ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 03.09.2019

Jak to w końcu jest z tym Romanem? Co nam powie mistrzyni kobiet?

Zaczynamy z wysokiego C! Na drodze do ringu pojawia się mistrzyni dywizji kobiet. Na razie reakcja publiki jest normalna. Bayley również zachowuje się, jakby nic się nie stało. Mistrzyni dociera do kwadratowego pierścienia i bierze do ręki mikrofon. Teraz zaczynają się przebijać gwizdy i buczenie. Bayley nie może tego zrozumieć. Już od tak dawna próbuje uszczęśliwić wszystkie dzieci na każdej hali, do której się udaje. Chce być takim autorytetem, który będzie doskonały dla dzieci w każdym wieku. Jakby wyglądała, gdyby odwróciła się od swojej wieloletniej przyjaciółki? Nigdy nie ukrywała swojej relacji z Banks. Przecież były mistrzyniami TT! Musiała jej pomóc i przy okazji zniszczyć Miss Zły Przykład – Becky Lynch. Podobna do mistrzyni dywizji kobiet Czerwonych, jest Charlotte Flair. Pretendentka dołącza do Bayley w ringu. Przyznaje, że jest królową egoizmu, ale przynajmniej nie udaje kogoś, kim nie jest. Spójność i otwartość, to cechy, które opisują Flair. Bayley z kolei wysyła sprzeczne sygnały.
Wchodzi Sasha Banks. Flair nie czeka na wyrok – rzuca się na Bayley. The Boss wbiega do ringu i rzuca się na Charlotte. Chwilę później do kwadratowego pierścienia powraca mistrzyni. W ręku trzyma krzesło.


Bayley nie zamierza bawić się sama! Po chwili podaje broń przyjaciółce. Banks skrzętnie korzysta z możliwości odpłacenia Flair pięknym za nadobne.
Później na zapleczu:
https://twitter.com/WWE/status/1169042575346393088

Ali vs Elias – ćwierćfinał turnieju King of The Ring
Zwycięzca – Elias

Backstage. Joe pojawił się dziś na SmackDown, żeby podejrzeć jak wyglądają konkurenci. Obiecuje, że ten nieszczęśnik, który dostanie się do finału z Niebieskiej strony drabinki, będzie miał same koszmary. Do snu położy go Król Samoa Joe.

Black siedzi w swoim pokoju. Jest rozczarowany i wściekły. Jeśli nikt nie jest wystarczająco odważny, żeby tu przyjść i rzucić mu wyzwanie, to Holender weźmie sprawy w swoje ręce.

Nikki Cross & Alexa Bliss vs Fire and Desire (Deville & Rose)
Zwyciężczynie – Fire and Desire

Backstage. Joe wyśmiewa Gable’a. Dziwi go, że Chad w ogóle bierze udział w turnieju. Znajduje mu nowe przezwisko – „Bilbo”.

Do ringu wchodzi Randy Orton. Pretendent nie może się doczekać walki o mistrzostwo. Jest pewien, że tym razem na pewno odbierze Kingstonowi pas. Przez ostatnie kilka tygodni słyszy w głowie ten głuchy odgłos. To dźwięk, który głowa Kofiego wydaje w kontakcie z matą, kiedy Orton wykonuje RKO albo DDT. Żmija chce już udowodnić, że jest kilka poziomów nad Kingstonem. Zawsze był i tak już pozostanie. Zaprasza czempiona do ringu. Bez pułapek, podstępów i ataków zza pleców. Wygląda na to, że Kingston przyjął zaproszenie. Głupio z jego strony, ponieważ na drodze do kwadratowego pierścienia zostaje zaatakowany przez Revival. Dash, Dawson i Orton demolują mistrza.

Zelina Vega docenia Chada. Byłaby skłonna uwierzyć, że może wygrać ten turniej, gdyby Andrade nie brał w nim udziału. Niestety (dla Gable’a) El Idolo zaraz skończy jego przygodę.
Chad Gable vs Andrade – ćwierćfinał turnieju King of The Ring
Zwycięzca – Chad Gable

Black rzeczywiście bierze sprawy w swoje ręce. Wchodzi do ringu i czeka na oponenta.
Aleister Black vs Shelton Benjamin
Zwycięzca – Aleister Black

Backstage. Drake Maverick jest dziś, wraz z małżonką, na SmackDown. Niestety zostaje zaatakowany przez braci Singh i B-Team. Dallas przypina czempiona. Mamy nowego mistrza!

Zayn wychwala swojego nowego kumpla pod niebiosa. Na pewno zwycięży w dzisiejszej walce. Ten rywal ma symbolizować Miza i to, co się stanie na Clash of Champions.
Shinsuke Nakamura vs Jakiś Koleś
Zwycięzca – Shinsuke Nakamura
Maverick goni Dallasa. Udaje mu się go powalić i przypiąć. Tytuł wraca w ręce Mavericka! To jednak nie koniec. Zza pleców Drake’a wyskakuje Truth. Szybko przypina mistrza i odbiera mu pas. R-Truth znów dzieli i rządzi!

Bryan nie wiedział, że to Rowan stał za atakami na Romana. Został oszukany tak samo jak Samoańczyk. Co więcej – zdradził go ktoś, kogo nazywał przyjacielem. Domaga się przeprosin. Na drodze do ringu pojawia się Reigns i…zostaje zaatakowany przez Rowana! Bryan próbuje odciągnąć Rudobrodego, ale ten nic z sobie z tego nie robi. Kolos bierze do ręki mikrofon i wyśmiewa Romana. Jak mógł myśleć, że Daniel ma z tym coś wspólnego? Nikt nie mówi Erickowi co ma robić. Jeśli Bryan chce się o tym przekonać, to niech jeszcze raz podniesie na niego rękę. Rowan jest dumny z tego co zrobił Romanowi i ma nadzieję, że na Clash of Champions zaaplikuje mu jeszcze większą dawkę bólu. Wraca do demolowania rywala. Bryan podejmuje ostatnią próbę przemówienia byłemu koledze do rozsądku. Nie wytrzymuje i uderza go w twarz. Błąd.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783