ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw Reunion 22.07.2019

Mówi Wasz kapitan, za chwilę startujemy. Proszę zapiąć pasy i trzymać kapelusze, bo będzie trzęsło. Wehikuł czasu wystartuje za 3…2…1…

…i oto jesteśmy w Tampie na Florydzie. Proszę się nie rozchodzić, tubylcy mogą być niebezpieczni. Mają państwo trzy godziny na zwiedzanie.

Taką galę może otworzyć tylko jeden zawodnik…AND HIS NAME IS JOOOOHN CENA! Johnboy powraca i przedstawia nam listę gości. Do Ceny dołączają bracia Uso. Chcą się z nim zmierzyć w jego dziedzinie – „Thuganomics”. John nie jest przekonany do tego pomysłu, ale daje się podpuścić. Jego wypowiedź jest krótka i zwięzła. Usos wyglądają tak samo jak na zdjęciach. Zrobionych w areszcie po aresztowaniu. Bracia nie tracą dobrego humoru. Teraz na drodze do ringu pojawia się Rikishi!


Ojciec i synowie zapraszają Johna do wspólnego tańca. Piękną scenę kończy pojawienie się Revival. Mistrzowie mają się zmierzyć z braćmi Uso. Mają ze sobą swoją „własną” legendę – D-Vona. Przy stole komentatorskim zasiada Booker T. Jesteśmy gotowi na pierwszą walkę.

Backstage. Jimmy Hart rozmawia z Hoganem.

The Usos vs Revival
Zwycięzcy – The Usos

Backstage. Fox spotyka Brooke, Santino i Tori Wilson. Obok nich przechodzi McIntyre. Z pogardą patrzy na dobrze bawiących się przyjaciół.

Backstage. R-Truth i Mella rozmawiają z Charly. Pojawia się żona Mavericka. Obwinia Trutha o zniszczenie jej ceremonii ślubnej, miesiąca miodowego i małżeństwa. W tym czasie Drake zakrada się za plecy mistrza. Znikąd pojawia się sędzia! Maverick jest nowym mistrzem 24/7. Chwilę później do opuszczonej dziennikarki podchodzi…GODFATHER!
https://twitter.com/WWEUniverse/status/1153463176375107584

Drew McIntyre vs Cedric Alexander
Szkot atakuje rywala jeszcze na drodze do ringu. Aplikuje mu potężną dawkę bólu po czym zostawia leżącego obok kwadratowego pierścienia.

Backstage. Maverick szuka odpowiedniej kryjówki. W szatni znajduje robaki i Boogeymana. Ze strachu potyka się i upada. Wykorzystuje to Pat Patterson! Mamy nowego mistrza 24/7.

Podczas tej walki w roli konferansjera wystąpi Lilian Garcia, a na komentatorce zasiądzie Christian.
Viking Raiders vs Curt Hawkins & Zack Ryder
Zwycięzcy – Viking Raiders

Mike Kanellis bawi się razem z legendami – Eve Torres i Bischoffem. Nakrywa go żona. Okazuje się, że Mike miał pomóc jej nałożyć olejek na brzuch. Jeśli zrobią się jej rozstępy, to nie będzie mogła zarobić na potrzeby dziecka. Przecież na Mike’a nie można liczyć. Maria odchodzi, a jej miejsce zajmuje Ron Simmons. Czas na obrazek z serii tych, których się nie ogląda, tylko słyszy:

Backstage. Gerald Brisco odbiera tytuł Pattersonowi, żeby po chwili stracić go na rzecz Kelly Kelly.

Samoa Joe nie lubi takich wydarzeń jak Raw Reunion. Jego zdaniem takie święta zabierają możliwość rozwoju zawodnikom. Nie rozumie chorobliwej nostalgii fanów. Zamiast olśniewającego pokazu możliwość Joe, musieliśmy obejrzeć starcie tag teamów z dwoma legendami w tle. Wchodzi Reigns. Nie podoba mu się, że Samoa wspomniał o jego rodzinie. Wychowali się na tej samej wyspie. Joe musi wiedzieć jak to się skończy. Wywiązuje się bójka. W końcu Big Dog przejmuje kontrolę nad kwadratowym pierścieniem. Joe nie chce walczyć z Romanem. Nie dziś. Reignsowi udaje się przekonać rywala.

Roman Reigns vs Samoa Joe
Zwycięzca – Roman Reigns

Kolejny odcinek MizTV. Tym razem gościa Mizanina jest Rollins. Pretendent i prowadzący ucinają sobie krótką pogawędkę. Przerywa im pojawienie się Heymana. Seth ma dość tej dziwnej relacji łączącej Paula z Brockiem. Jeśli Heyman przychodzi mówić w imieniu Lesnara, to powinien też potrafić walczyć. Adwokat wycofuje się na z góry wybrane pozycje. Rollins podkreśla rozliczne różnice pomiędzy nim a Bestią. Przede wszystkim Bestiobójca będzie się przygotowywał do walki na SummerSlam mierząc się z najlepszymi (jak Styles).

Backstage. Kelly Kelly spotyka Candice i Melinę. Ta druga zdejmuje koszulkę. Ma pod nią ukryty uniform sędziego. Candice Michelle jest nową mistrzynią! Chwilę później to Alundra Blayze świętuje zdobycie mistrzostwa. To już szósta zmiana pasa zmiana posiadacza pasa w trakcie tej nocy.

Backstage. Zayn zagląda do pokoju, w którym odbywa się impreza. Zapytany przez Charly wyraża swoje, niezbyt przychylne, zdanie na temat zawodników z czasów minionych. Przerywa mu Mysterio. Rey chce zmierzyć się z Kanadyjczykiem. Zawodników rozdziela Angle.

Podczas tej walki przy stole komentatorskim zasiadł Johnatan Coachman.
Rey Mysterio vs Sami Zayn
Zayn próbuje uciec na zaplecze. Drogę blokują mu RVD, Slaughter, Hurricane i Angle. Kanadyjczyk musi wrócić do kwadratowego pierścienia.
Zwycięzca – Rey Mysterio

Backstage. Street Profits podsumowują wydarzenia. Głównie robi to Angelo, ponieważ jego partnera nie było przez jakiś czas podczas show. Sam Dawkins nie jest w najlepszej kondycji po tym, jak relaksował się z Van Damem i pił szampana w łazience z Markiem Henry.

Blayze chce pozbyć się tytułu 24/7 wyrzucając pas do śmieci. Pojawia się Ted DiBiase i wyperswadowuje jej ten pomysł przy pomocy twardych argumentów. Ted jest nowym mistrzem 24/7!
https://twitter.com/WWE/status/1153483595551367169

Tym razem gorące krzesło na komentatorce zajął Jerry Lawler.
AJ Styles vs Seth Rollins
Styles chce opuścić arenę. Na drodze staje mu DX.
Zwycięzca przez DQ – Seth Rollins
Po zakończeniu walki Triple H i HBK wchodzą do ringu. Rywale próbują zawrzeć rozejm. Tryplak nie chce nawet o tym myśleć. Przeciwnicy zdążyli już chwycić za krzesła. HHH ma jeszcze kilka trików w zanadrzu. Na drodze do ringu pojawia się Road Dogg, Nash, Hall i Waltman. Club wycofuje się na zaplecze.

Backstage. DiBiase wchodzi do limuzyny. Z jej wnętrza dochodzą nas dziwne odgłosy. Samochód opuszcza…MAVERICK w towarzystwie sędziego! To on jest teraz mistrzem 24/7.

Mick Foley wchodzi do ringu. Przez sam środek kwadratowego pierścienia przebiega Drake, a jego śladem podążają zawodnicy, którym marzy się tytuł mistrza. Mick obiecuje, że jeszcze dostanie ten pas w swoje ręce. Foley został poproszony o wybranie swojego ulubionego momentu w całej historii Raw. To chwila, w której jedno z alter-ego Micka – Mankind – pokonało Rocka i zdobyło tytuł mistrza. Nie możemy obejrzeć całego klipu, ponieważ mamy problemy z prądem. Poprawka, mamy inne, większe zagrożenie. Fiend.


Wyatt wykonuje Mandible Claw na Micku.

Czas na Moment of Bliss. Gościem Alexy jest Becky Lynch. Mistrzyni nie może nawet zebrać myśli, bo przeszkadza jej wejście Nattie. Pretendentka chce posłuchać tego, co Lynch ma do powiedzenia. Nie może zrozumieć dlaczego Becky nie okazuje się szacunku. Walczyły razem w Japonii, znają się od lat. Mistrzyni ma swoje powody. To Kanadyjka pomagała Rondzie trenować do ich starcia na WrestleManii. Lynch zarzuca rywalce złą wolę i podkładanie jej nóg kiedy tylko było to możliwe. To przelało czarę goryczy.

Backstage. Maverick ucieka w kierunku limuzyny. W środku siedzi jego żona. Przed samymi drzwiami dopada go Truth. Mamy nowego mistrza! Czempion daje nura do limuzyny. Drake zostaje na parkingu z Mellą. Za jednym razem stracił tytuł i żonę.

Braun Strowman vs local
Zwycięzca – Braun Strowman

Przyszedł czas na ten wielki toast. Na arenie pojawia się Ric Flair. Podążają za nim wszyscy, którzy pojawili się podczas dzisiejszego specjalnego epizodu Raw. W końcu dołącza do niego również Hogan. Hulk mówi kilka słów o Florydzie i jego przyjaciołach. Przepraszam Hulkster, ale to nie ty jesteś tu teraz najważniejszy. Toast może wznieść tylko jedna osoba. Stone Cold Steve Austin. Teksańczyk wchodzi do ringu i zaczyna opowiadać. Dziękuje wszystkim za przybycie – zarówno fanom jak i zawodnikom. W końcu mógł spotkać całą swoją rodzinę, od kamerzystów przez ochroniarzy, aż do wrestlerów. Przez ostatnie kilka nocy miał okazję zacieśnić więzi z niektórymi z nich. Spędził dzień z Hoganem, co mu się wcześniej nie zdarzyło. Nagrali podcast, wypili kilka piw, pogadali. Jedną noc spędził słuchając historii Flaira i pijąc wszystko, co akurat było w barze. Kiedy wrócił do pokoju zamówił coś do jedzenia, ale wtedy zdecydował, że chce jeszcze wypić piwo. W drzwiach windy ukazał mu się Ron Simmons. Uprzedził go i jako pierwszy powiedział kultowe „Damn”. Wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną WWE. Teraz czas na toast.


Austin bierze mikrofon. Pyta oficjeli ile jeszcze zostało im czasu. W ciągu pozostałych 60 sekund opowiada o tym, jak powstało jego dzisiejsze promo. Bardzo się denerwował, w końcu mógł trochę wyjść z wprawy. Coachman doradził mu, żeby był sobą. Tak zrobił. Lubi wypić, może trochę za bardzo, kocha dobrą zabawę. Ostatnie słowa wypowiadał szybko, bo producenci zastosowali sztuczkę rodem z Oscarów – po prostu włączyli muzykę.