ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 10.07.2018

Ostatnia wtorkowa tygodniówka przed kolejną edycją najekstremalniejszej gali roku.

Galę rozpoczęła kolejna edycja MizTv. Dzisiejszymi gośćmi Miza są obaj członkowie Team Hell No – Kane i Daniel Bryan. Mizanin próbuje poróżnić pretendentów do pasów TT. Jednym ze sposobów jest pokazanie wideo, na którym ukazany jest feud Daniela Kane’m z czasów kiedy DB był mistrzem WWE. Po wyświetleniu filmiku i wykrzyczyniu kilku ostrych słów pod adresem Amerykańskiego Smoka, Miz trafia w ręce Kane’a. Jednak zanim Wielka Czerwona Maszyna zdążyła wymierzyć sprawiedliwość, na arenie pojawili się Bludgeon Brothers. Chwilę później w ringu znajdowali się członkowie Sanity, którzy od razu zaatakowali Team Hell No. Z pomocą pretendentom przybiegli członkowie New Day. Wywiązała się kilkuminutowa bójka, którą zwyciężyli mistrzowie TT i Sanity.

Specjalnym komentatorem podczas tej walki będzie Rusev.
AJ Styles vs Shinsuke Nakamura
Zwycięzca przez DQ – AJ Styles
AJ staje się celem ataku Ruseva, Englisha i Nakamury. Z kłopotów ratuje go mistrz US – Jeff Hardy.

Shinsuke Nakamura & Rusev vs Jeff Hardy & AJ Styles
Zwycięzcy – Rusev & Nakamura

Backstage. Trenującego Ellswortha spotyka Carmella. Mistrzyni daje Jamesowi dwie rady: żeby nigdy więcej jej nie dotykał oraz pokonał dzisiaj Asukę.

James Ellsworth vs Asuka w Lumberjack matchu
Zwyciężczyni – Asuka
Po walce Mella i James atakują pretendentkę. Ellsworth oślepia Japonkę sprejem, a mistrzyni kobiet dopełnia formalności wymierzając Asuce pięknego kopniaka.

Backstage. Team Hell No i New Day odbywają naradę wojenną. Bryan i Kane nie mogą dojść do porozumienia co do taktyki jaką powinni przyjąć w dzisiejszym starciu. Pretendentów pogodziła dopiero płomienna przemowa, którą wygłosił Big E.

Backstage. James i Carmella spotykają Paige. GM informuje ich, że podczas niedzielnej walki Melli z Asuką, James będzie się znajdował w klatce zawieszonej nad ringiem.

Sin Cara vs Andrade „Cien” Almas
Zwycięzca – Andrade „Cien” Almas

Team Hell No & The New Day vs The Bludgeon Brothers & SAnity
Zwycięzcy – Team Hell No & The New Day
Po walce Kane i Bryan wykonują na zmianę Yes chant. Daniel próbuje wywołać ogień Kane’a wykonując jego klasyczny gest. Kiedy w końcu mu sie to udaje Kane jest w szoku.