ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 09.04.2019

Pierwsza gala Niebieskich po WrestleManii 35!

To nasza ostatnia noc w Brooklynie. Bawcie się i tańczcie, bo opuszczamy Wielkie Jabłko.

Galę otwiera New Day. Big E i Xavier przypominają o wielkim sukcesie ich brata. Kingston udowodnił, że cierpliwość popłaca. Czasami wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscu i słuchać instynktu. Woods wspomina swoje pierwsze chwile w szatni WWE. Spotkał wielu zawodników, których podziwiał siedząc przed telewizorem. Przede wszystkim miał możliwość porozmawiania ze swoim idolem – Kofim. Big E po raz kolejny prezentuje szpagat.
https://twitter.com/WWEUniverse/status/1115768003663032320
W końcu Kingston zabiera głos. Dziękuje przyjaciołom i fanom. W szczególności pragnie docenić poświęcenie swojej rodziny. Dzięki nim może robić to co kocha. Oni go motywują i zmuszają do pracy nad sobą. Piękny moment przerywa The Bar. Cesaro uważa, że razem z Sheamusem uratowali Kingstona. Gdyby nie pojawili się na Raw, to Seth pozowałby do zdjęć z dwoma pasami. Rzucają wyzwanie New Day. Na Czerwonej Tygodniówce poznali bardzo miłego człowieka, który zgodził się pomóc im dzisiejszego wieczoru. Woods, Big E i Kingston przyjmują wyzwanie.
Wspomniany znajomy, to Drew McIntyre.

Ali & Aleister Black & Ricochet vs Shinsuke Nakamura & Rusev & Andrade
Zwycięzcy – Ali & Aleister Black & Ricochet
Ali celebruje zwycięstwo, ale licho nie śpi. Żmija też.


Nie śmiej się Rusevie z cudzego wypadku. Rusev się śmiał i stunnera od Owensa dostał.

Backstage. Usos udowodnią, że są tymi potężniejszymi braćmi na SmackDown.

R-Truth i Carmella świętują zwycięstwo tej drugiej podczas WrestleManii. Jeszcze rok temu Mella była mistrzynią dywizji kobiet na SmackDown. Co prawda straciła pas, ale zyskała prawdziwego przyjaciela. Dzięki dobrym radom i pomocy Trutha mogła zdobyć to niesamowite trofeum. Wchodzi Joe. Mistrz Stanów Zjednoczonych kładzie przyjaciela Carmelli do snu. Joe bierze mikrofon. W niedzielę pokonał Mysterio w mniej niż 60 sekund. Żaden zawodnik nie może się z nim równać.
Na pewno?


Po krótkiej bójce, Samoa Joe opuszcza kwadratowy pierścień.

IIconics staną dziś do pierwszej obrony pasów przeciwko niepokonanym Brooklyn Belles.
The IIconics (c) vs Dwie Dziewczyny Z Sąsiedztwa o tytuł mistrzyń kobiecej dywizji TT
Zwyciężczynie i nadal panujące mistrzynie – The IIconics

Backstage. Paige jest pod wrażaniem umiejętności Peyton i Billie. W przyszłym tygodniu załatwi im prawdziwe wyzwanie.

https://twitter.com/WWE/status/1115779062859853824
*śmiech Wyatta w tle*

Shane stoi w ringu. Wiele się wydarzyło podczas WrestleManii. Kofi, Seth i Becky zdobyli mistrzowskie pasy. Pojawił się John Cena, a Ric Flair pomógł Królowi Królów w odniesieniu zwycięstwo. Jednak ludzie kupili bilety i pakiety PPV, żeby obejrzeć starcie Miza z McMahonem. A-Listera nie ma dzisiaj na SmackDown. Siedzi przy swoim ojcu, upewniając się, że nic mu się nie stało, kiedy stanął w jego obronie na WrestleManii. Teraz Shane zwraca się do Grega Hamiltona. Nie czuł dzisiaj w jego głosie tego samego zaangażowania. Okazuje się, że konferansjerowi grozili fani. Shane zapewnia go, że jest jedyną osobą, której powinien się bać. Chwyta Grega za krawat i jak na smyczy prowadzi przed titantron. Hamilton raz za razem próbuje spełnić oczekiwania pracodawcy. Każda próba „The Beeeeest in the Wooooorld” kończy się głośniejszymi chantami „CM Punk”. W końcu Gregowi udaje się zadowolić Shane’a.

The Usos (c) vs The Hardy Boyz o tytuł mistrzów dywizji TT na SmackDown
Zwycięzcy i nowi mistrzowie – The Hardy Boyz
Po walce nowych mistrzów atakuje i demoluje Lars Sullivan.

Becky Lynch przypomina o swoim wielkim zwycięstwie, która próbowała wczoraj świętować. Przeszkodziło jej pojawienie się Lacey Evans. Dzięki niej Irlandka zrozumiała, że stała się ruchomym celem dla całej dywizji kobiet. Niedługo uderzy w nią całe tsunami przeciwniczek. Lynch jest gotowa. Zaprasza każdego, kto czuje się na siłach, żeby rzucić jej wyzwanie. Becky opuszcza arenę w świetnym nastroju. No prawie…

The New Day vs Drew McIntyre & The Bar
Jeszcze przed gongiem na arenie pojawia się Sami Zayn. Kanadyjczyk przez chwilę słucha okrzyków fanów, po czym stwierdza, że nie zasługują na jego czas i wraca na zaplecze.
Zwycięzcy – The New Day

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552