ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 05.03.2019

Absolutnie ostatni przystanek na drodze do Fastlane. Rozdajemy ostatnie przepustki, zamykamy drzwi i ruszamy w podróż.

Wczorajsze zamieszanie przyniosło nam między innymi powrót Tarczy i rozwiązanie kwestii tytułu mistrzyni kobiet na Raw. Dzisiaj po raz kolejny do obrony tytułu mistrzowskiego stanie R-Truth. Gala odbędzie się w Wilkes-Barre w stanie Pennsylvania.

Gala poświęcona jest pamięci jednej z legend pro-wrestlingu. Spoczywaj w pokoju.

Jako pierwszy do kwadratowego pierścienia wchodzi Daniel Bryan. W ślad za nim podąża Rowan. Mistrz pokazuje krótki klip wideo podsumowujący historię Kofiego. Jednak Bryan nie zamierza tracić czasu na Kingstona, który, jego zdaniem, nigdy nie zasługiwał na więcej niż rzucanie naleśnikami z kolegami. Z każdym odartym z szacunku słowem na hali robi się coraz głośniej. Jedni buczą, inni wywołują Kofiego. Zamiast niego pojawia się Kevin Owens. KO nie chciał zabrać szansy Kingstonowi. Jego zdaniem jest on wspaniałym zawodnikiem. Kiedy leczył kontuzję z przyjemnością oglądał obie tygodniówki. Do momentu, w którym pojawił się Bryan i wyrzucił pas mistrzowski do śmieci. KO przywróci sprawom właściwy bieg i odbierze Danielowi tytuł mistrza. Dopiero co wrócił, nie ma przy sobie dwumetrowej brodatej baletnicy, ale jest przekonany, że może pokonać Daniela. Tak jak zrobił to w szeszłym tygodniu. Mówiąc, Owens wchodzi do ringu. Spotyka na swojej drodze Rowana.
https://twitter.com/WWE/status/1103101840168693762
Jednak po chwili konsternacji Bryan i jego wielki przyjaciel odzyskują rezon i nokautują Owensa.

Bracia Uso wyśmiewają relacje Miza i Shane’a. Mają dość tej opery mydlanej. Czas zakończyć ten serial.
Jey Uso vs The Miz
Zwycięzca – The Miz

Backstage. Charlotte zaprasza Becky na przyjacielską pogawędkę o jej wczorajszym starciu z Rondą. Flair chce wiedzieć czy Lynch jest w stanie stanąć z nią w szranki podczas Fastlane.

Truth nie zdawał sobie sprawy z tego jak męcząca jest cotygodniowa obrona pasa. Nie może zawieść swojego idola – Johna Ceny. Czas na walkę o pas Stanów Zjednoczonych! Kto odpowie na wyzwanie R-Trutha?
Lacey Evans wychodzi na spacer.
Truth chce już wracać na zaplecze, ale Mella przekonuje go, że to się nie liczyło.
Wchodzi Samoa Joe.
Pojawia się Mysterio.
Krok w krok za nim podąża Andrade.
R-Truth (c) vs Samoa Joe vs Rey Mysterio vs Andrade o tytuł mistrza US


Zwycięzca i nowy mistrz Stanów Zjednoczonych – Samoa Joe (po przypięciu Andrade)

Backstage. Becky dotarła na arenę i przygotowuje się do „przyjacielskiej pogawędki” z Charlotte Flair.

New Day przesyła wiadomość z Indii, gdzie promują WWE. Mimo tego, że nie ma ich dzisiaj na SmackDown, planują wpaść na Fastlane!

Backstage, wywiad z Joe. Z nadejściem nowego mistrza skończyła się era śmiesznych tańców i wartości Johna Ceny. Czempion planuje zasiać w umysłach przeciwników lęk i trwogę. Nadszedł czas koszmarów, a Joe postara się, żeby wszyscy poszli spać.

Aleister Black & Ricochet vs The Bar
Zwycięzcy – Aleister Black & Ricochet
Celebracja nie trwa długa, ponieważ świętujących atakują Rusev i Nakamura. Dołączają do nich Cesaro i Sheamus. Z pomocą leżącym przychodzą bracia Hardy. W czwórkę wyrzucają rywali z ringu.

Mandy Rose vs Naomi
Zwyciężczyni – Mandy Rose
Mandy i Sonya są już na drodze na zaplecze kiedy atakuje je Asuka.


Japonka nokautuje pretendentkę i jej przyjaciółkę.

Backstage, wywiad ze Stylesem. Kofi zasługiwał na walkę o pas. Kevin nie miał prawdopodobnie nic do powiedzenia. AJ uważa, że sytuacja obu panów jest na swój sposób nieprzyjemna. Nie rozumie dlaczego McMahonowie nie słuchają WWE Universe, mimo że niedawno obiecywali kierować się zdaniem fanów. Za nim pojawia się Orton. Dziwi go to, że zdaniem Stylesa ktoś oprócz niego zasługuje na walkę o pas. Może dlatego droga do WWE zajęła mu 15 lat.

Kevin Owens vs Rowan
Zwycięzca przed DQ – Kevin Owens
Rowan i Bryan przymierzają się do pogrzebania szans Owensa na zwycięstwo w niedzielę. Z pomocą Kevinowi przychodzi…
MUSTAFA ALI
Ali razem z KO odpierają natarcie czempiona i jego wielkiego sługusa. Mustafa powraca i mści się na dwumetrowym brodaczu. Na koniec pretendent zostawia Bryanowi coś do przemyślenia.

Przyszedł czas na ploteczki! Flair już w ringu, czekamy tylko na Lynch. Żeby umilić nam ten czas Charlotte przygotowała krótki klip pokazujący atak Rondy. W końcu Irlandka pokazuje się na arenie. Kuśtykając wchodzi dołacza do Flair. Irlandka nie czuje strachu. Wie, że zdołała wedrzeć się do umysłu swoich przeciwniczek. Psychika Rousey nie wytrzymała. Teraz czas na Charlotte. Lynch nie zamierza udawać zdrowej. Jest obolała, ma obite żebra, kilka siniaków i nie może polegać na swojej lewej nodze. Już raz pokonała Flair będąc w podobnym stanie i na pewno może ten wyczyn powtórzyć. Nie ma absolutnie nic do stracenia. Charlotte bierze sobie za punkt honoru udowodnić jej, że ma. Rzuca się na byłą przyjaciółkę i próbuje zapiąć swoją tradycyjną dźwignię. Irlandka oswobadza się i przechodzi do kontrataku.
Wieczór kończy taki obrazek:
https://twitter.com/WWEUniverse/status/1103128036315029511

W trakcie show ogłoszono dodatkową walkę na Fastlane: