ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 12.06.2018

Wjeżdżamy na ostatni przystanek przed Money in the Bank. Co przygotowały władze Niebieskiego Brandu?

No to zaczynamy zabawę. Galę rozpoczyna troszkę uboższa wersja segmentu początkowego wczorajszego Raw. W ringu, razem z Paige, stoją wszystkie cztery kobiety, które będą reprezentować SD podczas MiTB ladder matchu. Po krótkiej wymianie zdań, podczas której każda z zawodniczek zapewnia Paige, że to właśnie ona zdobędzie walizkę i przyniesie chwałę Niebieskiemu Brandowi, na drodze do ringu pojawiają się The Iconics. Wyśmiewają sposób mówienia, zachowanie i nawyki wrestlerek biorących udział w walce o walizkę. Dołączają do nich Sonya Deville oraz Mandy Rose. Te ostatnie są bardzo pewne siebie. Steierdzają, że czwórka zawodniczek poza ringiem (Rose, Deville, Iconics) jest bardziej utalentowana niż kwartet zajmujący kwadratowy pierścień (Naomi, Lana, Charlotte, Lynch). Segment kończy się brawlem.
Po przerwie dowiadujemy się, że panie będą miały szanse wyjaśnić sobie wszystkie nieporozumienia w ringu podczas dzisiejszego Main Eventu, którym będzie 8-woman Tag Team matchu.

Daniel Bryan vs Shelton Benjamin
Zwycięzca – Daniel Bryan

Backstage. Paige rozmawia z Asuką. Japonka chce dzisiaj walczyć z Carmellą. Jej prośba zostaje spełniona. Tag team match kobiet będzie jeszcze większy. Drużynę złożną z Charlotte, Lany, Naomi i Lynch zasili Asuka, a ich przeciwniczki wesprze Carmella. Później GM spotyka Miza w stroju sędziego. Po krótkiej rozmowie Paige zgadza się umieścić ośmiokrotnego mistrza IC w roli sędziego podczas dzisiejszego starcia Ruseva z Joe.

Jerry Lawler proszę państwa! King przeprowadzi dzisiaj wywiad z panującym mistrzem WWE. Styles przyznaje, że podczas ostatnich tygodni dał się kilka razy ponieść emocjom, na przykład podczas zeszłotygodniowego podpisywania kontraktu, kiedy to uderzył Japończyka. Jest mu przykro i żałuje, że…nie urwał tym uderzeniem głowy Nakamurze. Jest pewien, że po MiTB zachowa pas mistrzowski.

Backstage. Miz rozmawia z którymś z sędziów o swojej dzisiejszej specjalnej roli.

Rusev vs Samoa Joe z Mizem jako specjalnym sędzią
Joe przypadkowo taranuje Miza, przez co ten nie odlicza, kiedy Samoańczyk próbuje przypiąć Bułgara.
Zwycięzca – Rusev
Po walce English podaje swojemu przyjacielowi drabinę. Rusev wykorzystuje ją, żeby kompletnie zdewastować Joe. Bułgar zamierza zdjąć walizkę, ale od tyłu atakuje go Miz, wykonując Skull Crushing Finally. To Mizanin zdejmuje przedmiot, który również w niedzielę zawiśnie nad ringiem. Okazuje się, że w walizce nie ma kontraktu na walkę o pas WWE tylko…naleśniki. Widzimy New Day śmiejących się na backstage’u. Miz szaleje z wściekłości przy stole komentatorskim.

Shinsuke Nakamura vs Jeff Hardy
Zwycięzca przez DQ (low blow)- Jeff Hardy
Po walce Shinsuke atakuje mistrza US, po czym odlicza do dziesięciu, kiedy ten leży nieprzytomny na macie.

Backstage. Carmella nie jest przerażona perspektywą obrony swojego pasa przeciwko Japonce. Uważa, że to Asuka powinna sie jej bać. Przecież Charlotte zakończyła serię zwycięstw Asuki, a Carmella pokonała Flair aż dwukrotnie. No i najważniejsze – Mella is money.

Backstage. Big Cass opowiada historię o rollercoasterze. Pokazuje, że jedynym członkiem rosteru, który nie mógłby wybrać się na przejażdżkę kolejką jest Bryan, ponieważ jest za niski. Cass obiecuje dać Amerykańskiemu Smokowi nauczkę w Chicago.

Asuka & Charlotte & Naomi & Lana & Becky Lynch vs Carmella & The Iconics & Mandy Rose & Sonya Deville
Zwyciężczynie przez submission (Carmella odklepała po tym jao Asuka zapięła swoją firmową dźwignię) – Asuka & Charlotte & Naomi & Lana & Becky Lynch
Koniec sojuszy, przyjaźnie są zawieszone do odwołania. Na zakończenie gali widzimy, że każda zawodniczka będzie dbała w niedzielę tylko o swój interes.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778