ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Friday Night SmackDown 14.02.2020

Niebiescy kontynuują przygotowania do zamorskiej podróży.

Kolejny epizod SmackDown odbędzie się w Vancouver!

Galę otwiera Moment of Bliss. Zanim do prowadzących dołączy gość, ma miejsce ciekawa konwersacja. Panie rozmawiają na temat Walentynek i związków. Prawie dowiadujemy się, w którym celebrycie kocha się Lexi, ale niestety Cross wchodzi jej w słowo. Zdaniem Szkotki, Alexa ma słabość do Brada Pitta. Bliss nie wygląda na przekonaną, ale w końcu podpisuję się pod taką odpowiedzią.


W końcu Nikki zaprasza gościa programu – Carmellę. Pretendentka do pasa jest w doskonałym humorze. Nie widać po niej żadnych oznak stresu, który byłby usprawiedliwiony biorąc pod uwagę to, że walczy dzisiaj o tytuł mistrzyni. Mella przyznaje, iż dawno nie była w podobnej sytuacji. Będzie musiała przypomnieć fanom jak twarda, zawzięta i silna jest naprawdę Księżniczka Staten Island. Boli ją przemiana Bayley. Jeszcze kilka miesięcy temu uważała ją za przyjaciółkę. Bliss przygotowała specjalne zestawienie zdjęć z social media, które potwierdzają słowa pretendentki. Teraz Mella chce dać mistrzyni nauczkę. Na arenie pojawia się Bayley. Nigdy nie była przyjaciółką czy koleżanką Melli. Wzór, idol, autorytet – to są słowa, których mistrzyni pewnie by użyła. Carmella ma już dość paplaniny. Nie chce czekać. Zaprasza mistrzynię do ringu. Tu i teraz!

Bayley (c) vs. Carmella o tytuł mistrzyni dywizji kobiet na SD
Bayley przypina Mellę. Wykorzystuje liny, żeby wzmocnić swoją pozycję i uniemożliwić przeciwniczce ucieczkę.
Zwyciężczyni i nadal panująca mistrzyni – Bayley
Mistrzyni atakuje rywalkę po walce. Z pomocą Melli przychodzi Naomi. Razem nokautują Bayley i wyrzucają ją z kwadratowego pierścienia.

Backstage. Bayley nie widzi nic kontrowersyjnego w swojej wygranej. Zwyciężyła, tak jak zawsze, a sędzia uniósł jej rękę w górę. Następnym razem będzie broniła swojego tronu w Arabii! Tożsamość pretendentki nie jest ważna. Mistrzyni zdominuje, znokautuje i zwycięży każdą oponentkę.

Backstage, inne miejsce. Otis przygotowuje się do swojej randki z Mandy. Dostaje od niej wiadomość – dziewczyna trochę się spóźni. Tucker wspomaga przyjaciela dobrym słowem. Otis jest pewien, że dzisiejsza noc zmieni jego życie.

Sheamus vs. Apollo Crews & Shorty G
Shorty i Apollo kontrolują starcie przez długi czas. Dwa Brogue Kicki zmieniają losy rywalizacji i dają zwycięstwo Irlandczykowi.
Zwycięzca – Sheamus

Backstage. Carmella domaga się rewanżu. Przegrała tę walkę przez niedopatrzenie sędziego, który nie zauważył oszustwa mistrzyni.

Restauracja, gdzieś w Kanadzie. Rose pojawia się w lokalu.

Łączymy się z Florydą i na titantronie pojawia się Hulk Hogan. Wychwala siłę i moc Goldberga. Zwraca uwagę na jego niesamowitą koncentrację na celu. Ostrzega Wyatta, żeby nie myślał o rywalu jak o niedołężnym emerycie. Na ekranie pojawia się Wyatt do wtóru theme songu NWO.


To tylko jedno z nawiązań. Później pojawia się również „Too sweet”. Bray używa pasa mistrzowskiego jak gitary. Nie boi się Billa, nie da się przestraszyć Hoganowi. Uświadamia Hulkstera, że na jego ścianie jest jeszcze dużo miejsca. Hulk ma już dość. Bray zwraca się bezpośrednio do Goldberga – do zobaczenia niedługo.

Zayn i Cesaro wchodzą do ringu w eskorcie dwóch ochroniarzy. Sami czuje się potraktowany niesprawiedliwie przez Strowmana, Eliasa i włodarzy WWE oraz Fox. Przygotował piosenkę, która będzie symbolem jego protestu. Pojawia się Elias. Po krótkiej wymianie uprzejmości Kanadyjczyk zaprasza Gitarzystę do ringu. Chce, żeby usłyszał on ten wspaniały utwór. Niestety fani skutecznie przeszkadzają Samiemu, raz po raz chantując imię Eliasa.


Po kolejnym kąśliwym komentarzu Driftera, Zayn traci cierpliwość i atakuje go razem z Cesaro. Z pomocą Eliasowi przychodzi Strowman, który bez większych problemów powala ochroniarzy, a następnie wyrzuca rywali z ringu.

Backstage. Naomi przypomina, że Bayley nigdy jej nie pokonała. Jeśli komuś należy się walka o pas, to właśnie Naomi.

Otis przybywa do restauracji. Jest elegancko ubrany i uczesany, w ręku dzierży bukiet kwiatów. Niestety spóźnił się. Dosłownie chwilę wcześniej do stolika Mandy dosiadł się Ziggler. Otis jest zdruzgotany tym widokiem. Upuszcza kwiaty i opuszcza lokal.

Miz i John uważają się za najlepszy zespół na świecie. Udowodnią to dziś w starciu z Reignsem i partnerem, którego sobie wybrał, a potwierdzą w Arabii w starciu z New Day.
King Corbin został zawieszony za swoje zeszłotygodniowe zachowanie (wylał napój na głowę fana) u nie mógł dzisiaj wystąpić. Monarcha chyba bardzo chciał zobaczyć tę walkę, ponieważ zdecydował się kupić bilet i zasiąść wśród fanów!
John Morrison & The Miz vs. Roman Reigns & Daniel Bryan
Zwycięzcy – Roman Reigns & Daniel Bryan (Roman przypina Miza)
Corbin przeskakuje przez barierkę, wpada do ringu i wymierza Reignsowi cios swoim berłem. Następnie szybko opuszcza kwadratowy pierścień.

Następny tydzień:
Naomi vs. Carmella o miano pretendentki
Goldberg powraca na SmackDown!