ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 11.06.2019

Kofi utrzymał w rękach stery, ale Dolph nie zamierza odpuścić. Ten statek może mieć tylko jednego kapitana!

Mnóstwo rzeczy dzieje się w tym tygodniu w stanie Kalifornia. Na wybrzeżu ekipa Golden State Warriors będzie się starała przedłużyć swoje szanse na obronę tytułu mistrzów NBA. Do stolicy stanu – Sacramento – przyjechał zespół SmackDown Live!

Galę otwiera MizTV. Niepocieszony Mizanin przedstawia swoich dzisiejszych gości – Drew McIntyre i Shane McMahon. Okazuje się, że Shane wziął ze sobą Eliasa. Rozmowa zaczyna się od przypomnienia piątkowych wydarzeń. Chwilę później syn Vince’a tłumaczy, że Drifter będzie wspaniałym dodatkiem do show. W końcu przechodzimy do meritum. McMahon twierdzi, że porażka w starciu z nim nie przynosi wstydu. W końcu po drugiej stronie ringu stoi Best in The World. Miz pamięta jak Shane wygrywał ich potyczki. Pałeczkę przejmuje Drew. Szkot powtarza to, co powiedział wczoraj podczas Raw. Zamierza brutalnie pobić Romana. Miz sugeruje, że Shane może zdradzić swoich nowych przyjaciół, tak jak zdradził jego. McMahon zaczyna się denerwować. Jeśli A-Lister pragnie zmierzyć się z nim jeszcze raz, to nie ma sprawy. Jeśli Mizanin będzie w stanie pokonać Eliasa i Drew, to dostanie walkę z Best in The World podczas Stomping Grounds.

The Miz vs Elias
Zwycięzca – The Miz

Drew McIntyre vs The Miz
McMahon podcina Miza, co daje przewagę Szkotowi.
Zwycięzca – Drew McIntyre
Shane postanawia i tak zmierzyć się z Mizem. Teraz.

Shane McMahon vs The Miz
Zwycięzca przez poddanie – Shane McMahon

Backstage. Mandy i Sonya dalej droczą się z Ember. Bogini Wojny zaczyna mieć tego serdecznie dość.

Daniel Bryan zapowiada, że mistrzowie TT będą dziś bronić swoich pasów. Przeciwnicy?
https://twitter.com/WWEUniverse/status/1138606504540426240
Wchodzi Heavy Machinery. Chcą walki z mistrzami. Daniel oznajmia, że Tucker i Otis mogą zasłużyć na miano pretendentów. Jedyne co muszą zrobić, to pokonać Kirsha i Dutrę.
AJ Kirsh & Dave Dutra vs Heavy Machinery
Zwycięzcy – Heavy Machinery

Backstage. Mella pomaga Truthowi ukryć się w skrzynce. Przez przypadek ją zatrzaskuje, a ma teraz umówiony pojedynek z Deville. Zostawia mistrza 24/7 w bezpiecznej kryjówce. Krzyki Trutha słyszy Mahal.

Carmella vs Sonya Deville
Mandy rozprasza Mellę.
Zwyciężczyni – Sonya Deville

Backstage. Bliss rozmawia z Cross. Alexa skarży się Nikki. Według tego co mówi, Bayley zaczepiała ją na Twitterze. Niestety nie może tego pokazać przyjaciółce, ponieważ postanowiła zablokować konto rywalki.

New Day w końcu wróciło!
https://twitter.com/WWE/status/1138611065514631168
Big E stoi uśmiechnięty w ringu z przyjaciółmi. Nie oszczędza się – już dziś stoczy swoją pierwszą walkę. Przeciwnikami New Day będą Ziggler, Zayn i Owens. Wchodzi Dolph. Pretendent przypomina Kingstonowi, że nie uwolnił się od niego. Podczas Stomping Grounds będzie zamknięty w stalowej klatce z bardzo niebezpiecznym Zigglerem, który nie ma nic do stracenia. Dołącza do niego Owens i Zayn. Sami piętnuje hipokryzję fanów i federacji. Wczoraj został zaatakowany mimo pełnienia funkcji sędziego. Nikt nie został zawieszony, ani ukarany grzywną. Podczas Super ShowDown, Xaver Woods pomógł swojemu przyjacielowi – nikt nawet nie pomyślał o sprawiedliwości. Big E przypomina, że Kofi jako mistrz jest inspiracją dla wszystkich. Kingston pomaga ludziom przejść przez najtrudniejsze momenty ich życia. Jedną z takich chwil przeżyją dziś przeciwnicy New Day.

Backstage. Bayley nie interesują zarzuty Alexy. Ma pracę do wykonania.

Backstage. Black ma już dość. Prosi, żeby kamerzysta otworzył szeroko drzwi. Krzyczy domagając się przeciwnika.

Bayley vs Nikki Cross
Zwyciężczyni – Bayley

Backstage. Jinder wraca z łomem. Skrzynka z Truthem zniknęła! Przemili panowie zapakowali ją razem z innymi do ciężarówki. Jest już w drodze do Los Angeles. Mella również szuka przyjaciela. Kiedy ona i Jinder odchodzą, słyszymy zduszone krzyki. Truth był cały czas w skrzynce znajdującej się na wózku widłowym! Teraz na pewno pojedzie do LA.

Backstage. Zelina radzi Apollo nie wchodzić Andrade w paradę. Obok stoi G.A.B.L.E i robi notatki.

The New Day vs Kevin Owens & Dolph Ziggler & Sami Zayn
Zwycięzcy – The New Day
https://twitter.com/WWE/status/1138627325573001216

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552