ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 01.01.2019

Szczęśliwego Nowego Roku!

Wczoraj (po raz pierwszy od 21 maja) nie pojawiły się wyniki. Niestety kalendarz nas nie oszczędzał i poniedziałek wypadł w imieniny Sylwestra. Cóż, trzeba wracać do roboty.

Ale nie tylko ja powstałem dzisiaj z martwych. Dziś na łono Niebieskiej Tygodniówki powraca John Felix Anthony Cena!


Okej, wszystko w swoim czasie. Zaczynamy od początku, od pierwszego segmentu. Na ekranie – The New Day. Xavier od razu wytacza ciężkie działa. Wszystkich trzech członków grupy zobaczymy w Royal Rumble matchu. Kiedy już któryś z nich odniesie zwycięstwo będą musieli podjąć decyzję co do tytułu, o który będą chcieli zawalczyć. Cóż, zdaniem Woodsa nie ma co przejmować się pasem Unviersal, bo nie wiadomo czy jego posiadacz w ogóle pojawi się na WrestleManii. Na koniec New Day chce podzielić się z nami swoimi postawieniami noworocznymi. Po pierwsze nie będą jeść więcej naleśników.


Nie wyszło.

Samoa Joe vs Jeff Hardy o ostatnie miejsce w fatal 5 way matchu o tytuł pretendenta do pasa WWE


Zwycięzca – Samoa Joe

Biuro McMahonów. Shane i Vince rozmawiają o fatal 5 way matchu, który wyłoni kolejnego pretendenta do pasa Bryana. Dotykają również tematu zeszłotygodniowego wybuchu Stylesa. Wchodzi AJ. Wie, że powinien przeprosić, ale nie zamierza tego zrobić. Jego zdaniem Vince go sprowokował i w pełni zasłużył na to co się stało. Shane chce wyrównać rachunki w starym stylu, ale ojciec go powstrzymuje. Kiedy Styles wychodzi Shane ostrzega Vince’a przed zbytnim popuszczaniem wodzy wyobraźni.

W zeszłym tygodniu pas US zmienił posiadacza. Dziś dumnie nosi go Rusev. Nowy mistrz przyznaje, że nie zamierza kierować się standardami poprzedniego czempiona. Będzie bronił tytułu siłą lwa i swoim zwierzęcym magnetyzmem. Znikąd wyrasta Nakamura, który atakuje Ruseva.


Kiedy Lana próbuje pomóc mężowi

Wygląda na to, że Mandy Rose próbuje wejść do głowy Naomi. Uważa, że spotkała się z jej partnerem w, no cóż, niezbyt formalnym stroju. Rose miała się dzisiaj zmierzyć z Naomi, ale zamiast niej w szranki z reprezentantką Florydy stanie Sonya Deville.
Naomi vs Sonya Deville
Zwyciężczyni – Sonya Deville

Wrócił. John Cena stoi w ringu na SmackDown, tak jak obiecał Vin…Święty Mikołaj. Po krótkiej kryptoreklamie swojego nowego filmu, Johnboy zadaje pytanie, które narodziło się w głowach wszystkich oglądających. Dlaczego on tu w ogóle jest? Po co wracał na SmackDown? No właśnie. Cena chce jeszcze raz usłyszeć od jakiegoś młodego zawodnika, że powinien odejść. Jeszcze mu się to nie znudziło. No to czekamy. Kto to będzie?


Becky Lynch! The Man zaskakuje Johna. Twierdzi, że kiedy rozpoczęła swoją walkę o lepszą przyszłość to starała się ściągnąć z plakatów nie tylko twarz Charlotte, ale również Johna. Jeśli Cena zamierza coś z tym zrobić, to może się okazać, ze Nikki nie będzie jedyną kobietą, która go/nim rzuciła.
EL IDOLO! Wchodzi Almas i Vega.
Becky Lynch & John Cena vs Andrade „Cien” Almas & Zelina Vega
Pod koniec starcie Andrade próbuje pomóc Zelinie. Cena nie pozwala mu na to wykonując wszystkie sześć ruchów zniszczenia. Zaraz po tym Becky wyrzuca go z ringu i zapina na przeciwniczce Dis-Arm-Her.
Zwycięzcy – Becky Lynch & John Cena
https://twitter.com/WWE/status/1080288996347895808

Biuro Shane’a. Do drzwi puka partner McMahona – The Miz. Okazuje się, że wszystkie wspaniałe tag teamy ubierają się tak samo albo chociaż podobnie. Mizanin przygotował kilka projektów. Niestety żaden z nich nie przypada Shane’owi do gustu. A-Lister załatwi to ze swoim projektantem.

Backstage. Asuka rozmawia z Triple H’em. Hunter chce wiedzieć z kim Japonka chciałaby się zmierzyć podczas Royal Rumble. Cesarzowa Jutra nie ma żadnych preferencji. Pokona każdą rywalkę. Do rozmowy włącza się Charlotte. Według Flair to jej należy się przywilej walki o tytuł mistrzowski. Gdyby nie Ronda ten pas od dawna znajdowałby się w jej rękach. Carmella ma inne zdanie. Była mistrzyni przypomina, że dwukrotnie pokonała Flair i Asukę. To jej należy się ta szansa. Lekko spóźniona, ale pojawia się Becky Lynch. Jest tylko jedna kobieta w tej federacji, która zasługuje na walkę z mistrzynią – The Man. Hunter zapewnia, że weźmie ich opinie pod uwagę.
https://twitter.com/WWE/status/1080292227341901824

AJ Styles vs Mustafa Ali vs Randy Orton vs Rey Mysterio vs Samoa Joe w fatal 5 way matchu o tytuł pretendenta do mistrzostwa WWE
Zwycięzca – AJ Styles

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778