ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 04.06.2019

Gwiazdy Czerwonej Tygodniówki są już w drodze do Arabii. Niebiescy są już pewnie spakowani, ale czeka ich jeszcze jeden dzień pracy.

Kofi i przyjaciele dotarli na skraj terytorium Stanów Zjednoczonych. Laredo leży na granicy pomiędzy Teksasem a Meksykiem.

Galę otwierają Xavier Woods oraz Kofi Kingston. Ciężar mikrofonu bierze na swoje barki mistrz WWE. Kofi wspomina jakim obiecywał być czempionem. Walczącym – i na razie nie uciekał przed żadnym z pretendentów. Inspirującym – ostatnio poleciał do Ghany i spotkał się tam z najmłodszymi fanami. Po raz pierwszy od dwudziestu sześciu lat mógł zobaczyć swój rodzinny kraj. Zasiał w tych dzieciakach ziarno nadziei na lepsze jutro. O to chodzi w byciu mistrzem. Przerywa mu pojawienie się Zigglera. Pretendent uważa Kofiego za wybitnego czempiona. Jest niesamowity, dużo lepszy od swoich poprzedników. Nie zmienia to faktu, że powinien to być Ziggler. Oglądamy klip wideo, który streszcza bogatą karierę Dolpha. W piątek Show-off odbierze Kofiemu pas. Kingston nie wygląda na przerażonego. W odpowiedzi pokazuje Zigglerowi jego wypowiedź z końcówki 2017 roku. Wtedy Dolph zwakował pas Stanów Zjednoczonych. Dlaczego Dolph nie wspomina o takich momentach? Kofi zdaje sobie sprawę z tego jak dobry jest jego rywal. Ziggler nie odpowiada. Zamiast tego pokazuje ostatni już klip. Tym razem nie musimy przenosić się w odległą przeszłość. Pretendent przypomina nam jak przed dwoma tygodniami zaatakował czempiona. W piątek Ziggler wygra. Musi.

Kevin Owens & Sami Zayn vs Kofi Kingston & Xavier Woods
https://twitter.com/WWEUniverse/status/1136065508392833025
Zwycięzcy – Kofi Kingston & Xavier Woods
Ziggler nokautuje zwycięzców i zostawia ich nieprzytomnych w ringu.

Backstage. Shane McMahon ma w planach zniszczenie Romana. Wczoraj udowodnił, że jest w doskonałej formie zarówno psychicznej jak i fizycznej. Jeśli Reigns może coś zrobić, to prawdopodobnie Shane potrafi zrobić to lepiej. Młody McMahon wejdzie za chwilę do kwadratowego pierścienia i zaprosi Romana. Zobaczymy z jakiej gliny jest ulepiony Samoańczyk.

Moment of Bliss. Gościem Alexy jest Bayley. Niestety nie możemy zacząć show, ponieważ kawa prowadzącej nie jest gotowa. W oczekiwaniu Lexi zadaje mistrzyni kilka pytań. Bayley nie ma okazji na nie odpowiedzieć, Bliss doskonale radzi sobie z tym sama. W końcu stwierdza, że za jej czasów ten pas coś znaczył. Teraz, kiedy oplata biodra Bayley, nie wydaje się być tak samo prestiżowy. Alexa dostaje swoją kawę, ale Bayley momentalnie wybija jej kubek z ręki. Wchodzi Carmella. Wygląda na to, że ważą się losy miana pretendentki, a Mella chce być częścią tej konwersacji. Dołącza do nich Charlotte. Rozmawiała z McMahonem i wie jak ta sytuacja zostanie rozwiązana. Flair zmierzy się z Bliss i Księżniczką Staten Island. Zwyciężczyni stanie w szranki z Bayley podczas Stomping Grounds.

Backstage. Mella spotyka Trutha. Dzwoni McMahon. Shane wybacza mistrzowi 24/7 jego winy. Co więcej, Truth ma dziś tradycyjną walkę, podczas której nie będą działały zasady 24/7! Jego oponent jest już na drodze do ringu.

Elias vs R-Truth (c) o tytuł mistrza 24/7 w lumberjack matchu, ale do zakończenia walki zasady 24/7 są zawieszone
Zwycięzca i nowy mistrz – Elias
Drifter stoi w środku ringu z pasem w rękach. Wokół niego zaciska się pierścień przeciwników. Wszyscy rzucają się na Gitarzystę. Korzystając z zamieszania, mistrz ucieka z kwadratowego pierścienia. Spotyka Trutha. Razem wchodzą POD ring. Ich śladem podąża sędzia. Po chwili słyszymy odliczanie i gong. R-Truth nowym mistrzem!

Backstage. Aleister nadal czeka na pierwszego oponenta. Nie tak trudno go znaleźć. Na drzwiach jest napisane „Aleister Black”.

Shane jest w ringu razem z Revival. Razem oglądają klip, na którym McMahon i spółka demoluje Reignsa. Shane opowiada historię o tresurze psów. Zawsze znajdzie się jeden żywotniejszy, dzikszy. Wtedy trzeba zastosować bardziej drastyczną metodę. W piątek Shane wykastruje Big Doga i ułoży go sobie u swoich stóp. Wchodzi Roman. Dash & Dawson próbują go powstrzymać, ale Reigns jest naładowany adrenaliną. Kiedy wydaje się, że Samoańczyk w końcu dostanie McMahona w swoje ręce, pojawia się McIntyre. Szkot nokautuje napastnika. Shane znów ma używanie.

Alexa Bliss vs Carmella vs Charlotte o tytuł pretendentki
Przy ringu pojawiają się Mandy Rose i Sonya Deville. W decydującym momencie przeszkadzają Melli. Jako, że jest to walka bez dyskwalifikacji, uchodzi im to na sucho. Sytuację wykorzystuje Lexi.
Zwyciężczyni – Alexa Bliss

Czas na wywiad z Larsem Sullivanem. Świr przemówi po raz pierwszy. Kayla jest przerażona, ale zamierza wywiązać się ze swoich dziennikarskich obowiązków. Co kieruje Larsem? Dla niego to naturalne zachowanie. Lwy polują i zabijają. Sullivan również wyrusza na łowy. Pokaże ludziom, że świat jest pełny bólu i agonii. Lars nie przepada za swoim przezwiskiem. Przylepiło się do niego kilkanaście lat temu i nadal się trzyma. Przez te kilka lat nauczył się nad sobą panować. Trochę.

Andrade vs Apollo Crews
Jeszcze przed gongiem Meksykanin atakuje Apollo. Z pomocą przychodzi mu Balor. Andrade i Finn w środku ringu wymieniają ciosy. Mistrz IC uzyskuje przewagę, ale Vega go przytrzymuje. To wystarcza, żeby pretendent odzyskał rezon. Andrade zostawia mistrz leżącego w kwadratowym pierścieniu.

Goldberg zgadza się z Takerem. Nie wejdzie do ringu z Grabarzem jako ojciec i mąż. W tej postaci jest zbyt spokojny i wyważony. Do kwadratowego pierścienia wejdzie mityczny, niepowstrzymany posiadacz serii 173-0. Taker nie będzie zawiedziony. Goldberg ma dla niego wiadomość: „You’re next to rest in peace!”.
Gong.


Gong.
Goldberg znów jest sam w ringu. Nie może się doczekać starcia z Takerem.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552