ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 04.12.2018

No to czas na Lepszą Niebieską Tygodniówkę!

Pozostajemy w pięknym stanie Samotnej Gwiazdy. Ekipa Paige postanowiła odwiedzić Austin.

Nad ringiem majaczy kształt pasa mistrzyni kobiet SmackDown Live. W kwadratowym pierścieniu stoi Paige. Przed nią leży przygotowany do podpisu kontrakt. Brakuje tylko zawodniczek. Pojawiają się kolejno Asuka, Charlotte i panująca mistrzyni – Becky Lynch. Irlandka jest pewna siebie i swoich umiejętności. Mimo docinków ze strony Flair, Becky pozostaje spokojna i czeka, żeby podpisać kontrakt. Kiedy do tego dochodzi, mistrzyni decyduje, że jej obecność w ringu jest zbędna i udaje się na zaplecze. Asuka i Charlotte nie mogą dojść do porozumienia. Flair wypomina Japonce ich walkę na WrestleManii – to właśnie wtedy Asuka po raz pierwszy musiała uznać wyższość rywalki.
Wchodzą Mandy Rose i Sonya Deville. Pierwsza uważa, że Paige nie jest obiektywna i daje szanse tylko określonej liczbie osób. Z kolei Deville nie wie jak przegrała w zeszłym tygodniu. Jej zdaniem Asuka miała po prostu bardzo dużo szczęścia. Paige wykorzystuje zapał do walki dwóch zawodniczek. Zobaczymy tag team match!

Backstage. Miz konsekwentnie próbuje przekonać McMahona, żeby ten dołączył do nowopowstałego zespołu. Shane nadal patrzy na ten pomysł z politowaniem.

Mandy Rose & Sonya Deville vs Charlotte & Asuka
Zwyciężczynie – Sonya Deville & Mandy Rose

Xavier Woods vs Jey Uso vs Cesaro
Zwycięzca – Jey Uso

Przyszedł czas na kolejny odcinek najchętniej oglądanego talkshow w historii WWE. Miz czeka w ringu na swojego dzisiejszego gościa. Będzie nim Daniel Bryan. Jednak zamiast Amerykańskiego Smoka na stage wychodzi R-Truth w towarzystwie Carmelli i zarządza przerwę taneczną. Mizanin wyrzuca ich z areny. W końcu na krześle w ringu zasiada obecny mistrz WWE. A-Lister przez cały wywiad próbuje zmusić Daniela do przyznania, że to dzięki jego poradom został czempionem. DB konsekwentnie unika tego stwierdzenia. Zamiast tego powtarza, że „stary” Daniel Bryan i YES! Movement odeszli. Nie żyją, nie ma ich. Obraża również WWE Universe. W końcu zdejmuje dwa kółka z napisem YES!, które personalizowały pas WWE i pokazywały, że jego właścicielem jest Bryan. Wchodzi Styles. Daniel popycha Miza, tak, że ten wpada na AJ’a, po czym próbuje uciec. A-Listerowi udaje się złapać byłego mistrza.

Jeff Hardy vs Randy Orton
Jeffowi idzie świetnie do momentu, w którym na titantronie pojawia się twarz Joe.
Zwycięzca – Randy Orton
Joe jest w barze i żartuje sobie z problemów Jeffa. Proponuje mu kilka piw.

Wywiad z Bryanem. Dziennikarka dziwi się, że Daniel wychodzi na arenę, skoro nie tak dawno temu uciekał przed Stylesem. Nowy Daniel Bryan nie robi nic bez powodu. Teraz będzie specjalnym komentatorem.
The Miz vs AJ Styles
Zwycięzca – AJ Styles
Po walce Bryan atakuje pretendenta.


Bryan krzyczy na WWE Universe, po czym wraca do dewastowania Stylesa.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552