ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 09.07.2019

Ostatnia tygodniówka przed Extreme Rules!

„Niebieskie miasto” – taki przydomek można by nadać Manchesterowi w stanie New Hampshire. Jeśli chodzi o główne tygodniówki WWE, to ostatnio miasto gości tylko gwiazdy SmackDown. Ostatnie show, które nie było związane z Niebieską Tygodniówką (Friday Night SmackDown/SmackDown Live) odbyło się tutaj ponad dekadę (!) temu. 30 grudnia 2008 roku fani mogli podziwiać zawodników ECW, a 29 grudnia gwiazdy Monday Night Raw.

Klip wideo nagrany wcześniej dzisiejszego wieczoru. Ziggler wysiada ze swojego samochodu na parkingu. Podchodzi do niego dziennikarka i pyta i sytuację z Owensem. Dolph tłumaczy, że nigdy tak naprawdę nie byli partnerami. Musiał dźwigać go na plecach, tak jak to całe show. W tle widzimy auto Kevina. Kiedy Kanadyjczyk orientuje się o czym mówi Dolph, uderza w klakson. Po wyjściu z auta wymienia się z niedoszłym partnerem kilkoma wyzwiskami, a po chwili również sierpowymi. Zawodnicy rozdzielają walczących, a Shane wysyła Zigglera na arenę. Owens ma się udać do domu.

Backstage. Shane jest zdegustowany zachowaniem Zigglera i KO. Jako, że mieli zmierzyć się w main evencie, McMahon musi wymyślić zastępstwo.

Jesteśmy już na arenie. Tom, Corey i Byron przedstawiają nam rozkład dzisiejszego spektaklu, kiedy pojawia się Owens. Staje na stole komentatorskim i zaczyna obrażać McMahona. Za długo siedział cicho, bał się powiedzieć to co miał na myśli. Koniec z tym. Jakiś czas temu rodzina McMahonów obiecała fanom, że od teraz ich opinia będzie się liczyć. Od tamtego czasu jedyne co się zmieniło, to ilość czasu w TV i miejsce w karcie walk Shane’a. Z zaplecza wychodzi syn Vince’a. Każe dźwiękowcom wyłączyć mikrofon Owensa, potem kolejny i kolejny. Kevin nie poddaje się i zabiera headset Saxtona. Za każdym razem kiedy McMahon nazywa się „Best in the world”, to jest policzek dla niego, Crewsa, Murphy’ego, Ali’ego, Asuki itd. Przez niego wszyscy ci ludzie nie mogą pokazać swojego talentu. Kiedy Owens słyszę tę frazę to myśli tylko o tym, że Shane może co najwyżej pocałować go w tyłek. W końcu Shane wysyła ochronę, żeby pozbyć się Kanadyjczyka. Owens ucieka tą samą drogą, którą wszedł – przez publikę. Przed opuszczeniem areny krzyczy jeszcze do kamery.


https://twitter.com/YaOnlyLivvOnce/status/1148746382238519297

Shinsuke Nakamura vs Finn Balor
Zwycięzca – Shinsuke Nakamura

Backstage. Shane, Elias i Drew dyskutują na temat strategii na Extreme Rules. Shane zamierza jeszcze dokończyć sprawę Cedrica. Szkot bierze to na siebie. Pojawia się Ziggler. Nie jest zadowolony z tego, że McMahon odwołał main event, w którym miał wystąpić. Shane przyznaje mu rację. Dolph powinien walczyć w ostatnim starciu show. Stanie w szranki z Romanem Reignsem. Oczywiście Shane, Elias i Drew będą krążyć wokół ringu.

Nikki Cross i Bayley podpisują kontrakt ratyfikujący walkę o mistrzostwo kobiet. Mistrzyni po raz ostatni próbuje przemówić Cross do rozumu. Szkotka nie zamierza słuchać. Uważa, że Bayley próbuje poróżnić ją z Bliss, ponieważ sama nie ma przyjaciół. Wszyscy ją porzucili. Poza tym Alexa obiecała Nikki, że kiedy zdobędzie mistrzostwo, to nie będzie go trzymała sama. Będą wspólnie panować na SmackDown jako współ-mistrzynie. Mistrzyni ma dość. Podpisuje kontrakt i jednocześnie zapewnia przeciwniczkę, iż w niedzielę nie będzie miała skrupułów. Zrobi wszystko, żeby pozostać na tronie. Cross również składa swój podpis. Proponuje Bayley miejsce w pierwszym rzędzie podczas swojej walki z Mellą. Kiedy przychodzi czas na zabawę, to tylko Nikki czerpie z niej przyjemność.

Nikki Cross vs Carmella
Zwyciężczyni – Nikki Cross

Backstage. Paige zamierza doprowadzić do tego, że Sane i Asuka staną w szranki z IIconics. W ten czy inny sposób.
https://twitter.com/WWE/status/1148757290956120069

New Day zajmują ring. Planują dodać do swoich osiągnięć kolejny tytuł mistrzów dywizji tag team. Kiedy zwyciężą podczas Extreme Rules, nikt nie będzie mógł dyskutować z tym, że są najlepszym zespołem w całym WWE. Big E dopiero teraz dowiedział się, iż jest to 3-way match. Wygląda na to, że myślał o innym rodzaju trójkąta. Tę pasjonującą rozmowę przerywa pojawienie się mistrzów. Bryan powtarza to, co mówił przez ostatnie kilka tygodni. New Day nigdy nie próbowało wywalczyć wyższego miejsca w karcie dla pasów TT. Są wspaniałym zawodnikami, ale marnują swój potencjał, żeby bawić się w komików. Xavier ignoruje Daniela i zwraca się do Rowana. Na początku słuchał rozkazów Braya, później Harpera, teraz jest sługą Bryana. Woods już się w tym gubi. To w końcu Rowan – „who your daddy is?”. Daniek powstrzymuje Rowana przed zaatakowaniem New Day. Wchodzą Heavy Machinery. Tucker szanuje dokonania przeciwników, ale teraz przyszedł czas na powiew świeżości. Na Stomping Ground zmusili mistrzów do ekstremalnego wysiłku. Teraz odbiorą im pasy. Szóste panowanie New Day musi poczekać.

Otis vs Daniel Bryan vs Xavier Woods
Zwycięzca – Otis

Backstage. Ember kontynuuje swoje zmagania z Rose i Deville. Tym razem przyjaciółki rzucają jej wyzwanie. W przyszłym tygodniu chcą się z nią zmierzyć w tag team matchu. Do tego czasu musi sobie znaleźć partnerkę.

Kolejny motywacyjny klip wideo od Ali’ego. Tym razem były policjant rozprawia na temat dobra i zła. Twierdzi, że to bierność tego pierwszego pozwala na istnienie tego drugiego.

Wywiad z Blackiem i jego rywalem. Wygląda na to, że przeciwnik Aleistera postanowił jednak nie pokazywać swojej twarzy przed Extreme Rules. Black doskonale to rozumie. Też by tak zrobił na jego miejscu. Ma nadzieję, że jego rywal dotrze w doskonałym zdrowiu do Philly, żeby mógł w końcu stanąć w szranki z kimś godnym. UWAGA! Może jednak poznamy tożsamość przeciwnika Aleistera. TAK! Proszę państwa, Black zmierzy się w tę niedzielę z Cesaro!

Backstage. Benjamin zapytany o swoje predykcje dotyczące dzisiejszego main eventu odpowiada…no w sumie nie odpowiada:

Backstage. Przed tym wywiadem mieliśmy gościa.
https://twitter.com/WWE/status/1148769606133145600
Wracając – Kingston jest dumny z tego co zrobił w zeszłym tygodniu. Joe jest znany z tego, że potrafi zniszczyć rywala psychicznie, jeszcze zanim wejdzie z nim do ringu. Kofi zaaplikowała Samoańczykowi dawkę jego własnego lekarstwa.

Shane, Elias i Drew zajmują miejsce obok ringu.
Dolph Ziggler vs Roman Reigns
Elias i Drew robią wszystko, żeby pomóc Zigglerowi wygrać to starcie.
McIntyre wyciągnął Dolpha z ringu, kiedy Roman szykował się do wykonania swojej akcji kończącej. Reigns nie pozostaje dłużny rywalom i po chwili wyskakuje z ringu nokautując Szkota i Gitarzystę. Shane wbiega do ringu i rozprasza Reignsa. To daje czas Dolphowi, żeby dojść do siebie i ponownie zaatakować Romana. Losy tej bitwy odwraca pojawienie się tego pana:


Zwycięzca – Roman Reigns

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783