ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 11.12.2018

No to dzisiaj dla odprężenia lecimy do Las Vegas. Welcome to Sin City!

Galę rozpoczyna Daniel Bryan. Mistrz WWE rozpoczyna od przeprosin. W zeszłym tygodniu porównał publikę do owiec. Dziś chciałby przeprosić owce! Nie przemyślał swoich słów i zwierzęta mogły poczuć się urażone. Nie ma nikogo równego nowemu Bryanowi. Wszyscy ludzie, którzy otaczają czempiona, to zdrajcy. Dlatego Yes! Movement i „stary” DB musieli zginąć. Wchodzi Mustafa Ali. Nie dane jest mu się przedstawić. Stery przejmuje Amerykański Smok. Mistrz WWE nazywa Mustafę „sercem 205 Live”. Widzi w nim siebie sprzed lat. Wreszcie – Daniel uważa, że nie muszą, ba, nie powinni dzisiaj ze sobą walczyć. Ali twierdzi, iż „stary” Bryan nigdy nie uciekłby od starcia. Dzięki takiej postawie, jaką reprezentował tamten DB, Mustafa zdecydował się spróbować sił w WWE. Daniel pyta się go jakim autem jeździ. Po chwilowej konsternacji Ali odpowiada, że SUVem. Bryan policzkuje go kilka razy. W końcu zaskoczenie mija i Mustafa „odpowiada ogniem”. Jednak będziemy mieli walkę!

Mustafa Ali vs Daniel Bryan
Zwycięzca – Daniel Bryan
Po walce Bryan atakuje Mustafę.

Orton zmierzy się z Mysterio w Chairs matchu podczas TLC!

Dzisiaj bezkrwawa walka The Bar z The Usos. Panowie zmierzą się w rap battle. Sędziami spotkania będą New Day.
Zwycięża The Bar, choć nie obyło się bez użycia przemocy. Mistrzowie musieli nauczyć pokory pozostałych.

Miz stoi w ringu. Ma w ręku puchar, który zdobył Shane podczas Crown Jewel. Mizanin wie, że w tym tygodniu, to McMahon powinien mieć trofeum w domu. Prosi, żeby Shane wyszedł do niego. McMahon wchodzi na arenę. A-Lister zaczyna „znowu” go błagać, żeby został jego tag team partnerem. Chce coś pokazać Shane’owi. Zaprasza do ringu sędziego.

Shane McMahon & The Miz vs Local Wrestlers
Przeciwnicy atakują McMahona, który właśnie opuszczał ring. To wystarcza, żeby Shane rzucił się na rywali.
Zwycięzcy – Shane McMahon & The Miz

Backstage. Paige nic nie wiedziała o planie Miza i nie jest z tego powodu zadowolona. Jej gniew skupia się na sędzim, który zgodził się prowadzić to starcie. Po chwili do gabinetu wchodzą pokonani lokalni zawodnicy żądając wypłaty, która obiecał im Miz. Cóż, Paige nie jest w najlepszym nastroju…

Tymczasem w ringu pojawił się Randy Orton. Trzymając krzesło w jednej ręce i mikrofon w drugiej, Randall przechadza się w kwadratowym pierścieniu. Przypomina o swojej rywalizacji z Reyem. W tę niedzielę luchador powinien obawiać się nie tylko stali krzeseł, ale również najniebezpieczniejszego ruchu w historii wrestlingu: R….K…O.


Kiedy Randy kończy mówić zostaje zaatakowany od tyłu przez Mysterio. Rey bez litości okłada rywala krzesłem. Rey w końcu wykonuje 619. Randy pospiesznie opuszcza ring.

Backstage. W niedzielę Becky będzie musiała bronić pasa przeciwko dwóm rywalkom. Może stracić tytuł nie będąc przypiętą. To ją tylko motywuje. Lynch nie lubi kiedy jest za łatwo. Wtedy nie ma zabawy.

Przed rozpoczęciem tego starcia do ringu wchodzą R-Truth i Carmella. Duo zarządza przerwę taneczną. Korzysta z tego Nakamura, który wyprowadza pierwszy cios – atakuje Jeffa.
Shinsuke Nakamura & Samoa Joe vs Jeff Hardy & Rusev
Zwycięzcy – Jeff Hardy & Rusev

Backstage. Shane krzyczy na Miza. Nie jest zadowolony z zachowania A-Listera. Miz po raz kolejny proponuje McMahonowi stworzenie tag teamu. Shane odrzuca ofertę.

Backstage. W opinii Stylesa to nie jest „nowy” lecz „prawdziwy” Daniel Bryan. AJ zrobi wszystko co w jego mocy, żeby odzyskać tytuł mistrza.

Tę walkę obserwować będzie mistrzyni – Becky Lynch.
Asuka vs Charlotte
Zwyciężczyni – Asuka
Po walce Charlotte atakuje Japonkę kijem do kendo. Broń przechodzi z rąk do rąk, żeby w końcu znaleźć się w posiadaniu Asuki. Cesarzowa wie jak go użyć – w końcu sztuka walki kendo wywodzi się z Japonii. Asuka tryumfuje!

Półfinały Mixed Match Challenge:

Jinder Mahal & Alicia Fox vs Bayley & Apollo Crews
Zwycięzcy – Jinder Mahal & Alicia Fox

The Miz & Asuka vs Carmella & R-Truth
Zwycięzcy – R-Truth & Carmella

WIĘC W WIELKIM FINALE ZOBACZYMY POJEDYNEK:
Jinder Mahal & Alicia Fox vs R-Truth & Carmella

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552