ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 06.08.2019

Ostatni przystanek przed wyjazdem do Kanady. W niedzielę widzimy się już w Toronto!

Galę otwiera Charlotte. Wszyscy dążą do wielkości. Niektórym brakuje talentu, innym konsekwencji i wytrwałości. Flair się nie poddała. Zwycięstwo i geniusz ma zapisane w genach. To jej rywalka uciekła z federacji, kiedy ta zaczęła się zmieniać. Zamiast stawić czoła nowym przeciwniczkom, zdecydowała się poszukać wyzwań poza wrestlingiem. Macierzyństwo, rodzina… to wszystko tylko wymówki. Teraz Flair pokaże wszystkim jak wyglądała kariera Królowej. Oto z czym musi się zmierzyć Trish. Niestety klip został zastąpiony innym. Zamiast prezentacji dokonań Flair oglądamy podsumowanie drogi Stratus. Sama Kanadyjka pojawia się na arenie chwilę później. Charlotte jest niepocieszona. Trish pragnie poczuć te emocje towarzyszące starciu z najlepszymi. Flair jest uosobieniem wszystkiego o co walczyła. Nieziemsko utalentowaną atletką, charyzmatyczną mówczynią – prawdziwą Królową. Koniec końców NIE JEST Trish Stratus. Charlotte odpowiada szybko i celnie. Podczas SummerSlam pokaże Kanadyjce jej miejsce u stóp swojego tronu.


Trish nie wytrzymuje i wyprowadza pierwszy cios. Flair z szerokim uśmiechem na twarzy opuszcza ring.

Rozbrzmiewa muzyka Goldberga. Z szatni nie wychodzi Bill. To Dolph Ziggler rozpoczął już wojnę psychologiczną z legendą WCW. Zadbała o najdrobniejsze szczegóły, nawet o problem z otwieraniem drzwi.
Rey Mysterio vs Dolph Ziggler
Nie usłyszymy gongu. Ziggler atakuje luchadora przed rozpoczęciem walki. Potem bierze mikrofon i przekazuje Goldbergowi wiadomość. To już kolejna legenda, którą Ziggler pozostawia leżącą na plecach. HBK i Mysterio to tylko przystawki. Ziggler nie będzie kolejnym przeciwnikiem Billa. Będzie ostatnim.


Wbiega Ali i atakuje Dolpha. Udaje mu się wyrzucić oponenta z ringu.
Ali vs Dolph Ziggler
Zwycięzca – Dolph Ziggler

Wywiad z Romanem. Ostatnie ataki zmieniły jego życie. Nie chodzi już o walkę w ringu, ale również o zapewnienie bezpieczeństwa jego rodzinie. Reigns przeprasza Joe za swoje podejrzenia. Dzisiaj dowie się kto to zrobił. Obiecuje, że sprawca pozna gniew Big Doga.

Natalya vs Ember Moon
Nattie zapina Sharpshooter poza ringiem i nie puszcza. Sędzia dolicza do dziesięciu.
Zwyciężczyni – Double count-out
Bayley przybiega na ratunek Ember. Zmusza Hart do zerwania chwytu.

Czas na KO Show. Gościem Owensa będzie Shane. Cała rozmowa kręci się wokół stypulacji ich niedzielnej walki. Okazuje się, że wielu ludzi chętnie zobaczyłoby na szali również karierę McMahona. Kevin nie proponował tego wcześniej, ponieważ domyślał się, że ze względu na swoje nazwisko Shane odmówi. Nie mylił się, McMahon nie jest zainteresowany tą propozycją. To brak rozwagi i rozdmuchane ego wpędziły Kevina w tą tragiczną dla niego sytuację. McMahon nie zamierza powtarzać jego błędów. W Kanadyjczyku buzują emocje. Czas na mały przedsmak SummerSlam. Panowie sprzątają ring i szykują się do walki. Wtedy w ringu pojawia się Elias. Owens próbuje nawiązać walkę, ale nie jest w stanie pokonać dwóch rywali.

Sami chciał pomóc Blackowi, ale nie otrzymał odpowiedzi. Aleister boi się rozszyfrowania, dlatego zamyka się w jakimś ciemnym pokoju. Woli pozostać tajemniczy.
Black jest na SmackDown i nie zamierza czekać do niedzieli.
Sami Zayn vs Aleister Black
Zwycięzca – Aleister Black

Shelton Benjamin stoi na zapleczu i nie odpowiada na pytania. Z innych wiadomości: trawa jest zielona.

Kolejny odcinek Firefly Fun House. Wyatt dziwi się, że Balor z taką chęcią zaprosił Fienda do tańca. Finn bardzo chce poczuć ból.

Backstage. Elias nabija się ze wzrostu Gable’a.

W zeszłym tygodniu Randy miał szansę wypowiedzieć się na temat swojego rywala. Dzisiaj czas na Kingstona. Mistrz przypomina o swojej jedenastoletniej wspinaczce. Ta podróż mogła być krótsza, gdyby Orton nie podłożył mu nogi. Kiedy Kofi stanął na szczycie, nie zmienił swojego nastawienia. Wykorzystuje swoją pozycję, żeby pomagać ludziom. To największa różnica pomiędzy nim a Ortonem. Zwycięstwo nad Żmiją będzie taką sprawiedliwością dziejową. Kingston nie może się już doczekać.

The New Day vs Rowan & Daniel Bryan
Rowan atakuje Big E’ego schodkami, przez co doprowadza do dyskwalifikacji.
Zwycięzcy – Rowan & Daniel Bryan
Rowan i Bryan dalej obijają mistrzów.
Na titantronie pojawia się Reigns. Wchodzi do szatni i każe wyjść wszystkim oprócz Murphy’ego. Widział go na nagraniu z kamer. Buddy był na korytarzu podczas pierwszego wypadku, więc albo to on jest tajemniczym napastnikiem, albo wie kto to zrobił. Australijczyk przysięga, że nie ma pojęcia kto to zrobił. W przypływie pewności siebie dodaje, że nawet gdyby wiedział, to by nie powiedział. To rozjusza Romana i po chwili Buddy zwiedza przestworza. W końcu poddaje się i wyjawia tożsamość prześladowcy.


To Rowan.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783