ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown 9.10.20 oraz rezultaty z pierwszego dnia draftu 2020

Na dwa dni w roku w rosterze WWE pojawia się niepewność związana z tym, że nie wiadomo, jak będą wyglądać poszczególne brandy. To właśnie draft. Czas na niego. Przez dwa najbliższe dni dowiem się, jak na najbliższe miesiące będą wyglądały RAW i SmackDown

Oto kogo mogą wybrać przedstawiciele USA Network na RAW oraz FOX Sports na SmackDown podczas pierwszej nocy draftu:

RAW Women’s Champion Asuka, Sasha Banks, Bianca Belair, Dana Brooke, Humberto Carrillo, Elias, Angel Garza, Drew Gulak, Heavy Machinery (Mr. Money in the Bank Otis & Tucker), The Hurt Business (United States Champion Bobby Lashley, Shelton Benjamin, Cedric Alexander i MVP), Mickie James, Lucha House Party (Kalisto, Gran Metalik i Lince Dorado), WWE Champion Drew McIntyre, Murphy, Rey & Dominik Mysterio, Naomi, The New Day (Big E, Kofi Kingston i Xavier Woods), Universal Champion Roman Reigns, Ricochet, Seth Rollins, Mandy Rose, WWE Women’s Tag Team Champions Shayna Baszler & Nia Jax, Shorty G, AJ Styles, Jey Uso.

Tak natomiast wyglądają zasady Draftu 2020:

1. Roster został podzielony na dwie grupy – piątkową i poniedziałkową. Oznacza to dni w których dane gwiazdy będą przydzielane do brandów.
2. Podczas SmackDown ma się odbyć ponad 20 losowań, a podczas RAW ponad 30.
3. Wszystkie osoby, które nie będą uwzględnione w tych losowaniach, zostaną ogłoszone wolnymi agentami i z czasem zwiążą się z dowolnym z brandów.
4. Z uwagi na długość poszczególnych programów, na dwie gwiazdy przypisane do SmackDown, do RAW będą wyznaczane trzy gwiazdy.
5. Tag Teamy są liczone jako jeden wybór, chyba, że FOX lub USA Network jasno określą, iż chcą na swojej tygodniówce tylko jednego członka zespołu.

Rozpoczynamy od Stephanie McMahon, która ogłosi pierwszych pięć wyborów w tegorocznym Drafcie:

#1 RAW: WWE Champion Drew McIntyre
#1 SmackDown: Universal Champion Roman Regins (/w. Paul Heyman)
#2 RAW: RAW Women’s Champion Asuka
#2 SmackDown: Seth Rollins
#3 RAW: The Hurt Bussines (United States Champion Bobby Lashley, MVP, Shelton Benjamin & Cedric Alexander)

Czas na pierwszą walkę podczas dzisiejszego show:

1. Falls Count Anywhere Match
Big E vs. Sheamus

Walka była bardzo dużym brawlem. Panowie starali się wykorzystać stypulację w stu procentach. Ostatecznie walkę wygrał Big E po wykonaniu Big Ending z dachu auta na stół:

Zwycięzca: Big E

– Po walce zwycięstwo ze zwycięzcą na backstage’u miała przeprowadzić Kayla Braxton. Nagle do Big E’ego podeszło dwóch ochraniarzy. Okazali się nimi być Kofi Kingston i Xavier Woods. Oznacza to, że The New Day wraca w pełnym składzie. Kofi i Xavier zauważyli jednak, że czegoś brakuje, a tym czymś są tytuły tag teamowe SmackDown. Woods stwierdził, że to nie długo ulegnie, co potwierdził Big E, ponieważ New Day Rocks!

– Tymczasem w ringu mamy Jey’a Uso. Ten miał coś powiedzieć, ale przerwał mu będący na ekranie Paul Heyman. Heyman stwierdził, żeby Uso przestał rozczarowywać siebie i całą swoją rodzinę próbując gonić za Universal Championship. Jest to czas wolny mistrza, ale on ma coś, co dla osób, które są zbyt ambitne. Było to wideo z powtórką tego, co stało się na Clash of Champions. Po wideo zobaczyliśmy, że wraz z Paulem jest Roman Reigns. Mistrz wspomniał, jak to jego ojciec, a wujek Jey’a zwykł mówić, że nie można wierzyć w nic, co się słyszy i tylko w połowę tego, co się widzi w tym biznesie. Możemy natomiast uwierzyć w to, co było na wideo, a przede wszystkim powinien uwierzyć w to Jey. Wszystko, co musiał powiedzieć Jey, to były słowa, które uznają go za wodza plemienia. Od teraz ich walka na Hell in a Cell, to nie tylko walka o pas Universal, czy Hell in a Cell Match, ale także „I Quit” Match. To nie musiało tak wyglądać. On po prostu chce pomóc Jey’owi, bo go kocha.

Czas na drugą rundę draftu. Zanim jednak to nastąpi, to Stephanie McMahon ogłosiła, że jeszcze dziś Shinsuke Nakamura i Cesaro będą bronili tytułów SmackDown Tag Team przeciwko Xavierowi Woodsowi i Kofiemu Kingstonowi z The New Day. Czas na wyniki drugiej rundy draftu:

#4 RAW: AJ Styles
#3 SmackDown: Sasha Banks
#5 RAW: Naomi
#4 SmackDown: Bianca Belair
#6 RAW: WWE Women’s Tag Team Champions: Nia Jax & Shayna Baszler

2. Tag Team Match
Matt Riddle & Jeff Hardy vs. The Miz & John Morrison

Zwycięzcy: Matt Riddle & Jeff Hardy

– Po walce otrzymaliśmy niespodziewany pworót. Pojawił się bowiem Lars Sullivan! The Freak zniszczył Riddle’a i Hardy’ego. Oberwało się także Mizowi, który otrzymał Freak Accident

Czas na trzecią rundę draftu. Przy okazji Stephanie ogłosiła, że Lars Sullivan zostanie dodany do poniedziałkowej grupy, którą będzie można wybrać podczas RAW. Oto wyniki trzeciej rundy draftu:

#7 RAW: Ricochet
#5 SmackDown: Jey Uso
#8 RAW: Mandy Rose
#6 SmackDown: Rey & Dominick Mysterio
#9 RAW: The Miz & John Morrison

3. SmackDown Tag Team Championship Match
Bayley (C) vs. Sasha Banks

Sasha nie czekała na dokończenie zapowiedzi Bayley i zaatakowała ją jeszcze przed dzwonkiem. Banks wściekle atakowała mistrzynię narażając się na łatwą dyskwalifikację. Po krótkim pojedynku, który wreszcie się unormował Bayley sięgnęła po krzesło, którym uderzyła Sashę i doprowadziła do swojej dyskwalifikacji, ale jednocześnie utrzymania mistrzostwa.

Zwyciężczyni przez DQ: Sasha Banks

– Po walce wściekła Banks wyżyła się na Bayley za pomocą krzesełka. W końcu jednak mistrzyni udało się uciec.

4. SmackDown Tag Team Championship Match
Cesaro & Shinsuke Nakamura (C) vs. The New Day (Kofi Kingston & Xavier Woods)

Zwycięzcy i nowi mistrzowie SmackDown Tag Team: The New Day (Kofi Kingston & Xavier Woods)

Czas na ostatnią telewizyjną rundę draftu:

#10 RAW: SmackDown Tag Team Champions The New Day (Kofi Kingston & Xavier Woods) (nie nastąpiła tutaj pomyłka, doszło do takiego wyboru)
#7 SmackDown: Big E
#11 RAW: Dana Brooke
#8 SmackDown: Mr. Money in the Bank Otis
#12 RAW: Angel Garza

– Kontynuacja draftu z grupy osób przydzielonej do wylosowania podczas SmackDown będzie miała miejsce podczas Talking Smack, które ukaże się na darmowej wersji WWE Network około godziny 14 naszego czasu.

– Jesteśmy na zapleczu, a tam widzimy Heavy Machinery. Panowie rozmawiali o drafcie oraz o tym, co czeka Otisa w sądzie. Nagle jakaś kobieta przyniosła list zaadresowany do Otisa. Było to pismo od adwokata Miza i Morrisona, który złożył wniosek o przejście na salę sądową, zamiast segementu, który miał się odbyć dzisiaj wieczorem. Heavy Machinery nie byli zadowoleni.

– Dostaliśmy skrót z walki Bayley z Sashą Banks o SmackDown Women’s Championship. Po skrócie widzimy na zapleczu już Sashę Banks. The Boss wyzwała Bayley do walki o SmackDown Women’s Championship podczas Hell in a Cell w Hell in a Cell Matchu. Sasha zapowiedziała, że tym razem Bayley nie będzie miała ucieczki, a jej panowanie ze SmackDown Women’s Championship dobiegnie końca.

5. Normal Match
„The Fiend” Bray Wyatt vs. Kevin Owens

Zwycięzca: „The Fiend” Bray Wyatt

– Po walce do Fienda na stage’u dołączyła Alexa Bliss. Bliss i Wyatt patrzeli się na siebie oraz na leżącego w ringu Owensa. Tak zakończyliśmy dzisiejsze SmackDown.

– W przyszłym tygodniu dojdzie do premiery nowego sezonu SmackDown, na który zapowiedziano następujące atrakcje

– Roman Reigns (C) (/w. Paul Heyman) vs. Braun Strowman – Universal Championship Match
– The New Day (Big E & SmackDown Tag Team Champions Kofi Kingston & Xavier Woods) vs. Sheamus & Cesaro & Shinsuke Nakamura – Six Man Tag Team Match – „The New Day’s Farewell Match”

Podsumowanie pierwszej części Draftu 2020:

RAW:
#1 WWE Champion Drew McIntyre
#2 RAW Women’s Champion Asuka
#3 The Hurt Bussines (United States Champion Bobby Lashley & MVP & Cedric Alexander & Shelton Benjamin)
#4 AJ Styles
#5 Naomi
#6 WWE Women’s Tag Team Champions: Nia Jax & Shayna Baszler
#7 Ricochet
#8 Mandy Rose
#9 The Miz & John Morrison
#10 SmackDown Tag Team Champions: The New Day (Kofi Kingston & Xavier Woods)
#11 Dana Brooke
#12 Angel Garza

SmackDown:
#1 Universal Champion Roman Reigns
#2 Seth Rollins
#3 Sasha Banks
#4 Bianca Belair
#5 Jey Uso
#6 Rey & Dominik Mysterio
#7 Big E
#8 Mr. Money in the Bank Otis

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556