzyni. The Man z przyjemnością zdejmie brzemię z jej ramion.

Backstage. Daniel Bryan wychodzi z gabinetu Vincenta. Rozmawiali na temat Kingstona i planów, jakie wiąże z nim McMahon. Czempion uważał, że szef powinien poznać jego zdanie na ten temat.

R-Truth & Rey Mysterio vs Andrade & Samoa Joe
Zwycięzcy – R-Truth & Rey Mysterio (Rey przypiął Joe)

Kevin Owens & Mustafa Ali vs Daniel Bryan & Rowan
Zwycięzcy – Daniel Bryan & Rowan

Vince McMahon wchodzi do ringu. Ma złożyć jakąś propozycję Kofiemu. Vincent Kennedy zawsze dotrzymuje słowa. Powiedział, że walka o tytuł mistrza WWE będzie triple threatem i tak się stało. To była lekcja dla New Day… Wchodzą Kofi, Big E i Xavier. Kingston na razie się nie odzywa. Mówią Big E i Xavier. Nie zamierzają słuchać głupot od wielkiego belfra. Koniec z tym. W zeszłym tygodniu polecieli do Indii, żeby promować WWE. Robią to od zawsze – rozdawanie autografów, udział w akcjach i walka w ringu. Kofi robi to od jedenastu lat. Zdaniem Vince’a to nic nie zmienia. Kingston nie zasługuje na tę szansę, bo nie jest materiałem na mistrza. Będzie kiedyś w Hall of Fame, ale nie jako „Kofi Kingston”, tylko jako członek New Day. Pięknie podsumował to Bryan – Kofi to „B+ player”. Big E i Woods są gotowi rzucić się na szefa, ale Kofi ich powstrzymuje. Sam poradzi sobie z Vincentem. Opowiada o tym, jak przez jedenaście lat nie miał okazji straszyć z dziećmi na Halloween. Dwa dni temu jego synowi wypadł pierwszy ząb. Nie było go przy tym, bo „uczył się” na lekcji Vincenta. Co ma zrobić, żeby po długich latach poświęceń, podróży i kontuzji pokazać, że należy mu się walka o miano mistrza WWE?
Vince odpowiada. Kingston musi wygrać walkę, która odbędzie się za tydzień. Musi pokonać…
– Ortona
– Joe
– Cesaro
– Sheamusa
– Rowana
… w gauntlet matchu. Jeśli tego dokona, to udowodni swoją wartość. Wspomniani zawodnicy wychodzą i szturmują ring, w którym stoją członkowie New Day. Udaje im się odeprzeć natarcie.


Jak słusznie zauważył Graves – w przyszłym tygodniu nikt nie będzie w stanie pomóc Kofiemu.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783