ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 07.05.2019

Czas wprowadzić w życie nową zasadę McMahona!

Pierwszy w ringu pojawia się AJ Styles. Zgodnie z nową reguła Vincenta zaczynamy liczyć. Pierwsza gwiazda Raw. Styles przypomina o swoich niesamowitych wyczynach. Wspomina też o swoich zdolnościach architekta. W końcu to on zbudował SmackDown Live. Teraz jest w trakcie pogoni za tytułem mistrza Universal. Wchodzi Sami Zayn (2). Kanadyjczyk nie mógł wytrzymać na zapleczu. Dziś, zamiast mówić prawdę fanom, Zayn wytłumaczy Stylesowi jego błędy. Przede wszystkim pretendent się powtarza. Raz za razem wspomina o tym, jak to wzniósł gmach Niebieskiej Tygodniówki. Nikogo to nie obchodzi. Wchodzi Kofi Kingston w towarzystwie Xaviera. Kofi był wczoraj na Raw, więc rozumie, dlaczego panowie postanowili wybrać się na wycieczkę. Jednak na SmackDown panują pewne zasady, a ich strażnikiem jest mistrz. Powietrze między Kofim a Stylesem wydaje się być niesamowicie naelektryzowane. Napięcie rozładowuje Zayn. Próbuje przekonać Kingstona, że nie powinien robić tego, czego wymagają fani. Zamiast walczyć ze Stylesem, powinien zmierzyć się z Samim. AJ i Kingston raz jeszcze śmieją się z zapachu Kanadyjczyka. Kofi opuszcza kwadratowy pierścień zostawiając Czerwonym podjęcie ostatecznej decyzji.

Wideo od Owensa. Zdaje sobie sprawę, że to on miał otworzyć show. Jednak dziś są urodziny Kevina i nie chciał tracić czasu na zabawianie publiki.

Backstage. Shane zadecydował. Kofi będzie bronił tytułu przeciwko Stylesowi i Samiemu w triple threat matchu.

Andrade vs Ali
Orton atakuje Ali’ego. Chwilę później zajmuje się również Andrade.
Zwycięzca przez DQ – Ali
Ali i Andrade próbują stawić opór Randallowi. Udaje im się odeprzeć pierwsze natarcie.
Wtedy Żmija uderza raz


za


razem.

Piękny klip wideo, podsumowujący karierę Romana.

Shane McMahon staje przed trudnym wyborem. Musi rozwiązać problem zwakowanych pasów TT. Zanim to się wydarzy McMahon chce już wyprostować kilka spraw. Nie uciekał przed Mizem tylko wycofywał się na z góry ustalone pozycje. Shane nie może zrozumieć jak można upaść tak nisko, żeby używać tak barbarzyńskich środków, jak stalowe krzesło. W końcu Shane przechodzi do meritum. Jest tylko jeden zespół, który zasługuje na takie wyróżnienie – Rowan i Bryan. Jest takich dwóch, którzy nie do końca zgadzają się z tą decyzją…


Pod wpływem tych płomiennych protestów, McMahon zmienia zdanie. Nowych mistrzów wyłonimy w walce pomiędzy Usos (3) a Eko-terrorystami.

Rowan & Daniel Bryan vs The Usos o tytuł mistrzów dywizji TT na SmackDown
Zwycięzcy i nowi mistrzowie TT – Rowan & Daniel Bryan
https://twitter.com/WWE/status/1125929510233206784

Backstage. Mistrzowie spotykają Heavy Machinery. Otis ma chrapkę na te pasy.

Wracamy do ringu, a tam znowu Shane. Tym razem chodzi o starcia z walizkami w tle. Zanim McMahon może się wypowiedzieć, zostaje zaatakowany przez Miza (4). Shane próbuje uciec na zaplecze. Z pomocą przychodzi mu B-Team. Przytrzymują Mizanina, dając Shane’owi czas na ucieczkę. A-Lister w końcu uporał się z Dallasem i Axelem. Wtedy McMahon wraca. Ze stalowym krzesłem w ręku.

Ember Moon & Carmella vs Mandy Rose & Sonya Deville
Zwyciężczynie – Mandy Rose & Sonya Deville
Po walce Paige, Kairi Sane i Asuka pojawiają się na arenie. Angielka informuje swoje byłe przyjaciółki, że w przyszłym tygodniu zmierzą się z duetem rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Backstage. Matt informuje nas, że Jeff przeszedł już operację. Koło byłego mistrza TT pojawia się R-Truth. Obaj doświadczyli potęgi Sullivana. Hardy uważa, że ktoś powinien powstrzymać Świra. Niestety, wywołał wilka z lasu…
https://twitter.com/WWE/status/1125935127370944513

Kolejny klip z Blackiem. Aleister walczy w imieniu ludzi odrzuconych nawet przez rodzinę, zapomnianych i pokrzywdzonych. Symbolizuje ich gniew i ból. Przeprasza swoich rywali za agresję i brutalność. Jego jedyną droga do odkupienia jest zwycięstwo.

Kofi Kingston vs Sami Zayn vs AJ Styles o tytuł mistrza WWE
Owens atakuje stojącego obok ringu Xaviera.
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – Kofi Kingston

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552