ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 02.04.2019

WrestleMania już w niedzielę!

Ostatni przystanek przed wjazdem na stację New Jersey? Baltimore w Maryland.

Galę rozpoczyna Kevin Owens Show. W tym epizodzie Kanadyjczyk gości Ortona i Stylesa. W zeszłym tygodniu Randy przerwał starcie Angle’a z AJ’em. Randall jest z tego dumny. Uważa, że oszczędził czas fanów i zapewnił im dużo lepszą rozrywkę. Po raz kolejny rozpoczyna się wymiana wyzwisk. Zdaniem Stylesa nauczenie się jednego ruchu w trakcie prawie dwudziestoletniej kariery, to nie jest imponujący wynik. AJ przywołuje również problemy Żmii z przejściem „kontroli antydopingowej”. Orton nie pozostaje dłużny. Gdyby jego przeciwnik był tak dobry, jak mu się wydaję, to już dawno znalazłby się w WWE. Zajęło mu to tyle czasu, bo długo dojrzewał do roli „corporate bitch”. Atmosfera zaczyna gęstnieć. Kapitan opuszcza statek.


Styles rzuca się na Ortona. Krótka walka kończy się takim obrazkiem:

Aleister Black & Ricochet & The Usos vs The Bar & Shinsuke Nakamura & Rusev
Zwycięzcy – Aleister Black & Ricochet & The Usos
Po walce pojawia się Alexa Bliss. Gospodyni WrestleManii wspomina zeszłotygodniowe poświęceni The Usos. Przypomnę, że bracia byli jednym z zespołów na drodze Xaviera i Big E do zwycięstwa w gauntlet matchu. Mistrzowie oddali walkę walkowerem. Ten piękny, szlachetny gest zasługuje na…karę. Bracia Uso staną do obrony tytułu czempionów przeciwko Blackowi, Rico, The Bar, Nakamurze i Rusevowi w Fatal 4 Way TT matchu.

The IIconics nie mogą się doczekać Pokazu Nieśmiertelnych. Nie zazdroszczą Usos. Same biorą udział w starciu Fatal 4 Way o pasy TT. Zdają sobie sprawę, że mistrzowie mają znikome szanse na obronę tytułu. Billie i Peyton mogą przypiąć Nattie, Beth, Taminę albo Jax. Wcześniej pokonały już Banks & Bayley. Rachunek jest prosty – IIconics opuszczą New Jersey z pasami wokół bioder.

Tym razem w kwadratowym pierścieniu melduje się The Miz. Jest dumny ze swojej rodziny. Dzięki niej mógł stać się najlepszą wersją siebie. Wcześniej walczył o akceptacje ojca. Teraz będzie bił się o jego honor. W sumie Shane również ma tatę. To sprawia, że jest on sukinsynem.

Wchodzi Shane. Chce obejrzeć walkę z bliska.
SAnitY vs The Miz w 3v1 handicap matchu
McMahon przerywa walkę. Pozwoli Mizowi potrenować przed ich starciem. Skoro w niedzielę Mizanin stanie do walki na zasadach Falls Count Anywhere, to jego dzisiejsza batalia też odbędzie się w myśl tej stypulacji. Na titantronie pojawia się „wygaszacz ekranu” Shane’a – zdjęcie zrobione tuż przed atakiem Shane’a na ojca Miza.
Po długiej walce Miz odizolowuje Younga od zespołu.


Zwycięzca – The Miz
Shane opuszcza arenę w swojej limuzynie. Z uśmiechem na twarzy.

Obok świętującego A-Listera pojawia się samochód. Policyjny.

Chwilę później jesteśmy już w ringu (na stole komentatorskim) z Lynch. Irlandka zastanawia się nad znaczeniem czasu. Rok temu były z Charlotte najlepszymi przyjaciółkami, a Rousey przygotowywała się do debiutu. W ciągu 365 dni zmieniło się wszystko. Prawdziwa rewolucja zaczęła się podczas SummerSlam, kiedy Lynch spoliczkowała Flair. Od tamtego czasu wszystko zaczęło się układać. Becky wypełni zadanie. Na następne SmackDown wejdzie jako niepodważalna mistrzyni.

Przed nami największy w historii – 18-person mixed tag team match!
Hardy Boyz & Heavy Machinery & R-Truth & Carmella & Asuka & Naomi & Nikki Cross vs EC3 & Andrade & The Club & Shelton Benjamin & Zelina Vega & Lana & Mandy Rose & Sonya Deville
Nie mogło też zabraknąć spaceru Lacey Evans.
Zwycięzcy – no contest
No i mamy wielką bijatykę. Symboliczną zwyciężczynią tego starcia zostaje Asuka.

Samoa Joe vs Ali
Zwycięzca – Samoa Joe

Kilkakrotnie podczas dzisiejszego show widzieliśmy Daniela i Kofiego. Obaj zaznajamiali się z założeniami kontraktu w towarzystwie najbliższych przyjaciół. Przyszedł czas, żeby walka o pas WWE stała się oficjalna. Bryan od razu podpisuje kontrakt. Zanim przekaże go Kofiemu chce jeszcze coś powiedzieć. Był w tym miejscu, w którym stoi teraz Kofi. Jedyną różnicą jest treść chantów. 5 lat temu było to „Yes!”, dzisiaj słyszymy „Kofimania”. Daniel przygotował trzy lekcje, które sprowadzają się w zasadzie do jednej myśli. Nie pozwól innym ludziom walczyć za ciebie. Nie bądź tylko obserwatorem w swoim życiu. Nie bądź jak Kofi. Kingston przejmuje pałeczkę. Uważa, że Bryan nie ma prawa porównywać ich sytuacji. Nie przeżył tego co on. Teraz czempion się boi i to dobrze. Podświadomie czuje, że przyszedł czas na zmianę. Ostatni rozdział tej historii napisze Kofi, kiedy w niedzielę pokona Bryana.

Bonus z Miz and Mrs. Miłego dnia 🙂