ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki RAW, Jak wyglada sytuacja z końcem kariery Reya Mysterio, Nowy mistrz 24/7 i więcej

– Poniższa paczka zawiera spoilery z RAW

– Zacznijmy od wyników tygodniówki:

1. Normal Match
Aleister Black
(/w.Humberto Carillo) pokonał Setha Rollins (/w.Murphy & Austin Theory)

2. WWE United States Championship Match
Apollo Crews (C) vs. Kevin Owens

W trakcie walki obu panów zaatakowali Andrade i Angel Garza.

Rezultat: No Contest

3. Tag Team Match
WWE United States Champion Apollo Crews & Kevin Owens pokonali Andrade & Angela Garzę (/w.Zelina Vega)

4. Normal Match
Billie Kay
(/w.Peyton Royce) pokonała WWE Women’s Tag Team Champion Nikki Cross (/w. Alexa Bliss)

5. Normal Match
Nia Jax pokonała Kairi Sane

6. Champion vs. Champion Match
NXT Women’s Champion Charlotte Flair pokonała poprzez Count-Out RAW Women’s Champion Asukę

7. Normal Match
WWE Champion Drew McIntyre
pokonał MVP (/w. Bobby Lashley & Lana)

– Po walce Lashley momentalnie zaatakował WWE Championa zapinając na nim Full Nelsona i takim widokiem kończymy ten epizod RAW.

– Podczas RAW doszło też do zmiany mistrza 24/7. R-Truth spełnił swoją obietnicę i przypiął Roba Gronkowskiego odzyskując pas. Panowanie Gronka zakończyło się po 57 dniach i było najdłuższym singlowym reignem w historii 24/7 Championship. Z kolei Truth wygrał ten pas po raz 36!

– Podczas RAW miało dojść do segmentu, w którym swoją karierę ringową zakończy Rey Mysterio. Ostatecznie Rey pojawił się tylko za pomocą łączenia satelitarnego i zapowiedział, że nie wie czy jeszcze wejdzie do ringu czy też lekarze nie pozwolą mu na to. Tak więc nie dowiedzieliśmy się niczego nowego. Poza Reyem w segmencie pojawił się jego syn Dominik, który miał wiadomość dla Setha Rollinsa. Była ona prosta i brzmiała: oko za oko. Wygląda więc na to, że nie długo dojdzie do debiutu Dominika w WWE, a jego pierwszym rywalem może być Seth Rollins.

– Od wczoraj WWE Network funkcjonuje w wersji darmowej. Oczywiście nie ma tam dostępu do wszystkich materiałów zawartych na platformie, ale można zobaczyć ostatnie epizody RAW, SmackDown i NXT; programy od WWE typu powracjące RAW Talk czy Ride Along oraz archiwalne gale PPV.

– Kurt Angle w wywiadzie dla CBR przyznał, że WWE chciało, żeby ten został managerem Matt Riddle, który w piątek dostał call up do main rosteru i będzie wystepował na SmackDown. Kurt jednak odmówił, choć pogłoski były spore, gdyż to on dokonał prezentacji zawodnika podczas piątkowego SmackDown. Kurt jednak nie wyklucza, że taki pomysł umarł na zawsze.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556