ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 02.07.2019

Samoa Joe ruszył na polowanie. Cel – Kofi Kingston.

WWE powraca do San Antonio po bardzo długiej przerwie. Ostatnio miasto było świadkiem starcia Strowmana z Reignsem w klatce Hell in a Cell. Wtedy walkę przerwało pojawienie się Brocka Lesnara. Dzisiejsze święto również gwarantuje ciekawe i niecodzienne wydarzenia. Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień UFO!

Galę otwiera Kevin Owens Show. Prowadzący nie jest w najlepszym humorze. Ma przy sobie kilka(naście) karteczek i wygląda na to, że jego jedynym zadaniem jest przeczytać tekst przygotowany przez kogoś innego. Gośćmi Kevina są Drew McIntyre i Shane McMahon. Pytania Owensa są przygotowane tak, żeby pasować do narracji McMahona. Dowiadujemy się między innymi, że walka pomiędzy Drew & McMahonem a Takerem & Romanem to teraz NO HOLDS BARRED MATCH! KO przebija się przez tę propagandę i pokazuje jeden, wycięty kawałek z wczorajszego Raw.


Shane i Drew uciekają z ringu w popłochu kiedy tylko Taker pojawia się na arenie. Kevin tłumaczy, że to naturalne zachowanie, taki odruch, ponieważ Shane nie boi się Grabarza. Chce to wyprostować, bo ktoś niedoświadczony mógłby wyciągnąć błędne wnioski. Przechodzi do kolejnych pytań, które są jeszcze bardziej propagandowe. „Wszyscy wiemy, że Roman boi się Ciebie i Drew. Czy uważasz…” Szuka jakiegoś lepszego. W końcu znajduje. „Jak się czułaś, kiedy powróciłeś do ringu tylko po to, żeby przegrać z Undertakerem na WrestleManii?” To kończy wywiad. Szkot traci kontrolę i jest gotowy walczyć z Owensem. Do rękoczynów nie dochodzi, ponieważ pojawia się…Ziggler? Kevin nie chce widzieć Dolpha na oczy. Tak, to powinien być on, ale nie będzie. Przed ośmioma laty trochę był, potem trochę nie, teraz nie ma szans i nigdy nie będzie.


Ziggler stwierdza, że Owens może startować tylko w zawodach w jedzeniu hot-dogów. KO dziękuje za komplement – wygrywałby takie konkursy, czego nie można powiedzieć o Dolphie i walkach w ringu WWE. Shane rozwiązuje ich problem. Zamiast bić się o główny pas, staną dziś przeciwko Heavy Machinery. Zwycięzcy zostaną dodani do starcia o pasy TT na Extreme Rules!

Backstage. Bryan i Rowan są wściekli z powodu decyzji McMahona. Walczą w imieniu planety, więc muszą znosić takie dziwne pomysły. Daniel zapewnia nas, że opuszczą Extreme Rules z pasami.

Backstage. New Day też nie są zachwyceni obrotem spraw. Nie zmienia to ich podejścia – zamierzają zdobyć tytuł mistrzów po raz szósty!

Big E vs Daniel Bryan
Rowan pomaga Bryanowi pokonać rywala.
Zwycięzca – Daniel Bryan

Backstage. Truth słyszał, że Hornswoggle (Maverick) jest ze swoją żoną w San Antonio. Zamierza mu odebrać jego pas 7/11 European TV (24/7).

Backstage. Alexa ufa Cross bezgranicznie. Ma dla niej niespodziankę. Cross poprowadzi dzisiejszy Moment of Bliss!

Gościem Cross jest Bayley. Nikki nie rozumie dlaczego Bayley jest tak niemiła dla Bliss. Mistrzyni próbuje pokazać jej prawdziwą naturę Alexy. Nie mogąc się przebić przez nieprawdopodobną lojalność Nikki, zmienia taktykę. Dlaczego to Lexi będzie walczyć o pas na Extreme Rules? Cross nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie. Rzuca wyzwanie mistrzyni.

Bayley vs Nikki Cross
Zwyciężczyni – Bayley

Klip wideo – Ali namawia wszystkich do zmiany myślenia. Chce, żeby ludzie przestali zwracać uwagę na religię, kolor skóry czy wzrost. Zmiana jest możliwa, tylko trzeba się przełamać.

Samoa Joe i Kofi w końcu stoją twarzą w twarz. Joe uważa, że Kingston jest do niego bardzo podobny. Czempion wykorzystuje ludzi, żeby osiągnąć zamierzony cel. Dzięki tej taktyce utrzymuje się na tronie. Kofi próbuje wytłumaczyć pretendentowi, że to nieprawda. Joe nie chce zrozumieć. Zaczyna uderzać w rodzinę mistrza. Wspomina o jego dzieciach i żonie. Kingston jest na to przygotowany. Jego zdaniem Joe jest po prostu zazdrosny. Nie ma przyjaciół, ostatnio stracił pas US, a w dodatku wie, że nigdy nie doświadczy tak wspaniałego momentu na WrestleManii jaki miał okazję przeżyć Kofi. Joe proponuje Kingstonowi układ. Jeśli mistrz uściśnie mu rękę i tym samym przyzna, że kiedy tracił przytomność w stalowym uścisku Joe, to głęboko w środku wiedział, iż Samoa zostanie kolejnym mistrzem WWE. W zamian za to, Joe obiecuje zostawić jego przyjaciół w spokoju do Extreme Rules. Kingston pokazuje rywalowi środkowy palec i nokautuje go przy pomocy Trouble in Paradise!

Backstage. Plan Heavy Machinery jest prosty. Ziggler i Owens będą walczyć między sobą, a na koniec Tucker i Otis spokojnie dopiszą do swojego dorobku kolejne zwycięstwo.

Klip wideo – Lashley uważa, że Braun dostał to na co zasługiwał. Bobby jest posiniaczony i obolały, ale to Strowman leży w szpitalu.

Apollo Crews vs Andrade
Przy pomocy Zeliny, Andrade odnosi zwycięstwo.
https://twitter.com/WWE/status/1146229112765386753
Zwycięzca – Andrade

Backstage. Dolph i Kevin omawiają taktykę. Owens proponuje, żeby Ziggler stanął w narożniku, wyglądał ładnie i pozwolił mu zająć się przeciwnikami. Z kolei Ziggler prosi partnera, żeby zajął się hot-dogami i pozwolił mu zwyciężyć Heavy Machinery. KO proponuje zawieszenie broni. Mamy rozejm proszę państwa.

Kiedy Aleister otworzył drzwi, nie zobaczył nikogo. Black jest w siódmym niebie. Teraz walczy ze swoim rywalem nie tylko fizycznie, ale również na poziomie psychiki. Ma nadzieję, że przeciwnik ujawni swoją tożsamość. Spotkają się już niedługo. Na Extreme Rules!

Ember Moon vs Mandy Rose
Zwyciężczyni – Ember Moon

Backstage. Na pytanie kto jego zdaniem wygra starcie o tytuł mistrza WWE, Shelton Benjamin odpowiada tak:

New Day (Big E & Woods) i mistrzowie TT są obecni podczas main eventu jako komentatorzy.
Kevin Owens & Dolph Ziggler vs Heavy Machinery zwycięzcy zostaną dodani do walki o pasy TT na Extreme Rules
Xavier i Daniel wymieniają się docinkami. W końcu Big E nie wytrzymuje i rzuca się na mistrzów TT. Po chwili rozpoczyna się regularna wojna. Kończy ją Rowan, który nokautuje obu przeciwników. Cała czwórka zostaje odprowadzona na zaplecze.
Ze względu na ten chaos, walka zostaje zrestartowana.
Pod koniec starcia Dolph przypadkowo wykonuje superkick na Kevinie. To wystarcza, żeby Otis i Tucker odnieśli zwycięstwo.
Zwycięzcy – Heavy Machinery
Wściekły Ziggler podnosi partnera. To nie był najlepszy pomysł…

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783