ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Friday Night SmackDown 01.11.2019

Sytuacja jest podbramkowa. Pokaźna część członków rosteru została w Arabii i nie dotrze do Buffalo na czas. Zapraszam na Wielką Improwizację!

Wita nas specjalny zespołów komentatorów, sklejony specjalnie na tę okazję. Corey Graves i Michael Cole nie wrócili jeszcze do Stanów Zjednoczonych. Przez show przeprowadzą nas głosy Toma Philipsa, Renee Young i Aidena Englisha.

Galę otwierają Lesnar i Heyman. Paul informuje nas, że jego klient jest wściekły. Żeby zrozumieć skąd wzięła się ta złość, trzeba przypomnieć sobie wydarzenia z wczorajszego Crown Jewel. Oglądamy całą walkę Bestii z Velasquezem. Heyman dodaje, że to właściwie nie jest sedno sprawy. To o co chodzi Brockowi, wydarzyło się po zakończeniu starcia. Teraz widzimy klip ukazujący bezpardonowy atak Mysterio. Paul oznajmia, iż największym pragnieniem mistrza WWE jest odpłacenie luchadorowi pięknym za nadobne. Brock próbował załatwić sobie walkę z Rey’iem dzwoniąc do Vince’a. Szef odmówił, tłumacząc się podziałem na brandy – Rey jest częścią Raw. Bestia nie przyjmuje takiego tłumaczenia do wiadomości. Oficjalnie kończy swoją przygodę na SmackDown. W poniedziałek zobaczymy go na Czerwonej Tygodniówce. Zapoluje na pewnego niskiego, zamaskowanego człowieka…

Backstage. Lesnar i Heyman opuszczają arenę. Przyglądają się temu Triple H oraz Shawn Michaels.

https://twitter.com/WWE/status/1190422148529049600

Bayley (c) vs Nikki Cross o tytuł mistrzyni dywizji kobiet na SD
Sędzia zajmuje się Bayley kiedy Cross przygotowuje się do skoku. Banks spycha ją z trzeciej liny. Mistrzyni wykorzystuje tę okazję, żeby wykonać swój nowy finisher. Akcja wygląda trochę jak oryginalne Dirty Deeds.
Zwyciężczyni – Bayley
Mistrzyni udało się obronić tytuł. Zaraz zaraz! Ktoś atakuje Sashę. To Shayna Baszler!! Mistrzyni dywizji kobiet NXT demoluje czempionkę szatni SmackDown!

Pat McAfee zajmuje miejsce Aidena przy stole komentatorskim.

Backstage. Zayn podsumowuje wydarzenia tego wyjątkowego SmackDown. Był Triple H, Michaels i Baszler. Wygląda na to, że NXT przejmuje stery na SD. Sami ostrzega swoich młodszych kolegów z Żółtego Brandu, żeby nie próbowali mieszać się w jego sprawy. Pojawiają się Keith Lee i Matt Riddle. Kanadyjczyk próbuje ich ugłaskać. W końcu decyduje się na prostsze rozwiązanie. Zaczyna uciekać.
Zayn jest już w ringu. Dopadają go Riddle i Lee.

Gościem MizTV miał być Bray Wyatt. Brzmi to naprawdę świetnie. Mizanin puszcza klip, który pokazuje wczorajsze zwycięstwo Fienda. Przyznaje, że nowy mistrz Universal nie dotrze na SmackDown. Mimo tego mamy kilka ciekawych spraw do omówienia. Widzieliśmy już dominację Baszler nad Bayley i brutalny atak duo Keitha i Matta na Zayna. Miz nie może się doczekać, żeby zobaczyć co przyniesie druga godzina show.
No one will survive!

Tommaso Ciampa mówi, że jest uosobieniem prawdziwego wrestlera. Od zawsze chciał rozwiązywać swoje problemy pomiędzy linami. Od jakiegoś czasu robi to co środę. W tym samym czasie Miz udaje, że jest zawodnikiem, aktorem i prowadzącym show. Jak dobrze wiemy, jeśli coś jest do wszystkiego, to jest…do niczego. Miz jest rozczarowany. Tyle słyszał o Tommaso. Miał nadzieję, że użyje innych argumentów niż wszyscy. No dobrze, stało się. Skoro Ciampa chce sprawdzić umiejętności Mizanina, to niech tak będzie.

The Miz vs Tommaso Ciampa
Zwycięzca – Tommaso Ciampa

Backstage. Bryan spotyka Tryplaka i HBK’a. Chce wiedzieć co oni tutaj robią. Król Królów mówi, iż nic nie dzieje się bez przyczyny. Wczoraj, podczas Crown Jewel, zobaczył reklamę promującą Survivor Series. Wygląda na to, że ktoś wyzwał NXT do walki. Żółty Brand zawsze odpowiada. Daniel zbliża się do HHH’a. Skoro szuka przeciwnika, to już go znalazł. HHH długo spogląda głęboko w oczy Bryana. Niestety nie wziął ze sobą stroju. Ma za to kogoś, kto chętnie stanie w szranki z Danielsonem. CHAMP! Oto Adam Cole (Bay Bay!). Bryan zgadza się na to starcie jeśli Adam położy swój pas na szali. Lider UE akceptuje warunki Daniela. (Booom!)

Sonya Deville i Mandy Rose czekają na swoje przeciwniczki w ringu.
Zaplecze – Bianca Belair nokautuje Brooke i Mellę.

Wracamy na arenę – miejsce nieprzytomnych zawodniczek zajmą Tegan Nox i Rhea Ripley. Co zabawne, ktoś się chyba nie przygotował na zapleczu, bo nazwisko Walijki było napisane nieprawidłowo (Knox).
Sonya Deville & Mandy Rose vs Rhea Ripley & Tegan Nox
Zwyciężczynie – Rhea Ripley & Tegan Nox

Stephanie McMahon pojawia się, żeby podziękować fanom za wsparcie. Dzięki nim można było przeprowadzić pierwszą w historii walkę kobiet w Arabii Saudyjskiej. Krótki, emocjonalny klip, który pokazuje historię walki Nattie z Evans.

Triple H i Shawn Michaels zajmują miejsca przy ringu.
Adam Cole (Bay Bay!) pojawia się w towarzystwie Rodericka Stronga. Mistrz Ameryki Północnej życzy koledze powodzenia i wraca na zaplecze.
Przed nami walka na którą nie zasługujemy, ale którą zobaczymy.
Daniel Bryan vs Adam Cole (c) (Bay Bay!) o tytuł mistrza NXT
Zwycięzca – Adam Cole (Boom!)
Do Adama dołączają pozostałe gwiazdy NXT, które widzieliśmy już tego wieczoru. Pojawiają się też inni zawodnicy. Wśród nich są m.in Isaiah Scorr oraz mistrz Cruiserweight – Lio Rush. Do ringu wkraczają również Triple H i HBK. Ojciec Żółtego Brandu chwyta za mikrofon. Skoro Raw i SmackDown chciało wojny, to ją dostanie. Dzisiaj NXT wyprowadziło pierwsze uderzenie. HHH zamierza zbudować armię, która będzie niepokonana. Ma do pomocy najlepszego przyjaciela, który już niejednokrotnie przelewał z nim krew. Ma wspaniałą rodzinę (wskazuje na wrestlerów). Nie zapominajcie, panowie i panie z Czerwonej i Niebieskiej Tygodniówki.
We are NXT!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552