ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 10.09.2019

Czas wyłonić drugiego finalistę!

Galę otwiera Undertaker. Legenda SmackDown cieszy się z powrotu do MSG. Tutaj czuje się jak w domu. Nie wie, ile razy przyjdzie mu jeszcze stanąć w ringu najsłynniejszej hali świata. Zaczyna grać muzyka Zayna. Kanadyjczyk próbuje wytłumaczyć Takerowi, że nie ma złych zamiarów. Jest pod wrażeniem jego osiągnięć, ale nie może tolerować jego samowolki. Grabarz nie powinien otwierać show. Zayn jest przyszłością federacji, więc to jego robota. Prosi Takera, żeby wrócił na zaplecze. Wygląda na to, że Umarlak zgadza się z tym, co powiedział Sami. Powoli opuszcza ring. Nagle zatrzymuje się wpół kroku i…

Backstage. McMahon rozmawia z Chadem. Wygląda na to, że Elias doznał kontuzji. Shane wie, że Gable nie chciałby znaleźć się w finale przez walkower. Zapewnia Chada, że znajdzie Gitarzyście godnego zastępcę.

Andrade vs The Miz
Przy stole komentatorskim siada Nakamura. Przez następne kilka minut Saxton próbuje wydobyć z niego kilka informacji. Shinsuke konsekwentnie odpowiada po japońsku.
Zwycięzca – The Miz
Po walce mistrz IC atakuje Miza.

Backstage. McMahon znalazł odpowiednie zastępstwo dla Eliasa. Siebie.

Mandy Rose vs Nikki Cross
Zwyciężczyni – Nikki Cross

Backstage. Ember chce wiedzieć dlaczego Bayley tak bardzo się zmieniła. Nie kupuje tłumaczenia mistrzyni. Uważa, że Bayley robi to wszystko dla siebie, a „odpowiedzialność za dywizję”, to tylko piękne słówka. Mistrzyni jest wściekła. Panie spotkają się jeszcze w ringu.

Heavy Machinery vs tubylcy
Zwycięzcy – Heavy Machinery

Backstage. Shane szuka „sprawiedliwego” sędziego. Jego wzrok pada na Owensa. Obiecuje Kevinowi, że umorzy grzywnę, jeśli ten podejmie to wyzwanie.

Rowan ma wyjaśnić swoje zachowanie. Ludzie nie potrafią go zrozumieć, ponieważ wychodzą z błędnego założenia. Rudobrody wcale nie wyzwolił się spod wpływu Bryana. To Rowan pociągał za sznurki. Jego powierzchowność jest doskonałym kamuflażem. Wszyscy widzą w nim tylko wielkiego, tępego osiłka. Żeby poznać prawdziwą naturę Rowana trzeba mu spojrzeć głęboko w oczy i dostrzec kryjącą się tam inteligencję. Nikt tego nie robi. Zaczyna grać muzyka Reignsa. Roman wbiega do ringu i zaczyna się kilkuminutowa bójka.

Bayley vs Ember Moon
Zwyciężczyni – Bayley

Kofi Kingston wspomina swoją rywalizację z Ortonem. To właśnie tutaj Kofi po raz pierwszy pokonał Randy’ego. Po raz kolejny mówi o tym, że miał to być przełomowy moment w jego karierze. Żmija stoi wśród fanów i próbuje sprowokować Kingstona. Mistrz połyka przynętę jak młody pelikan. Randall ma przygotowane krzesło. Wykorzystuje je, żeby zaaplikować Kingstonowi odpowiednią dawkę bólu. Kofiemu udaje się przejąć inicjatywę.
https://twitter.com/WWE/status/1171599647611248640

Chad Gable vs Shane McMahon – półfinał turnieju King of The Ring
Gable szybko przypina rywala. Shane bierze do ręki mikrofon i zmienia format walki. Teraz to Two out of Three Falls match.
Owens jest skrajnie stronniczym sędzią. Chad powinien wygrać to starcie już kilka razy. W końcu Gable zapina Ankle Lock. McMahon klepie. To koniec.
Zwycięzca – Chad Gable
Po walce Owens tłumaczy McMahonowi, że zrobił wszystko, co było w jego mocy. Shane atakuje Kanadyjczyka od tyłu. Po chwili bierze mikrofon i oficjalnie zwalnia Owensa.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552