ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki RAW, Jak wyglada sytuacja z końcem kariery Reya Mysterio, Nowy mistrz 24/7 i więcej

– Poniższa paczka zawiera spoilery z RAW

– Zacznijmy od wyników tygodniówki:

1. Normal Match
Aleister Black
(/w.Humberto Carillo) pokonał Setha Rollins (/w.Murphy & Austin Theory)

2. WWE United States Championship Match
Apollo Crews (C) vs. Kevin Owens

W trakcie walki obu panów zaatakowali Andrade i Angel Garza.

Rezultat: No Contest

3. Tag Team Match
WWE United States Champion Apollo Crews & Kevin Owens pokonali Andrade & Angela Garzę (/w.Zelina Vega)

4. Normal Match
Billie Kay
(/w.Peyton Royce) pokonała WWE Women’s Tag Team Champion Nikki Cross (/w. Alexa Bliss)

5. Normal Match
Nia Jax pokonała Kairi Sane

6. Champion vs. Champion Match
NXT Women’s Champion Charlotte Flair pokonała poprzez Count-Out RAW Women’s Champion Asukę

7. Normal Match
WWE Champion Drew McIntyre
pokonał MVP (/w. Bobby Lashley & Lana)

– Po walce Lashley momentalnie zaatakował WWE Championa zapinając na nim Full Nelsona i takim widokiem kończymy ten epizod RAW.

– Podczas RAW doszło też do zmiany mistrza 24/7. R-Truth spełnił swoją obietnicę i przypiął Roba Gronkowskiego odzyskując pas. Panowanie Gronka zakończyło się po 57 dniach i było najdłuższym singlowym reignem w historii 24/7 Championship. Z kolei Truth wygrał ten pas po raz 36!

– Podczas RAW miało dojść do segmentu, w którym swoją karierę ringową zakończy Rey Mysterio. Ostatecznie Rey pojawił się tylko za pomocą łączenia satelitarnego i zapowiedział, że nie wie czy jeszcze wejdzie do ringu czy też lekarze nie pozwolą mu na to. Tak więc nie dowiedzieliśmy się niczego nowego. Poza Reyem w segmencie pojawił się jego syn Dominik, który miał wiadomość dla Setha Rollinsa. Była ona prosta i brzmiała: oko za oko. Wygląda więc na to, że nie długo dojdzie do debiutu Dominika w WWE, a jego pierwszym rywalem może być Seth Rollins.

– Od wczoraj WWE Network funkcjonuje w wersji darmowej. Oczywiście nie ma tam dostępu do wszystkich materiałów zawartych na platformie, ale można zobaczyć ostatnie epizody RAW, SmackDown i NXT; programy od WWE typu powracjące RAW Talk czy Ride Along oraz archiwalne gale PPV.

– Kurt Angle w wywiadzie dla CBR przyznał, że WWE chciało, żeby ten został managerem Matt Riddle, który w piątek dostał call up do main rosteru i będzie wystepował na SmackDown. Kurt jednak odmówił, choć pogłoski były spore, gdyż to on dokonał prezentacji zawodnika podczas piątkowego SmackDown. Kurt jednak nie wyklucza, że taki pomysł umarł na zawsze.