ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 05.02.2019

Nowy mistrz, nowe horyzonty. Jaki będzie następny rozdział w historii pasa Stanów Zjednoczonych?

Niebiescy zatrzymali się w Everrett, stanie Washington.

Galę otwiera Charlotte. Daje do zrozumienia, że ona jest zdrowa, nie ma problemów z władzami WWE, ale ma za to rachunki do wyrównania z Rondą. Przerywa jej pojawienie się Becky, która niczym Roman Reigns przedziera się do ringu przez publikę.


Flair wzywa ochronę – w końcu Lynch została wczoraj zawieszona. Irlandka prosi Flair, żeby się już nie odzywała. Ludzie nie chcą jej słuchać! Do oficjeli dołącza Triple H. Prosi Charlotte, żeby opuściła kwadratowy pierścień. Ta sprawa dotyczy tylko jego i Becky. Mąż Steph stara się wytłumaczyć Irlandce powagę sytuacji. Kiedy Becky odrzuca jego propozycje, zarzuca mu złe intencje i w końcu obraża żonę Króla Królów, ten zmienia swoje nastawienie. Uważa, że Lynch usiłuje zrobić z siebie męczennice. Boi się walki z Rousey i szuka drogi ucieczki. Udało jej się to przed Survivor Series. W tym momencie Triple H przestał wierzyć w kontuzję Lynch. Głośno zastanawia się czy Becky w ogóle coś boli. Lynch policzkuje HHH’a, wytrzymuje jego spojrzenie i z uśmiechem opuszcza ring.

Rusev & Shinsuke Nakamura vs The Good Brothers
Zwycięzcy – Rusev & Shinsuke Nakamura

Bracia Uso są gotowi na występ w przyszłotygodniowym McMiz TV. Pokażą swoim rywalom, że to oni są najlepszym zespołem na SmackDown. Podczas Elimination Chamber odbiorą Mizowi i Shane’owi pasy.

Mustafa Ali vs Randy Orton


Zwycięzca – Randy Orton
Ortonowi nie dana jest długa celebra. W zasadzie Żmija dość szybko idzie dzisiaj spać. Kołysankę zaśpiewał mu Samoa Joe. Kiedy na drodze do ringu pojawia się Bryan w towarzystwie Rowana, Joe wraca na zaplecze nie wchodząc z nimi w interakcję. Nie dzisiaj.

Backstage. Joe zniszczy każdego, kto stanie na jego drodze do mistrzostwa WWE.

Daniel Bryan w końcu trafił do ludzi, którzy wspierają jego poczynania. To jego stan – tu się urodził. Ludzie są tu inteligentni i rozumieją powagę jego misji. Rowan potwierdza moc Daniela. Dopóki Najwyższy Weganin nosi pas, nikt nie może mu się sprzeciwić. Niestety oficjele WWE postarali się, żeby DB stracił tytuł mistrza. Boją się go, nie mogą go kontrolować ani kupić, bo nie walczy dla pieniędzy czy sławy. Dlatego został zmuszony do obrony swojego tytułu w Elimination Chamber. Daniel przetrwa. Liczy na niego cała planeta. Nie może jej zawieść.

Backstage. Jeff, który stanie dzisiaj w szranki z Bryanem, oglądał całą wypowiedź rywala na zapleczu. Zasmuca go sposób, w jaki Daniel potraktował pas mistrzowski. Dołącza do niego Styles. Nie jest przekonany czy Hardy jest najlepszym kandydatem na moralizatora. Jeff odpowiada ogniem przypominając, że to AJ nie potrafi pokonać Bryana.

Carmella & Naomi vs IIconics vs Sonya Deville & Mandy Rose
Mandy przypina Naomi.
Zwyciężczynie – Mandy Rose & Sonya Deville

Backstage. Legenda Andrade zaczyna się tam, gdzie kończy się mit Mysterio.

Jeff Hardy vs Daniel Bryan
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Jeff Hardy
Rowan ratuje Bryana przed przypięciem. Po chwili w okolicach ringu mamy już całą szóstkę, która zostanie zamknięta w komorze. Interesuje ich tylko jedno – walka.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778