ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown – 25.04.2020

– Witam was serdecznie na kolejnym SmackDown. Dzisiaj będziemy celebrować 25-lecie kariery Triple H’a. Oprócz tego czekają nas kolejne pojedynki kwalifikacyjne do Money in the Bank Ladder Matchy, walka o pasy tag teamów kobiet oraz przypomnienie historii Bray Wyatta i Brauna Strowmana. Zapraszam serdecznie!

– Witają nas Michael Cole i Corey Graves, którzy zapowiedzili co nas dzisiaj czeka

– A zaczynamy od The New Day, którzy w zeszłym tygodniu wygrali po raz ósmy pasy mistrzowskie tag teamów. Panowie zaczęli od swojego klasycznego proma o byciu mistrzami. Kofi wyraził podziw dla Big E’ego. Ten z kolei chciał powiedzieć jak celebrował w zeszłym tygodniu, ale Kofi go powstrzymał mówiąc, że to nie są rzeczy dobre dla tego programu. Są ośmiokrotnymi mistrzami i posiadali pasy więcej razy niż Hart Foundation, The British Bulldogs, The New Age Outlaws czy Edge i Christian. Nie chcą się jednak przechwalać, ale są dumni, że ich nazwiska zostały umieszczony obok tak dużych nazwisk jak te, które wymienili. Panowie wspomnieli o drafcie, który odbywał się w NFL.

Mistrzowie mieli już opuścić ring, ale nagle wybrzmiała muzyka Lucha House Party. Ci pogrutowali New Day zwycięstwa, ale również zapowiedzieli, że mają już dosyć siedzenia w szatni i patrzenia na to jak inne zespoły wygrywają.

W drodze do ringu The Miz i John Morrison. Byli mistrzowie byli bardzo nie zadowoleni z tego co się wydarzyło tydzień temu. Morrison przypomniał, że New Day nigdy nie pokonali ich w tradycyjnym tag team matchu, a ich zwycięstwo było zwykłym oszustwem. Miz potwierdził, że New Day nie zasługją na bycie mistrzami, a oni rządają swoich pasów z powrotem. Dorado i Metalik mieli już dosyć tego co mówi Miz. W odpowiedzi Metalik powiedział coś po hiszpańsku. Miz poprosił, żeby Morrison to przetłumaczył, bo w końcu długo walczył w Meksyku. Morrison starał się przekręcić słowa Metalika na takie, które będą zchlebiać Miza, ale wtrącił się Big E, który stwierdził, że raczej te słowa nie są tymi, które wypowiedział Morrison. Dorado miał przetłumaczyć, co powiedział jego partner, jednak wybrzmiała kolejna muzyka

Kolejnymi, którzy mają coś do powiedzenia są Forgotten Sons. Steve Cutler przedstawił całą swoją grupę. Kiedyś służyli swojemu krajowi, ale po tym jak wrócili do domu zostali odstawieni na boczny tor i traktowani jak śmieci. Ludzie mogą ich nie znać, ale taki stan rzeczy nie potrwa już długo i już wkrótce to oni będą na szczycie dywizji tag teamów. Miz upomniał się o szacunek. Jest tutaj od 15 lat, miał wiele mistrzostw i main eventował WrestleManię. Ryker zakpił jednak z Miza mówiąc, że ten być może grał w Marine, ale to on jest byłym marynarzem. Z kolei Blake zapowiedział, że mogą zaatakować zawsze, wszędzie i nikt nie będzie się tego spodziewać. Właśnie po tych słowach wybuch wielki brawl. Miz i Morrison rozsądnie opuścili ring, ale to nie udało się Lucha House Party i New Day, którzy zostali ofiarami Forgotten Sons

– Przypomnienie pierwszego roku kariery Triple H’a, kiedy to miał gimmick arystokraty i posługiwał się przydomkiem Hunter Hearst Helmsley

– Miz i Morrison zapowiedzieli, że jeszcze dziś rozprawią się z Lucha House Party

1. Men’s Money in the Bank Ladder Match Qualifying Match
Drew Gulak (/w. Daniel Bryan) vs. King Corbin

W końcówce Shinsuke Nakamura i Cesaro zaatakowali Daniela Bryana. Zauważył to Gulak, który chciał odpłacić się za przyjaciela i po części mu to się udało, ponieważ udało mu się powalić Cesaro. Wydawało się, że Nakamura zaatakuje Drew, jednak sędzia upomniał Japończyka, że zakończył się to dyskwalifikacją. W związku z tym Shinsuke odpuścił. Była to jednak pułapka, bo dzięki temu Corbin wepchnął Gulaka w narożnik, co już w ringu pozwoliło mu na wykonanie End of Days i awans do Money in the Bank Ladder Matchu

Zwycięzca: King Corbin

– Po walce Cesaro i Nakamura podnieśli Drew, a Król uderzył Gulaka swoim berłem

– Komentatorzy przypomnieli, że Rob Gronkowski wraca do NFL, ale jednocześnie pozostaje 24/7 Championem.

– Przypomnienie Money in the Bank 2014 i pojedynku o walizkę, w trakcie którego Kofi Kingston wykonał na Sethie Rollinsie ze szczytu drabiny na drugą drabinę

2. Normal Match
Sheamus vs. Daniel Vidot

Zwycięzca: Sheamus

– Kolejny rozdział historii Jeffa Hardy’ego. Tym razem przypomnieliśmy sobie powrót Hardy Boyz na WrestleManii 33. Za tydzień kolejny część historii.

– Kolejne ważne wydarzenie z kariery Triple H’a. Tym razem był to kwiecień 1998 roku i inwazaja DX na WCW.

– Komentatorzy wspomnieli jeszcze słówko o walce Sheamusa. Ten nie wydawał się być zadowolony tymi słowami i zniszczył słuchawki Michaelowi Cole’owi

3. Tag Team Match
The Miz & John Morrison vs. Lucha House Party (Lince Dorado & Gran Metalik)

Zwycięzcy: Lucha House Party

4. Women’s Money in the Bank Ladder Match Qualifying Match
Sasha Banks (/w. SmackDown Women’s Champion Bayley) vs. Lacey Evans

Zwyciężczyni: Lacey Evans

– Po walce kiedy Sasha i Bayley się ewakuował na stage’u pojawiła się Tamina, który powaliła mistrzynię Superkickiem.

– Przypomnienie historii Brauna Strowmana i Braya Wyatta. Pokazany został debiut Brauna w WWE jako członka Wyatt Family. Następnie dostaliśmy przypomnienie tego jak Braun został Universal Championem, a wreszcie jak Bray chce wejść do głowy Brauna poprzez zeszłotygodniowy prezent jakim była maska z czasów Wyatt Family.

– Dostaliśmy także przypomnienie tego, co w zeszłym tygodniu działo się pomiędzy Otisem, Dolphem Zigglerem, Mandy Rose i Sonyą Deville. Pokłosiem tego będą dwa starcia kwalifikacyjne do Money in the Bank Ladder Matchu. Dostaniemy WrestleMania Rematch, czyli starcie Otisa z Dolphem oraz pojedynek pomiędzy Mandy Rose i Carmellą.

– Kolejne ważne wydarzenie z kariery Triple H’a. W maju 2001 Triple H doznał kontuzji, która wykluczyła go z akcji na osiem miesięcy. Zobaczyliśmy urywki z jego powrotu, który miał miejsce w styczniu 2002 roku w Madison Square Garden.

5. WWE Women’s Tag Team Championship Match
Alexa Bliss & Nikki Cross (C) vs. Carmella & Dana Brooke

Zwyciężczynie i nadal mistrzynie tag team kobiet: Alexa Bliss & Nikki Cross

– Czas na celebrację. W ringu mamy Króla Królów, The Game’a – Triple H’a. Aż trudno uwierzyć, że to już 25 lat. Hunterowi przerwała znana muzyka. To Shawn Michaels. Shawn wychwalił 25 lat kariery swojego przyjaciela, a jeśli komuś się to nie podoba to ma dla tych osób dwa słowaSUCK IT SOCIAL DISTANSING. Chce celebrować dwudziestopięcio lecie Huntera, ale dwa metry odległości to podstawa. Chciał, żeby byli tu wszyscy przyjaciele Huntera i rozesłał zaproszenia po całym świecie i wszyscy tu są… Kamera pokazała puste Performance Center. Hunter zażartował, że są chociaż Graves i Cole. Czas przejść do bardziej poważnych rzeczy, a mianowicie kariery Huntera. Poznali się 25 lat temu i do tej pory są przyjaciółmi. Panowie powspominali czasy DX, które były dla nich chyba najlepsze, a wszystko czego dotknęli zamieniało się w złoto. HBK przygotował nawet pewien materiał wideo pod tytułem „(Niezbyt) Najlepsze momenty DX”.

W trakcie swojej kariery HHH był czternastokrtonym mistrzem świata, brał udział w wielu WrestleManiach i miał wiele WrestleMania Momentów. Shawn wspomniał, że to on jest Mr. WrestleManią, ale to co Największej ze Scen zrobił Hunter przebija wszystko. Pora na kolejny materiał wideo tym razem o WrestleManii właśnie … pokazywał on wszystkie porażki Triple H’a na WM’ce, a było ich aż czternaście. Michaels stwierdził, że to wideo nie stawia Huntera w najlepszym świetle, na co HHH zapytał się go ile on miał porażek. Shawn wybrnął twierdząc, że dzisiejsza noc nie jest na jego cześć. Hunter podziękował wszystkim z którymi dzielił ring z legendami i przyszyłymi Hall of Famerami takimi jak The Rock, „Stone Cold” Steve Austin, The Undertaker, Batista, Mick Foley, Randy Orton i sam Shawn Michaels. Gdyby nie oni i wielu wielu więcej jego kariera byłaby niczym.

Do Huntera zadzwoniła Stephanie. Stephanie była niezadowolona, że Michaels ją przedrzeźnia, ale Hunter starał się załagodzić sytuację, jednak nie zdziałał wiele, gdyż Stephanie stwierdziła, że ogląda to co się dzieje na żwyo. Triple H nie miał więcej argumentów więc po prostu rozłączył się … po czym powiedział, że Stephanie kazała przekazać pozdrowienia dla Shawna.

Czas na kolejny telefon tym razem od Rica Flaira. Panowie trochę powspominali i pośmiali się z czasów kiedy to Hunter i Nature Boy tworzyli Evolution. Na sam koniec Flair radził Hunterowi by ten uważał, żeby Shawn nie wykonał pod koniec segmentu na nim Sweet Chin Music. Ani chwili spokoju. Kolejny telefon tym razem od Road Dogga, czyli partnera Triple H’a z DX. Nie trwał on jednak długo i nie wniósł nic ciekawego do segmentu. Shawn zwrócił uwagę, że muszą już kończyć, ale Hunter odparł, że rozmawiał z odpowiednimi ludźmi w FOX i mają tak dużo czasu, ile potrzebują.

A skoro mamy czas antenowy to na imprezie nie mogło zabraknąć prezesa. Vince McMahon na stage’u. Chyba nie myśleliście, że przegapię taką okazję do świętowania. Kariera Triple H’a i jego 25 lat w ringu były niezwykłe. Gdyby były normalne warunki przyszedłby do ringu i celebrował z nimi, ale w obecnych czasach preferuje social distancing. Vince podsumował karierę Huntera także tę produkcyjną i wyjawił, że chociażby to właśnie Triple H odpowiadał za segment This is Your Life, po którym na Bayley spadło dużo krytyki. Panowie stwierdzili, że wszyscy się kochają na wzajem, po czym Vince oznajmił, że czas kończyć. I dotrzymał słowa, ponieważ wrócił do Gorilla Postion i kazał wyłączyć wszystkie światła.

Przyszły tydzień:

Otis vs. Dolph Ziggler – Men’s Money in the Bank Ladder Match Qualifying Match
Carmella vs. Mandy Rose – Women’s Money in the Bank Ladder Match Qualifying Match
Daniel Bryan vs. King Corbin

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552