ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 11.09.2018

Ostatnia prosta przed Hell in a Cell. Jednak zanim wzrok wszystkich fanów skieruje się na San Antonio, pozostaje kilka spraw czekających na rozstrzygnięcie. Podczas dzisiejszego show dowiemy się między innymi kto spróbuje odebrać New Day mistrzostwo dywizji TT. Napięcie rośnie również w rywalizacjach solowych – już w niedzielę po raz kolejny staną przeciwko sobie Hardy i Orton oraz Styles i Joe.

Roster SmackDown również przyjechał do Luizjany. Ominął „Czerwony” w tym tygodniu Nowy Orlean i zawitał do Lafayette.

Przed rozpoczęciem głównej części gali announcer prosi wszystkich o powstanie i zachowanie ciszy. W tym czasie 11 razy zabrzmi gong ku pamięci ofiar wydarzeń z 11 września 2001.

Jako pierwszy dzisiejszego wieczoru do ringu wchodzi Jeff Hardy. Opowiada o demonach, które prześladują każdego z nas przez całe życie. Przyznaje, że najlepszym sposobem na poradzenie sobie z takim upiornym przeciwnikiem jest zmierzenie się z nim twarzą w twarz. To właśnie czeka Enigmę już w tę niedzielę podczas Hell in a Cell. Lecz zanim zatrzasną się drzwi klatki, Jeff ma jeszcze jedną sprawę do załatwienia. Shinsuke Nakamura.
Shinsuke Nakamura vs Jeff Hardy
Hardy przygotowuje się do wykonania Swanton Bomb…


Zwycięzca przez DQ – Jeff Hardy
Orton dewastuje Jeffa. Do tego celu używa schodków i stalowego krzesła. Kiedy chce przejść do wykonania RKO okazuje się, że Hardy ma w sobie jeszcze trochę życia. Enigma przejmuje pałeczkę i demoluje Randalla. Na koniec podkreśla swoją dominację wykonując Swanton Bomb.

Backstage. Maryse jest bardzo pewna siebie przed dzisiejszym starciem z Brie w main evencie SD.

Wcześniej tego wieczoru, zanim fani zostali wpuszczeni na trybuny, Styles nagrał specjalną wiadomość dla Joe. Wspomniał o rodzinie Samoańczyka, ale przede wszystkim skupił się na obronie własnej familii. Zarówno tej, z którą łączą go więzy krwi, jak i tej, która co tydzień zbiera się w „domu, który AJ Styles wybudował”.

Backstage. Zanim mistrzyni kobiet uda się do Teksasu, żeby rozprawić się ze swoją byłą najlepszą przyjaciółką, ma dzisiaj randkę z Deville. Charlotte ma nadzieję, że Lynch będzie się uważnie przyglądała dominacji, którą ma dzisiaj zamiar pokazać Królowa.

Charlotte vs Sonya Deville
Zwyciężczyni – Charlotte
Charlotte świętuje zwycięstwo z fanami. Becky, która przebrała się za członkinię WWE Universe, atakuje mistrzynię.

Po krótkim starciu Lynch zapina Disarmer.

Samoa Joe wcieli się dzisiaj w rolę gawędziarza i opowie nam bajkę. Szybko okazuje się, że ta historia to w zasadzie streszczenie wydarzeń ostatnich tygodni. Oczywiście Joe przedstawia siebie jako dobrego, potężnego wybawiciela. Dobitnie podkreśla to obrazek na ostatniej stronie książki.

Backstage. Lynch obiecuje, że złamie rękę Charlotte po tym jak odbierze jej pas.

Rusev Day vs The Bar o miano pretendenta do pasów TT
Zwycięzcy i nowi pretendenci do pasów TT – Rusev Day

Carmella po raz kolejny towarzyszy Truthowi w drodze do ringu. Czy jej obecność pomoże mu odnieść kolejne zwycięstwo?
Andrade „Cien” Almas vs R-Truth
Zwycięzca – Andrade „Cien” Almas

Backstage. Wygląda na to, że Asuka znalazła sobie nową przyjaciółkę – Naomi.

Brie Bella vs Maryse


Po chwili Brie odzyskuje rezon i zapina YES Lock na Maryse. Miz wyciąga Bellę z ringu, ratując tym samym żonę.
Zwyciężczyni przez DQ – Brie Bella
Po walce mamy kilkuminutową bójkę, w której szala zwycięstwa przechyla się raz za razem na korzyść It Couple albo Yes Couple. W końcu Maryse ląduje poza kwadratowym pierścieniem, a po chwili dołącza do niej Mizanin. Daniel i Brie świętują w ringu.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552